لیگ قهرمانان اروپا: ‘بیش از این نمی’ – پپ گواردیولا هشدار منچستر سیتی پس از پیروزی…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

پپ گواردیولا هشدار داد خود منچستر سیتی بازیکنان که رئال مادرید بیش از قادر به لیگ قهرمانان fightback پس از یک تاریخی 2-1 گذشته 16, پرسپولیس برای فارسی قهرمانان اروپا در سانتیاگو برنابئو.

شهرستان رخ داد دو بار در فینال 12 دقیقه از طریق جبرئیل عیسی و کوین ده بروین پنالتی به ضرب و شتم 13-زمان قهرمانان اروپا برای اولین بار در تاریخ خود را.

مادرید نیز بدون کاپیتان سرجیو راموس به بازی برگشت و پس از او فرستاده شده در اواخر برای پایین آوردن عیسی اما گواردیولا با احتیاط از مادرید تاریخ comebacks در لیگ قهرمانان.

“این فقط بخش اول آن را سه نقطه. اگر یک تیم می تواند غلبه بر این وضعیت برای تجربه همه چیز آن است که این باشگاه اما البته این یک نتیجه خوب” گواردیولا گفت: BT Sport.

“من خیلی افتخار می کنم, البته, اما این فقط گام اول است و ما باید یکی دیگر از بازی آن نشده است. بنابراین آرام از آن لذت ببرید, لذت بردن از لحظه ای. یک شام خوب, خوب, بازسازی, در روز یکشنبه ما یک فینال نگه داشتن رفتن در لیگ برتر و آماده دومین بازی در برابر رئال مادرید.”

رونالدو دوباره فنر یک شگفتی بزرگ لیگ قهرمانان اروپا شب با تیم خود را انتخاب به عنوان Raheem Sterling, Sergio Aguero, David Silva و Fernandinho مانده بود روی نیمکت.

عیسی مستقر در ناآشنا نقش گسترده ای در سمت چپ اما استرلینگ در مقدمه به عنوان یک جایگزین نیمه دوم تحت فشار قرار دادند برزیل به جلو و چرخش بازی در شهر به نفع.

پس از عیسی رهبری در ده بروین را صلیب استرلینگ بود خرد شده توسط Dani کروجل در داخل این منطقه است.

“آنها را فشار دهید تا بالا و مرکز پشت می تواند پرش ما شاهد فضای ما بر این باور بودند خارج شد. گابریل خیلی سریع است و Riyad (Mahrez) می توانید آن را انجام دهید” اضافه شده رسید.

“در پایان ما می دانستیم که برای آخرین 20-30 دقیقه Raheem بسیار سریع بیش از حد. خوب بود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>