دولت پیشنهاد کرده است برای اصلاح آداب و رسوم عمل به آن قدرت های گسترده ای را برای ممنوعیت واردات و صادرات کالا است که ممکن است صدمه زدن به اقتصاد محلی پاکسازی راه را برای آن به نوار واردات ارزان اسباب بازی و ترقه از چین است.

تا کنون دولت به قدرت تنها به ممنوعیت واردات و صادرات طلا و نقره تحت آداب و رسوم عمل, 1962. پس از تصویب این اصلاحیه از طریق سرمایه گذاری, لایحه را گسترش قدرت دولت برای ممنوعیت واردات و یا صادرات کالا.

“این قدرت اعمال خواهد شد تنها در شرایط استثنایی” یک مقام دولتی گفت که خواست نامش فاش نشود.

این اقدامات با هدف کاهش کسری تجاری با چین است که آب گرفتگی بازار هند با موارد مانند اسباب بازی و ترقه و خورشیدی تجهیزات برق است. مراحل آمده میان جهانی افزایش سیاست های حمایتی برای محافظت از خانه رشد شرکت دلیل کاهش رشد اقتصادی است.

قدرت های جدید برای محافظت از اقتصاد ممکن است با ارائه یک اهرم به دولت به ترویج مصرف محصولات محلی و افزایش تولید گفت: Abhishek جین مالیاتی شریک در ای.

“در سمت عملی قدرت ممکن است اعمال تنها در شرایط شدید” جین گفت.

دولت همچنین پیشنهاد برای اصلاح تعرفه گمرکی مصوب سال 1975 به تقویت مکانیزم برای جلوگیری از دامپینگ کالاهای ارزان در بازار داخلی است.

“بخش 8B (قانون) است که جایگزین با یک بخش جدید به قدرت دولت مرکزی را به اعمال اقدامات حفاظت در مورد هر مقاله وارداتی به هند در چنین افزایش مقادیر و تحت چنین شرایط به طوری که به علت یا تهدید به آسیب جدی به صنعت داخلی” با توجه به اوراق و اسناد.

در ماه مه سال گذشته هند ادغام دو جدا از بدن دست زدن به ضد دامپینگ و واردات پادمان به شکل اداره کل تجارت داروهای مشابه به ما تجارت بین المللی کمیسیون برای ایجاد یک تجارت مکانيسم دفاعی است که می توانیم به پیشرفت های جامع و به موقع.

دولت به تازگی آغاز شده بیش از 130 ضد دامپینگ/مخالف وظیفه/حفاظت از موارد برای مقابله با افزایش بروز شیوه های تجاری غیر منصفانه.

بازار داخلی برای انرژی خورشیدی, قطعات, مثلا, است که توسط شرکت های چینی به دلیل قیمت های رقابتی.

افزایش واردات به رهبری مودی در دولت قبلی آن مدت به اعمال وظیفه حفاظت از تاریخ 30 ژوئیه 2018 در سلول های خورشیدی و ماژول های وارداتی از چین و مالزی است. این به پایان خواهد رسید و در ماه جولای این سال است.

اتحادیه بودجه نیز به تصویب یک فعال کردن مکانیزم برای افزایش تعرفه بر واردات انرژی سبز تجهیزات مانند سلول های خورشیدی و ماژول ها.

سفارش ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im