مرکز فشار به توسعه طرح برای افراد در J&K, Ladakh

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه دولت را به شدت تمرکز بر برنامه های دولت با هدف افراد از قبیل کمک هزینه تحصیلی و یا خانه ها در سرزمین های اتحادیه جامو و کشمیر و لاداخ در تلاش برای فشار به توسعه آن روایت در منطقه است.

در اوایل این هفته دولت وزیر راجیو Gauba ریاست جلسه روز اجتماعی, طرح برای دو UTs. با توجه به دو مقام که با حضور در این جلسه تصمیم بر آن شد که این طرح باید ببینید 100% پوشش بالقوه ذینفع بودن حذف شدند برای کمبود بودجه. این جلسه با حضور دبیر خانه امور اقلیت امور قبیله ای در امور توسعه روستایی و مقامات از جامو و کشمیر و لاداخ با تمرکز بر دو موضوع اصلی درگیر — به چالش کشیدن شرایط زمین و پیامدهای مالی پوشش همه. مثلا دو مقام گفت: یکی از شرکت کنندگان با اشاره به نحوه دسترسی محدود به شبکه 3G در دره باعث می شود ثبت نام فرآیند دشوار است.

تاکید در این طرح که با لمس فرد ذینفع می آید از این باور است که این خواهد شد که تاثیر محسوس بر روی زمین و برجسته دولت قصد توسعه جبهه به ساکنان. این شده است یکی از دلایلی که همواره در سراسر توسط دولت برای حمایت از تصمیم گیری خود را از اوت 5 2019 به قراضه قانون اساسی بود که با توجه به سابق ایالت جامو و کشمیر وضعیت خاص و شهروندان خود امتیازات ویژه — قابلیت اطمینان مردم در این منطقه بهره مندی از طرح های رفاه به همان اندازه به عنوان کسانی که در بقیه کشور داشته باشد.

“اجرای صحیح طرح های منحصر به فرد به طور مستقیم می تواند به بهبود زندگی مردم” یکی از مقامات گفت که خواست نامش فاش نشود.

فردی بهره مند شده اند یک عنصر کلیدی از ملی دموکراتیک داد دولت اجتماعی طرح و حکم Bharatiya Janata Party ساخته شده تلاش های ویژه ای برای حک کردن رای بانک از 220 میلیون که بهره مند از طرح های مختلف در اجرا تا 2019 ملی نظرسنجی, رسیدن به آنها را از طریق اختصاص داده شده مبارزات و فعل و انفعالات.

با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط ملی بورس, پورتال جامو و کشمیر را دریافت کرده 517,000 طرح های جدید برای قبل از متریک کمک هزینه تحصیلی در سال تحصیلی 2019-20 اما پول شده است در پرداخت فقط 8,294 موارد است.

به طور مشابه به عنوان در فوریه 26 برابر در مجموع هدف از ساخت 62,932 خانه برای فقیر روستایی در منطقه تنها 36,780 شده اند تحریم و فقط 122 تکمیل شده با توجه به اطلاعات موجود با توسعه روستایی وزارت.

در این جلسه تصمیم بر آن شد که این طرح از قبیل کمک هزینه تحصیلی و گاز و اتصالات تحت Ujjwala برنامه و مسکن برای فقرا باید شروع با 100% offtake با تکمیل ثبت نام و بودجه. “این یک گام مهم است. دولت هدفمند 100% اشباع در برنامه های اجتماعی در اوایل بیش از حد. اما این بار 100% offtake نیز پیش بینی شده ساخت آن را به یک مورد خاص برای J&K و لاداخ UTs گفت:” دوم رسمی که بیش از حد نمی خواهید به توان نام برد.

یکی از چالش های دیگر مورد بحث در این نشست بود اطلاعات ذینفعان بالقوه. داده های ارائه شده توسط اتحادیه سرزمین مقامات مطابقت ندارد که اتحادیه وزارت و دومی خواسته شده است تا با تدبیر آنلاین ساز و کاری برای آشتی داده.

سابق توسعه روستایی وزیر Jugal Kishore Mohapatra تاکید کرد که J&K بسیار کم شاخص فقر و رفاه برنامه باید تمرکز بر روی توسعه مهارت و اشتغال است . “امرار معاش programms را به خوبی در J&K. I به یاد داشته باشید در اولین Pragati جلسه با دبیران PM حال بررسی J&K امرار معاش برنامه و به دنبال آن ادامه. در حالی که برخی از طرح هایی مانند مسکن یا کمک هزینه تحصیلی باید هدف فرد ذینفع نقطه ورود برای امرار معاش طرح در گروه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>