مرکز روستایی هزینه های دو برابر در میان همه گیر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

روستایی و بخش کشاورزی دیده می شود بالاتر هزینه های دولت در ماه های آوریل و مه به دلیل نقدی, نقل و انتقالات, رایگان سیلندر گاز مایع و مواد غذایی سبوس دار و جدا از جدید تخصیص برای روستایی کار تضمین طرح هزینه های داده ها از بخش مرکزی از کنترل کلی از حساب (CGA) را نشان می دهد. این هزینه های بالاتر می آید در میان قوی موسمی بالاتر کاشت و کمک کرده است تا احیای روستایی شغل.

نخست وزیر نارندرا مودی در تاریخ 30 ژوئن اعلام کرد گسترش ارائه جیره غذایی رایگان به 800 میلیون نفر تا ماه نوامبر. بسته اعلام شد در ماه مارس برای کمک به فقرا که مستند به بررسی Covid-19 pandemic گسترش اعلام شد. دولت در ماه مارس اعلام کرد رایگان پخت و پز-سیلندر گاز به 83 میلیون خانواده های فقیر یک بار و انتقال پول نقد به 30 میلیون شهروندان ارشد و نقل و انتقال پول به حدود 200 میلیون فقیر زنان برای سه ماه. اضافی ~40,000 کرور در مارس اختصاص داده شده برای فدرال کار تضمین برنامه مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح به عنوان تقاضا برای کار رسید و پس از مستند چپ روزانه شرط بیکاری.

در دو ماه اول سال مالی جاری–آوریل و مه–هزینه های کل از بخش کشاورزی و امور روستایی وزارتخانه بیش از دو برابر در مقایسه به مدت مشابه سال یک سال پیش.

با وجود افت شدید تا 40 ٪ در درآمد مجموعه کشاورزی غذا و امور روستایی وزارتخانه شاهد کمترین هزینه در حالی که هزینه های دفاع, آموزش و پرورش, در میان دیگران عقب مانده اطلاعات منتشر شده توسط CGA را نشان می دهد.

در آوریل ماه اول 2020-21 وزارت کشاورزی صرف ~25,717 کرور یا 18 درصد از بودجه سالانه خود را برآورد ~1,42,762.35 کرور. در مزرعه وزارت صرف ~31,742 یا 22 درصد از بودجه تخمین می زند. بیش از دو ماه آن را صرف در مجموع ~57,459 کرور.

این امور روستایی وزارت که بودجه MGNREGS در مارس صرف ~38,059 هسته یا 31 درصد از بودجه خود را برآورد ~122398 کرور. در ماه مه آن را صرف ~59611 کرور یا 49 درصد از کل بودجه تخمین می زند.

هم روستایی و کشاورزی وزارتخانه صرف ~155128 کرور بیش از دو ماه بیش از دو برابر هزینه از ~45000 کرور در همان ماه از سال گذشته است.

این مواد غذایی وزارت است که ارائه رایگان یارانه مواد غذایی دانه ها به دو سوم از جمعیت صرف ~66290 کرور در این دو ماه که آن هم دو برابر مقدار آن صرف شده در مدت مشابه سال گذشته است.

“این افزایش بزرگ در اشتغال است که اتفاق می افتد در مناطق روستایی هند است. و آن را ممکن است برای سود بزرگتر در ماه آینده و یا حداقل حفظ دستاوردهای فعلی گفت:” Mahesh Vyas از مرکز برای نظارت بر اقتصاد هند (CMIE).

دولت تا به حال در ابتدا بودجه ~60,000 کرور برای MGNREGS برای 2020-21. در ماه مه آن را افزایش تخصیص به مجموع ~1 لاخ کرور.

در مقایسه با بخش روستایی وزارتخانه بخش منابع انسانی دیده می شود پایین تر صرف 10 درصد از کل بودجه تخمین می زند بیش از آوریل و مه. به طور مشابه, دفاع, خدمات, هزینه شد 15 درصد نسبت به سال گذشته 22 درصد.

“استفاده تهاجمی از MGNREGS طرح به موقع باران و افزایش کاشت فعالیت به نظر می رسد به کمک تعامل روستایی هند و آوردن نرخ بیکاری پایین” Vyas از CMIE نوشت: در یک توجه داشته باشید

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>