مرکز رد مالیات-افزایش پیشنهاد شده توسط IRS مقامات خواستار آن بد درک

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت را “شتابزده” را رد کرد “بد درک” گزارش تهیه شده توسط یک گروه از درآمد سرویس (IRS) افسران که پیشنهاد افزایش مالیات بر درآمد نرخ تا 40 درصد اعمال فوق العاده غنی مالیات و مالیات 4% COVID-19 امداد فرایند به بازسازی اقتصاد پس از coronavirus همه گیر دو وزارت دارایی مقامات مستقیم با آگاهی از این موضوع گفت.

بد درک گزارش به عنوان مالی گزینه های پاسخ و به Covid-19 اپیدمی (زور) قرار داده تا توسط یک گروه از افسران از طریق IRS ارتباط دادن پیشنهادات در مورد افزایش مالیات و…. در این زمان دشوار از Covid-19 همه گیر و انتشار در رسانه ها از طریق نمایندگان انجمن توییتر و وب سایت “عمل غیر مسئولانه” از معدود افسران آنها گفت: درخواست ناشناس ماندن.

“یک دپارتمان پرس و جو خواهد شد آغاز در برابر مردم مسئول ایجاد وحشت در میان مردم با آپلود این غیر مجاز گزارش در رسانه های اجتماعی است که می تواند به یک نتیجه جدی برای اقتصاد و بازار است. خوشبختانه بازار بسته شد” یکی از مقامات گفت.

برخی از توصیه های کلیدی به زور گزارش در حال بالا بردن درآمد-نرخ مالیات تا 40 درصد برای کسانی که با درآمد حداقل Rs 1 هسته هر سال دوباره معرفی مالیات بر ثروت برای کسانی که با ثروت خالص تومان 5 کرور و لوی یک بار Covid امداد Cess از 4 درصد در کسانی که با درآمد مشمول مالیات lakh 10 تومان و بالاتر.

“این طرح در برابر دولت سیاست های موجود در مالیات” دوم رسمی گفت.

در بودجه سال جاری دولت به گزینه ای را برای افراد به انتخاب کردن برای کاهش مالیات بر درآمد, نرخ ارائه آنها خودداری کردن از معافیت. زودتر آن را به حال کاهش مالیات شرکت نرخ به شدت. به منظور افزایش سرمایه گذاری دولت در ماه سپتامبر به یک تومان 1.45 لاخ کرور ثروت باد اورده به این صنعت به شدت کاهش مالیات شرکت نرخ. بر این اساس شرکت تا به حال گزینه برای کاهش نرخ مالیات شرکت نرخ 22 درصد (15% به تازگی ثبت شرکت) ارائه آنها خودداری کردن از معافیت. کسانی که علاقه مند به معافیت می تواند در پرداخت مالیات در 30 درصد (25% برای شرکت های جدید).

در حالی که حمل و نقل نیروی گزارش IRS انجمن در تاریخ 23 آوریل در نامه ای به رئیس و اعضای هیئت مدیره مرکزی مالیات مستقیم (CBDT) که آن را به طور مشترک تهیه شد توسط یک گروه 50 IRS افسران. “کار از خانه آنها آمده اند با هم به اهرم خود را در ترکیب دانش و تجربه و تعهد به ساختمان های سالم و قوی و مرفه هند” نامه ای که نوشته شده بود در توییتر آن رسیدگی اواخر شب در روز شنبه گفت:.

“این گزارش تنها توصیه امیز در طبیعت است و آن است که یک سند رسمی” یکی اجرایی ی انجمن گفت: درخواست ناشناس ماندن.

بعد از ظهر یکشنبه در این انجمن پرسیدم کاغذ نیروی 50 جوان IRS افسران نشان می دهد سیاست فرستاده شده بود توسط ایرسا به CBDT برای در نظر گرفتن. این ادعا به نمایندگی رسمی views کل IRS یا آن گروه.”

یک CBDT سخنگو گفت: هیئت مدیره همیشه طول می کشد بازخورد مستقیم از آن زمینه تشکل های خود را برای بهبود سیستم ها و فرآیندهای اما آن را نمی سرگرم هر گونه ناخواسته پیشنهادات و انتقادات از انجمن.

“نه IRS انجمن و نه هر گروه از افسران ذکر شده در این گزارش بودند تا کنون پرسیده شده توسط دولت برای ارائه هر گونه گزارش در مورد موضوع” اولین مقام گفت.

برای Coronavirus به روز رسانی های زنده

آن است پریما-با یک عمل بی انضباطی و تخلف از انجام قوانین است که به طور خاص ممنوع افسران برای رفتن به رسانه های خود را با نظرات شخصی رسمی امور بدون در نظر گرفتن قبل از تحریم و یا اجازه از دولت آمریکا است ،

“رئیس CBDT کارگردانی شده است به دنبال توضیح از این افسران برای نوشتن چنین ‘بد درک views’ بدون داشتن هر گونه قدرت به انجام,” او اضافه شده است.

او گفت: “مردم باید به طور کامل نادیده گرفتن چنین گزارش. در واقع وزارت دارایی در حال انجام بهترین خود را به ارائه کمک و نقدینگی به سیستم و سهولت زندگی مردم در این بار تلاش.”

HT راهنمای Coronavirus COVID-19

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>