مرکز به دنبال Prez اشاره به حذف مانیپور V-C بیش از بی نظمی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه توسعه منابع انسانی (HRD) وزارت کتبی به رئیس جمهور رام نات Kovind به دنبال تصویب خود را برای حذف مانیپور دانشگاه معاونت Adya پراساد Pandey بیش از اتهامات بی نظمی اداری به گفته مقامات دولتی آشنا با این موضوع.

وزارت به عمل می آید و پس از دو عضو کمیته تحقیق نشان داد که ماده در اتهامات از عدم حضور طولانی مدت و برخی دیگر از اتهامات عنوان شده علیه Pandey, که شده است به عنوان مرکزی دانشگاه از سال 2016.

“این HRD وزارت کتبی به رئیس جمهور در مورد این مسئله او را به عنوان صدراعظم از همه مرکزی varsities. وزارت پیشنهاد کرده است که این معاونت حذف می شود” گفت: یک مقام ارشد وزارت مقام که خواسته نمی شود به نام. اتهامات علیه Pandey شامل است که او دور ماند از تیم اول دانشگاه یا دانشکده برای مدت طولانی و تاخیر در پر کردن موقعیت های کلیدی مانند ثبت و کنترل از امتحانات.

نیز وجود داشته اند اعتراض معلمان و دانش آموزان در دانشگاه و در طول Pandey مدت است. در سپتامبر سال 2018 به HRD وزارت به حالت تعلیق Pandey با استناد به نگرانی های فرار از قانون-و-وضعیت سفارش در محوطه دانشگاه. آن را نیز تحویل مدیریت دانشگاه به مانیپور دبیر کل Jarnail سینگ که ذکر شده است به عنوان معاونتدر ایمفال مبتنی بر تیم اول دانشگاه یا دانشکده وب سایت رسمی.

Pandey گفت: او آگاه بود که این وزارتخانه به دنبال حذف او. “من آگاه هستم از توسعه پس نمی خواهم به نظر او گفت:” وقتی پرسیده شد که برای نسخه خود را. در گذشته Pandey گفت: او بود که هدف یک بخش از معلمان و دانش آموزان بودند که با حمایت احزاب سیاسی به خصوص کسانی که متعلق به چپ.

این HRD وزارت, در سال های اخیر گرفته شده استرن نظر از اتهامات علیه معاون بود. در سال 2016 معاونت پاندیچری دانشگاه چاندرا Krishnamurthy, برداشته شد پس اتهام سرقت ادبی. ماه گذشته اللهآباد (هند) دانشگاه معاونت RL Hangloo استعفا داد با استناد به دلایل شخصی پس از یک بحث تصدی که در آن او متهم اداری و مالی بی نظمی. وزارت پذیرش استعفای خود و آغاز یک پرس و جو به اتهامات مالی و اداری بی نظمی.

به تازگی یک معاونت از تریپورا دانشگاه Vijay Dharurkar استعفا داد پس از یک ویدئو از او گفته پذیرش نقدی پدید آمده در طول یک نیش عملیات. یک معاونت از Hemvati Lenovo Bahuguna Garhwal, دانشگاه, JL کال بود نیز حذف شده در سال 2016 بیش از اتهامات بی نظمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>