مرکز ممنوعیت دو Malayalam کانال های تلویزیون برای دهلی شورش پوشش: ‘انتقادی از آر اس اس جانبداری با یک جامعه

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Krishn Kaushik | دهلی نو | به روز شده در: 7 مارس سال 2020 9:47:50 am

Delhi violence, northeast Delhi violence, Asianet banned for 48 hours, News channels banned for 48 hours, India news, Indian Express Asianet اخبار و رسانه ها یکی از اخبار رفت هوا تا جمعه; I&B که اشاره انتقاد از RSS پلیس دهلی

“جانبداری” با یک جامعه و “انتقادی نسبت به پلیس دهلی و آر اس اس” — اینها دلایل ذکر شده در دو سابقه سفارشات توسط اتحادیه وزارت اطلاعات و صدا و سیمای ممنوعیت دو Malayalam کانال های خبری, Asianet اخبار و رسانه ها یک خبر برای 48 ساعت شروع 7.30 جمعه برای پوشش دهلی شورش.

[به روز رسانی: Asianet و رسانه ها یکی از اخبار آمده اند پشت در هوایی صبح روز شنبه]

هر دو دستور را متهم به کانال های داشتن “برجسته این حمله در مکان های عبادت و جانبداری نسبت به یک جامعه خاص” در گزارش خود در شورش.

خواندن این داستان در مالایالامی

در برابر رسانه ها یک خبر من و ب وزارت گفت که کانال “سوالات RSS و مدعی پلیس دهلی انفعال” “به نظر می رسد انتقادی نسبت به پلیس دهلی و آر اس اس” و تمرکز بر “خرابکاری از کا حامیان”.

دو جداگانه سفارشات با استناد به اتهام نقض برنامه کد شبکه تلویزیون کابلی (مقررات) قانون سال 1995 صادر شد جمعه.

رسانه ها یکی Editor-in-Chief C L Thomas توصیف این تصمیم به عنوان “بزرگترین تجاوز از دولت آزادی رسانه ها”.

“در تاریخ هند از جمله ممنوعیت هرگز اتفاق افتاده است. در طول اضطراری دوره وجود دارد محدودیت بر رسانه ها. در حال حاضر کشور است رفتن را از طریق اورژانس. تصمیم به نوار تلویزیون کانال یک هشدار به تمام خانه رسانه در کشور است که آنها نباید انتقاد از دولت,” او گفت:.

رسانه ها یکی متعلق به Madhyamam پخش محدود است که با حمایت Jamaat-e-Islami.

Asianet News غیر مستقیم متعلق به BJP Rajya سبها MP Rajeev چاندراسکار. چاندراسکار صاحب RC سهام و اوراق بهادار Pvt با مسئولیت محدود, مشتری زیرساخت های جهانی و مینسک توسعه دهندگان Pvt با مسئولیت محدود است که هم خود مشتری سرمایه که صاحب Asianet News Network Pvt با مسئولیت محدود است که اجرا می شود Asianet News.

چاندراسکار نظر در دسترس نیست. Asianet News, ویرایشگر M G Radhakrishnan گفت: “ما نمی خواهیم به واکنش نشان می دهند در این لحظه. ما یک جمعی با نگاهی به موضوع و بیا با ما مشاهده بعد.”

اتفاقا من&B وزارتخانه را ممنوع کرده بود NDTV هند در سال 2016 برای یک روز برای آن گزارش از حمله تروریستی در پتهنکت پایگاه هوایی در حالی که متهم آن را از به اشتراک گذاری اطلاعات حساس. NDTV نقل مکان کرد و دیوان عالی کشور در برابر نظم اعطا شد بماند.

در نظم خود را در برابر رسانه ها یک خبر من و ب وزارت اظهار داشت: “کانال گزارش در دهلی خشونت به نظر می رسد گرایش به آن است که عمدا با تمرکز بر خرابکاری از کا (تابعیت متمم قانون) هواداران است.”

آن اظهار داشت: “…از جمله برنامه تلویزیونی می تواند تحریک خشونت و در برخواهد داشت خطر برای نگهداری وضعیت نظم و قانون به خصوص هنگامی که این وضعیت در حال حاضر بسیار فرار و شارژ و شورش های در حال وقوع در منطقه با گزارش از کشتار و قتل عام; و آن را نیز می تواند استوک احساس خشم و نفرت و دشمنی در میان جوامع و صدمه زدن به خود و احساسات مذهبی است که در نهایت می تواند منجر به تشدید خشونت”.

این وزارتخانه اعلام کرد که کانال به نظر می رسد به contravened قوانین 6(1)(C) و 6(1)(a) و کابل شبکه های تلویزیونی قوانین.

این قوانین منع کانال های از نشان دادن هر گونه برنامه “است که شامل حمله به ادیان و یا جوامع و یا تصاویر یا کلمات تحقیر از گروه های مذهبی یا که ترویج نگرش جمعی” و “به احتمال زیاد به تشویق و یا تحریک خشونت و یا شامل هر چیزی در برابر نگهداری از نظم و قانون یا که ترویج ضد ملی نگرش”.

وزارت گفت: آن را صادر کرده است نشان می دهد علت اعلامیه برای هر دو کانال در فوریه 28 و در زمان تصمیم به اعمال این ممنوعیت پس از دریافت پاسخ های خود را در 3 مارس.

بخش هایی که این وزارتخانه گفت: در آن یافت می شود می تواند “افزایش ناهماهنگی اجتماعی” برای رسانه ها یک خبر شامل “لنگر/ خبرنگار” گفت که “به نظر می رسد خرابکاری و پلیس دست در دستکش” و “اتحادیه وزارت خانه اعلام کرده است که وضعیت تحت کنترل است اما در واقعیت وضعیت گرفتن از دست”.

همچنین اشاره به یک گزارش که “دولت گرفته است ابتکار عمل را برای هر گونه مذاکره با ضد کا معترضان و تنها دادگاه داده اند گوش به ضد کا معترضان” و دولت “سرد شانه رویکرد نسبت به ضد کا معترضان این است که دلیل اصلی ادامه اعتراضات در پایتخت ملی”.

آن را اشاره به این گزارش عنوان کرد و گفت: “تحریک آمیز سخنرانی رهبر بی جی پی در Jafrabad منجر به خشونت و به نظر می رسد خرابکاری آماده شد به هدف ضد کا معترضان… پلیس دهلی موفق به ثبت نام FIR برای بیان نفرت. اما مهم ترین چیز این است که این ناکارآمدی پلیس دهلی در حاوی خشونت است. در بسیاری از مناطق پلیس هموار راه را برای خرابکاری به پرسه زدن رایگان با سلاح و انجام حملات و آتش سوزی.”

در آن منظور در Asianet News, وزارت اشاره به “لنگر/ خبرنگار” را به عنوان گزارش که “اتحادیه وزارت ادعا کرد که 33 شرکت مرکزی نیروهای مستقر شدند اما هنوز هم خشونت همچنان در منطقه و همچنین مرکز به سکوت رضایت برای خشونت”.

آن همچنین با اشاره به یک گزارش که “خشونت از روز قبل تا به حال ادامه داد: از صبح” و “تبدیل به خشونت پس از یک گروه از مردم هندو شعار زندانی روپیه Ram و مسلمانان شعار آزادی دادند. مسافران در جاده ها مجبور به شعار زندانی روپیه رم. مسلمانان به طرز وحشیانه ای مورد حمله قرار… مرکز می توانید کنترل خشونت در عرض چند ساعت اما هیچ اقدام گرفته شده است تا در حال حاضر… مرکز به سکوت رضایت برای خشونت”.

در هر دو دستور وزارت گفت: “در حالی که گزارش چنین بحرانی حادثه کانال گرفته اند باید نهایت مراقبت و باید گزارش آن را در یک راه متعادل. چنین گزارش می تواند افزایش ناهماهنگی اجتماعی در سراسر کشور در زمانی که وضعیت بسیار فرار…”

آن گفت: “این کاملا روشن است که این کانال را رعایت نکرده است این برنامه کدها و نشان داده است بی مسئولیتی و نه به طور کامل مطابق به آنها”.

دفاع از خود و در پاسخ خود را به نشان می دهد-باعث توجه رسانه ها یکی گفت که “که اخبار و گزارش برنامه تلویزیونی توسط رسانه ها یکی در مورد این حادثه که اتفاق افتاده در شمال شرق دهلی را تشکیل هر گونه نقض قانون”.

آن گفت: “این قانونی پذیرفته وظیفه رسانه ها در ماده 19 (1) (a) به عنوان خوانده شده با ماده 15(2) قانون اساسی از هند به لب گنده بررسی و گزارش, اخبار, راستی و درستی… به عنوان شناخته شده در اخبار کانال های خبری در سوال برنامه تلویزیونی توسط رسانه ها یکی است در ورزش از حقوق اساسی تضمین شده در قانون اساسی هند”است.

آن گفت: این کانال به صحبت کرد ساکنان و شاهدان ذکر شده در گزارش خود که “شبیه به دیگر گزارش ها” و “نه تحریک خشونت که در زمان و مکان و شرایط گرفتن از دست, آن است که لازم به تاکید است که هیچ تحریکی در بخشی از کانال است که اختصاص داده شده به اطلاع مردم برسانند”.

Asianet News گفت: آن را منتشر کرده بود داستان “با توجه به مراقبت و احتیاط و با نهایت خویشتن داری پس از تایید واقعی وضعیت از رسمی مقامات”. و این بود که “بی طرفانه و واقعی گزارش از حوادث نامطلوب است که در زمان خاص منطقه در جایی که خود خبرنگاران و خدمه از لحاظ جسمی در حال حاضر” و “هرگز در نظر گرفته شده به علت انتشار گزارش جانبداری نسبت به یک جامعه خاص”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>