لیگ قهرمانان اروپا: Tousart می دهد لیون مقابل لبه زیر پر رونالدو و یوونتوس

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

کریستیانو رونالدو درو خالی به عنوان یک Lucas Tousart هدف دست لیون تعجب 1-0 برنده بیش از یوونتوس در ساق پا ابتدا از خود در لیگ قهرمانان گذشته-16 کراوات در فرانسه در روز چهارشنبه.

هافبک Tousart مشبک در دقیقه 31 به لیون منجر به دفاع از زمانی که آنها سر به تورین برای بازگشت در 17 مارس است.

هدف آمد با یوونتوس مدافع Matthijs د Ligt کردن دریافت درمان, اما آن را فقط پاداش عالی در نیمه اول توسط لیون سمت پایدار متوسط مبارزات انتخاباتی.

آنها پس از آن جان سالم به در اواخر یوونتوس فشار به ادعای خود بهترین اروپایی نتیجه پس از شکست منچستر سیتی در فصل گذشته در مرحله گروهی.

“آن طبقه بالا را در نیمه اول از عملکرد ما است. آن را بسیار سخت تر در نیمه دوم اما من خوشحال بودم که با ما چگونه آویزان در آن وجود دارد” گفت: لیون مربی رودی گارسیا.

گفت: “من به این پسر که زمانی که شما در خانه هستید در پا برای اولین بار این بسیار مهم است که به تن و در حال حاضر ما نیاز به رفتن و نمره وجود دارد. ما باید فروتن, این تنها نیمی از زمان.”

Maurizio Sarri سمت واقعی جاه طلبی های برنده شدن یک جایزه است که طفره رفت یوونتوس برای تقریبا یک چهارم از یک قرن در حال حاضر, اما آنها نمی تواند ادعا گرانبها دور هدف در اینجا با پائولو Dybala دیدن اواخر تلاش های مجاز.

“در نیمه اول این بود که Juve که ما می دانیم. ما نمی رفتن در حمله. من در تلاش برای درک چیزهای خاصی گفت:” Sarri که فکر تیم خود را می توانستم دو مجازات.

“ما نمی به اندازه کافی انجام داده این بود که در لیگ قهرمانان بازی اما خوشبختانه ما هنوز 90 دقیقه به نوبه خود آن را در اطراف.”

بازی رفت جلوتر قبل از یک خانه کامل در Groupama ورزشگاه از جمله حدود 3000 یوونتوس حامیان مجاز به حضور با وجود تماس های از برخی از سیاستمداران فرانسوی برای جلوگیری از دسترسی آنها نگرانی در مورد گسترش coronavirus.

کسانی که طرفداران و Juve تیم ملی می توانست با عبور از رشته کوه های آلپ با اعتماد به نفس. یوونتوس رهبران آمد قریب به اتفاق به عنوان مورد علاقه های شما در برابر لیون تیم به دنبال مانند احتمالا ضعیف ترین چپ در رقابت است.

بازدیدکنندگان حمله منجر شد توسط رونالدو در خوب شکل با 35 ساله پس از گل در تمام نه ظاهر در سال 2020 و مشبک 19 بار پس از آغاز ماه دسامبر.

– Juve ذخیره شده با چوب –

او و باشگاه خود را مورد ضرب و شتم — در پنج لیگ قهرمانان نهایی پس از آخرین بلند کردن جایزه در سال 1996 — در عجله هستند و برای موفقیت در این رقابت, اما آنها بازی نمی کند مانند رقیب به رفتن تمام راه را.

مناقصه به برنده لیگ قهرمانان حذفی کراوات برای اولین بار در یک دهه از آن بود لیون که به سرعت دست بالا را با امضای Bruno گویمارائس برجسته مهار هافبک.

کارل تکو-Ekambi یکی دیگر از ژانویه امضای رهبری نوار از Houssem Aouar گوشه میدوی را از طریق نیمه اول. این یک هشدار به Juve از آنچه آمده بود.

– د Ligt چپ خون آلود –

Sarri تیم رفت و به طور موقت به 10 مردان پس از ده Ligt بود چپ زده جریان خون از زخم سر, پس از برخورد در لیون منطقه.

با هلندی خاموش لیون pounced. Aouar پشت سر هم به کادر از چپ و teed تا Tousart به نمره از شش متری.

با شدت باندهای د Ligt پشت در لیون در ادامه به تهدید تکو-Ekambi دو بار شلیک کردن هدف.

یوونتوس فرستاده سویا و آرون رمزی در نیمه دوم و شروع کرد به فشار لیون بازگشت.

با این وجود آنها در تلاش برای ایجاد شانس با رونالدو به ندرت به دنبال مانند اضافه کردن به های اخیر خود را شمارش و داشتن اواخر مجازات درخواست تجدید نظر را رد کرد.

Higuain دست دادن یک فرصت خوب قبل از Dybala رد شد توسط آفساید پرچم و غول های تورین خواهد شد که به نوبه خود کراوات اطراف در سه هفته.

“ما اعتقاد داریم در خودمان است. با طرفداران ما درست پشت سر ما می توانید از طریق پیشرفت به مراحل بعدی” اصرار رمزی.

آنها می توانند نگاه به آنچه اتفاق افتاده است در همان مرحله از یک سال پیش برای الهام — سپس آنها نیاز به سرنگونی 2-0 کسری در برابر اتلتیکو مادرید و رونالدو هتریک کار را انجام داد و در بازگشت در خانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>