مرکز پلیس قرعه کشی توپخانه ضد هوایی در شمال شرقی دهلی خشونت: 10 امتیاز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

به شمار کشته شدگان در شورش در شمال شرقی دهلی نو افزایش به 22 روز چهارشنبه پلیس که آمده بود زیر آتش برای شکست خود را به توقف درگیری از گسترش تلاش برای به دست آوردن آن با هم عمل می کنند برای بازگرداندن برخی از صورت ظاهر از نظم در شورش-آمار مناطق که در آن حامیان تابعیت متمم قانون (CAA) و کسانی که به مخالفت با آن درگیر شدند. پلیس نیز زیر آتش در دیوان عالی کشور و دادگاه عالی دهلی نو.

در اینجا 10 تحولات بزرگ در 24 ساعت گذشته:

1.فوری نیمه شب جلسه دادگاه عالی دهلی نو روز چهارشنبه دستور پلیس برای اطمینان از عبور امن و درمان اضطراری به مردم مجروح گیر در شمال شرق دهلی Hind Al بیمارستان.

2.دهلی پلیس و نیروهای شبه نظامی مرحله پرچم راهپیمایی در Maujpur و Babarpur دو از مناطق برخورد با شورش.

3.کنگره توصیف شورش به عنوان یک “عظیم شکست” دولت و خواستار استعفای اتحادیه خانه وزیر Amit Shah.

4.وزیر Arvind Kejriwal می پرسد اتحادیه خانه وزیر Amit Shah به تماس در ارتش به القای اعتماد به نفس در مردم پس از فوران خشونت در دو شرق دهلی محلات. Kejriwal می گوید پلیس شده اند قادر به کنترل وضعیت.

5.بدن یک مرد 26 ساله اداره اطلاعات (IB) افسر Ankit Sharma است که در یک تخلیه در Chand باغ.

6.دادگاه عالی دهلی نو در حالی که از شنیدن درخواست ثبت شده توسط بازنشسته بوروکرات خشن فرمانده می گوید که پلیس باید منتظر دادگاه جهت و باید عمل خود را در آن.

7.دادگاه عالی دهلی کمیته انضباطی به تذکر پلیس دهلی برای رزرو مردم سخنان تحریک آمیز می گوید: آن ارسال پیام اشتباه است.

8.دادگاه عالی دهلی نو می گوید مقامات باید رسیدن و نشان می دهد که وجود دارد این است که امنیت برای همه در سرمایه های ملی و که آن را نمی توانید اجازه دهید یکی دیگر از 1984 سناریو اتفاق می افتد در زیر آن را تماشا کنید.

9.دادگاه عالی سوئیس پلیس دهلی برای عدم حرفه ای در کنترل خشونت در شمال شرق منطقه از سرمایه های ملی, سوالات, چرا منتظر کسی اشاره ای به قانون مطابق با قانون است.

10.نخست وزیر نارندرا توییتهایی یک درخواست تجدید نظر را به آرامش و حفظ صلح و برادری در تمام زمانها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>