مرکز به منزله تحدید حدود پنل برای J-K و 4 شرقی متحده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اتحادیه دولت عصر روز جمعه آغاز شده و روند ترسیم Lok سبها و مونتاژ حوزه در قلمرو اتحادیه جامو و کشمیر و شمال شرقی ایالت آسام آروناچال پرادش مانیپور و Nagaland. در سال 2002 آخرین تحدید حدود انجام شد در سراسر هند اما این کشورها از سمت چپ بود به دلایل مختلف.

قانون وزارت اطلاع رسانی گفت که سابق دیوان عالی کشور قاضی Ranjana Prakash دسای منصوب شده است به عنوان رئیس کمیسیون تحدید حدود. در سال 2002 retd. عدالت Kuldeep سینگ عمل به عنوان رئیس. انتخابات کمیسیون Sushil چاندرا و دولت در کمیسیون انتخابات از J&K و چهار متحده خواهد بود که سابق مقام و اعضای notificaiton گفت.

“این کمیسیون را محدود کردن حوزه جامو و کشمیر در مطابق با مفاد این جامو و کشمیر ساماندهی عمل می کنند و از آسام آروناچال پرادش مانیپور و Nagaland مطابق با مفاد تحدید حدود قانون سال 2002 اطلاع رسانی گفت.

تحدید حدود در J&K می آید نه ماه پس از مقاله 370 شد اوراق و دولت تقسیم شد به دو سرزمین های اتحادیه. در جامو و کشمیر ساماندهی قانون 2019 که پاک شد در مجلس در ماه اوت سال 2019 ذکر شده جدید تحدید حدود به redraw حوزه از J&K با توجه به بند 62 از قانون.

در چهار ایالت شمال شرقی هند تحدید حدود نمی تواند انجام شود همراه با دیگر کشورهای هند با توجه به غالب دلایل امنیتی. اما در حال حاضر دولت فکر می کند که وضعیت تغییر کرده است.

اطلاع رسانی از قانون وزارت گفت که “به نظر می رسد که شرایطی که منجر به تعویق انداختن تحدید حدود ورزش را متوقف به وجود داشته باشد و تحدید حدود از حوزه به عنوان پیش بینی شده تحت تحدید حدود قانون سال 2002 می تواند انجام شود در حال حاضر”. از چهار NE متحده که در آن تحدید حدود خواهد بود انجام شده سه حکومت بی جی پی—آسام آروناچال پرادش و مانیپور. Nagaland توسط NDPP محلی ساز و برگ.

کنگره رهبر افزود: “ما را به نگه داشتن یک ساعت مچی نزدیک در ورزش به دلیل آن می آید در میان غالب وضعیت ناشی از کا در شمال شرق و J&K قفل شده بود برای یک مدت طولانی بعد از abrogation از ماده 370. از جمله ورزش نیاز به توجه به مسائل امنیتی درگیر هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>