مرکز مسائل تازه راهنمای خدمات انتقال خون

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نقاهت پلاسما درمانی برای درمان بیماری کروناویروس (Covid-19) دریافت افزایش روز سه شنبه زمانی که اتحادیه وزارت بهداشت تجدید نظر انتقال خون دستورالعمل شامل مجموعه ای از نقاهت پلاسما تحت بالینی پروتکل از افرادی که از بهبود عفونت توسط Sars-CoV-2 ویروس.

“سیستم باید در محل برای فعال کردن ورود مجدد از درمان Covid-19 بيمار به عنوان اهدا کنندگان برای نقاهت پلاسما برای درمان Covid-19 بيمار. درمان Covid-19 بيمار با استفاده از پلاسما درمانی تحت کارآزمایی بالینی و در حال حاضر هیچ شواهدی از اثربخشی نقاهت پلاسما به عنوان یک روش درمان برای Sars-Cov-2 ایجاد شده است… استفاده از نقاهت پلاسما برای درمان معمول از Covid-19 بیماران توصیه نمی شود در حال حاضر… می گویند که اینتجدید نظر وزارت بهداشت دستورالعمل.

هند Red Cross Society (IRCS) در حال کار برای ایجاد یک پایگاه داده از پتانسیل نقاهت پلاسما اهدا کنندگان برای بیمارستان ها درمان Covid-19 بيمار.

“ما در حال ایجاد یک لیست از افراد واجد شرایط نقاهت پلاسما اهدا کنندگان است که ما در انتقال به بيمارستان ، شما باید به طور گسترده وکیل این افراد به, این افراد بیمار هستند که گاهی اوقات خیلی راحت با این ایده از رفتن به بیمارستان و حتی اگر آن را برای اهدای پلاسما ، پیدا کنیم و بسیاری از بهبود بیماران مبتلا به نزدیک شدن ما به طور مستقیم به طوری که ما وابسته به بیمارستان به ما ارائه لیست به ما ندارد و یک بیمارستان از خود ما” گفت: Dr Vanshree سینگ مدیر (بانک خون), IRCS.

تجدید نظر در دستورالعمل های توصیه نمی آزمایش اهدا خون و خون اجزای سازنده برای Covid-19 یا رفتن برای پیشرفته تر پاتوژن تکنیک های کاهش, با استناد به دلایل مالی impracticality و عدم وجود شواهد کافی برای پشتیبانی از انتقالاین ویروس هر چند انتقال خون.

“آزمایش خون برای Covid-19 توصیه نمی شود در نور از خطر انتقال خون انتقال بودن نظری یا عدم نشان داد عفونت از Covid-19 ویروس در خون جمع آوری شده از افراد بدون علامت. روال شیوه های عفونی بیماری آزمایش خون انتقال عفونت باید تغییر نمی کند” این دستورالعمل گفت.

“پاتوژن کاهش Technologies (PRT) قابل توجه لجستیکی و مالی سرمایه گذاری. PRT برای خون کامل کمتر است به طور گسترده ای در دسترس و مطالعات با توجه به کروناویروس در کل خون فاقد آن هستند. معرفی PRT برای COvid-19 ویروس می تواند مقرون به صرفه و یا متناسب است و نه توصیه می شود” دستورالعمل اضافه شده است.

سند به استناد مطالعات است که می گویند ویروس های تنفسی شناخته شده نیست برای انتقال از طریق انتقال خون.

“هیچ مورد از انتقال خون-انتقال که تا کنون گزارش شده برای دو نفر دیگر کرونا ویروس ها پدید آمده است که در طول دو دهه گذشته (سارس و MERS-CoV). تشخیص ویروس در خون اتفاق تنها در بيماران علامت دار با Covid-19 به تاریخ. انجمن آمریکایی از خون شاهد USFDA (غذا و داروی آمریکا) و CDC (مرکز کنترل و پیشگیری بیماری در آمریکا) هستند توصیه هرگونه اقدام توسط مجموعه خون موسسات در این زمان به دلیل وجود دارد هیچ اطلاعات یا سابقه نشان می دهد خطر انتقال خون-انتقال Covid-19… با توجه به USFDA وجود داشته است هیچ گزارش و یا موارد مشکوک از انتقال خون-انتقال Covid-19 مجلس خبرگان گفت: در دستورالعمل سند است.

داشتن گفت که دولت خواسته است بانک خون برای اهدا کنندگان صفحه نمایش به طور کامل برای Covid مربوط به علائم و دور انداختن یا به خاطر اهدا خون اگر حتی کوچکترین ظن Covid-19. اهدا کنندگان را مجبور به صبر کردن به مدت حداقل 28 روز قبل از آنها دوباره خواهد بود واجد شرایط برای اهدای.

افرادی که نمی توانند خون اهدا هستند مورد تأیید شده آزمایشگاهی از Covid-19 صرف نظر بالینی علائم و نشانه ها; تماس با ما از یک آزمایشگاه مورد مثبت یا کسانی که با سفر به تاریخچه یک کشور که در آن جامعه انتقال این بیماری تاسیس شده است.

“نمونه خون جمع آوری شده از یک اهدا کننده که معلوم می شود Covid مثبت و یا تایید نشده مورد و یا حتی یک تماس از یک آزمایشگاه مثبت مورد ظرف 28 روز از اهدا خواهد شد دور انداخته شود. همه شناخته شده موارد مثبت نمی donate برای 28 روز پس از پایان 7 روز خانه انزوا پست تخلیه و یا زمانی که علائم فروکش و یا سفر به یک Covid-19 آسیب دیده کشور” دستورالعمل می گویند.

Dr RN Makroo رئیس, هندی جامعه از طب انتقال خون گفت: غربالگری کامل به اندازه کافی خوب است. “به طور منظم اهدا کنندگان غربالگری کامل از تاریخ این فرد به اندازه کافی خوب است. شما می توانید انجام آزمایش خون و یا PRT است که نه فقط, فوق العاده گران است اما همچنین نمی کند اتفاق می افتد در هر نقطه در هند. ما باید تقویت غربالگری به طور منظم ما اهدا کنندگان که راه حل. دستورالعمل جدید بسیار جامع و باید به دنبال” گفت: Dr Makroo.

“دولت دستورالعمل می گویند 28 روز از تعویق اما ما با شش هفته به محتاط گفت:” دکتر سینگ از IRCS.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>