مرکز مراحل عملیات برای تجهیزات پزشکی تامین کمبود شکایت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این مرکز آغاز شده است ساخت ترتیبات اضافی برای تامین پزشکی محموله از جمله آرایش ویژه عملیات پرواز و ویژه پاکت قطار.

وزارت هواپیمایی کشوری راه اندازی شد ‘تاسیسات Udan’ به صورت عامل پزشکی محموله در سراسر کشور است. شصت و دو پرواز از پزشکی باری شده اند اداره می شود از مارس 26 گذر گاه 15.4 تن عرضه های پزشکی. حامل های درگیر در تاسیسات Udan عملیات شامل هوایی هند, داد, هوا, نیروی هوایی هند (IAF) و Pawan هانس. حامل های خصوصی مانند نیلی Spicejet و آبی دارت عامل پزشکی محموله پروازها به صورت تجاری.

این می آید روز پس از مسائل از کمبود بودند اشاره کرد که توسط دولت dodol سازمان تدارکات پزشکی HLL Lifecare محدود است. دولت-اجرای شرکت اشاره کرد و نسبت به کمبود عرضه تجهیزات با توجه به تقاضای بالا و مسائل مربوط به تدارکات از آنجا که مستند. دولتی شرکت کرده بود نیز نوشته شده به راه آهن هند با استناد به همین موضوع است.

“از آنجا که ما ساخته شده اند آژانس گره ما باید برای تهیه تجهیزات پزشکی و فشار زنجیره تامین. از آنجا که مستند تقاضا بالا رفته و شده اند وجود دارد بسیاری از مسائل حمل و نقل و همچنین با توجه به کاهش نیروی انسانی در کارخانه ها. با توجه به این که ما قادر به قطعی خرما برای تحویل” یک HLL رسمی گفت: در شرایط گمنامی.

اتحادیه دولت نیز با تشکیل یک کمیته تحت وزارت امور را قادر می سازد برای تامین تجهیزات پزشکی. کمیته تدارکات شامل دبیران به وزارتخانه های حمل و نقل هوایی و سلامت, داروهای منسوجات مصرفی در امور حمل و نقل به غیر از راه آهن رئیس هیئت مدیره. این کمیته وظیفه حصول اطمینان از بدون مانع عرضه ضروری و کالاهای پزشکی در طول مستند و هماهنگی در عملیات امداد.

کمیته برنامه ریزی شده است برای برگزاری یک جلسه روزانه و موضوع ramping تا عرضه داخلی باری بود که مورد بحث و بررسی توسط این کمیته است. این کمیته همچنین در مورد موضوع logjam در سراسر بزرگراه با lakhs کامیون رشته به عنوان جنبش متوقف شده است پس از این مستند.

حمل و نقل هوایی داخلی وزارت روز سه شنبه گفت: ویژه پروازهای مرتب شده اند به کشتی های باری از جمله COVID-19 معرف مرتبط آنزیم ها و تجهیزات پزشکی تست کیت تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و ماسک و دستکش و سایر لوازم جانبی در سراسر کشور است.

تاسیسات Udan پروازهای برنامه ریزی شده با استفاده از یک هاب و صحبت کرد ، محموله مراکز تاسیس شده اند در دهلی نو و بمبئی و حیدرآباد بنگلور و کلکته. تاسیسات Udan پروازهای اتصال این مراکز به یکدیگر و از آنجا به نقاط مختلف کشور است.

راه آهن هند نیز آغاز شده است ویژه بسته آموزش, خدمات, در, یک پیشنهاد برای افزایش عرضه اقلام ضروری مانند لوازم پزشکی, تجهیزات پزشکی و مواد غذایی در پاکت کوچک اندازه در علاوه بر این به قطار حمل و نقل است که در حال حاضر در پیمودن راه آهن هند’ شبکه.

علاوه بر اداره کل حمل و نقل روز سه شنبه نیز مشورتی صادر به تمام بنادر به لوی هر demurrage هزینه اجاره زمین و یا عملکرد مربوط به مجازات و یا هزینه های اضافی از جمله ذخیره سازی.

“دولت در حال کار نسبت به عملکرد بنادر و عملیاتی آن سازمان داده شده در سراسر کشور مستند برخی از تاخیر در تخلیه کالا از بنادر تبدیل شده اند اجتناب ناپذیر با توجه به اثر در پایین خدمات. به عنوان یک نتیجه از این تحولات برخی از صاحبان بار یا به حالت تعلیق عملیات خود را و یا پیدا کردن آن را دشوار است به حمل و نقل خوب/باری و تکمیل کار کاغذ و در نتیجه تحمیل demurrage زمین اجاره فراتر از مجاز دوره رایگان کیفری لنگرگاه/اسکله استخدام اتهامات و عملکرد دیگر مربوط به مجازات با توجه به دلایل خارج از کنترل خود” مشورتی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>