مرکز West Bengal spar بیش از بازگشت پروازهای تحت Vande بهارات ماموریت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مرکزی و غرب بنگال دولت درگیر شدند در یکی دیگر از تف بازگشت از ساکنان در روز پنج شنبه با امور خارجی وزارت گفت: دولت تا به حال تایید نشده است اگر آن را مرتب امکانات قرنطینه برای دریافت, افرادی که می خواهید به بازگشت از خارج از کشور.

امور خارجی سخنگوی وزارت Anurag Srivastava توییتی که پرواز به بازگرداندن ساکنان غرب بنگال از خارج از کشور به عنوان بخشی از Vande بهارات ماموریت را می توان مرتب شده اند اگر دولت تایید کرد که این سازمان قرنطینه امکانات برای آنها.

Srivastava شد در پاسخ به یک صدای جیر جیر از غرب بنگال را بالاتر از وزیر آموزش و پرورش Partha Chatterjee که نوشته شده یک برنامه پروازهای بودن سازمان در فاز دوم Vande بهارات ماموریت و سوال چرا هیچ پروازها به دولت است.

دولت در حال تنظیم 149 پرواز از بیش از 30 کشور در مرحله دوم از بازگشت برنامه به بازگرداندن برخی از 32,000 مردم به بیش از یک دوجین متحده است. West Bengal نیست در میان متحده است.

“توسط MEA درخواست ما به این باور است که وجود دارد مردم به اندازه کافی از گرجستان به گجرات اما هیچ کدام می خواهید برای آمدن به کلکته? نیز وجود دارد که مردم به اندازه کافی برای بازگشت به Bihar از قرقیزستان اما نه به اندازه کافی برای بازگرداندن به بنگال?? جلوگیری از این بی عدالتی !!!” Chatterjee توییتی.

Srivastava در پاسخ به tweeting: “MEA نمی تبعیض بین متحده است. GOI را Vande بهارات ماموریت است که برای همه رشته سرخپوستان از جمله کسانی که از غرب بنگال. بیش از 3700 از آنها ثبت نام کرده اند برای بازگشت از نقاط مختلف جهان است.”

وی افزود: در یکی دیگر از صدای جیر جیر “با کمال میل تسهیل پرواز به کلکته اگر دولت را تایید ترتیبات برای دریافت و قرنطینه. نیز کمک خواهد کرد که در بازگشت از WB ساکنان از طریق مرزهای زمینی با همسایگان. ما امیدواریم که برای دریافت یک پاسخ اولیه بر روی این موضوع است.”

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از غرب بنگال حاکم Trinamool کنگره حزب و یا رهبران آن است.

در چند روز گذشته, مرکزی و غرب بنگال دولت باید sparred بیش از چیدمان قطار ویژه برای بازگرداندن کارگران مهاجر از دولت از سایر نقاط کشور است. اتحادیه وزارت مخالفت نبود کمک گرفتن از غرب بنگال دولت برای کمک به کارگران مهاجر برای بازگشت به خانه و اتهام اخراج شد Trinamool کنگره رهبران.

یک وزرا مرکزی تیم (IMCT) که بازدید, West Bengal به ارزیابی Covid-19 وضعیت گفت: وجود اختلاف در گزارش از موارد در دولت است. در گزارش نهایی خود را فرستاده شده به غرب بنگال دولت IMCT همچنین سوالات مطرح شده در مورد دولت مشاجره است که آن را تا به حال مورد بررسی 50 لاخ مردم است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>