مرکز می پرسد متحده به گام تا آنتی ژن تست

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دولت نقل مکان کرد به دسترسی به Covid-19) تست آسان تر برای مردم در چهارشنبه درخواست متحده شامل آزمایشگاه های خصوصی به ظرفیت کامل خود را و اجازه می دهد تا هر دو دولتی و خصوصی پزشکان به تجویز Covid-19 تست از جمله آنتی ژن بر اساس تست برای تشخیص.

اتحادیه بهداشتی, منشی, Preeti سودان و وزیر, وزارت بهداشت, پژوهش,,,,, Dr Balram Bhargava به طور مشترک نوشت: به همه کشورها به سطح شیب دار بالا Covid-19 تست سریع با استفاده از آنتی ژن بر اساس آزمایشات اولیه تشخیص موارد شامل بیماری همه گیر.

یک آنتی ژن خارجی است مولکول است که باعث یک پاسخ ایمنی در بدن به خصوص تولید آنتی بادی و حضور خود را تعیین می کند در حال حاضر عفونت است که چرا شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) توصیه می شود آن را برای تشخیص همراه با real-time pcr (RT-PCR) آزمون.

مرکز خواسته متحده شروع به آنتی ژن مبتنی بر تست در “حالت کمپین” با تنظیم “اردوگاه/mobile وانت” در بروز اين مناطق است. مثبت مردم باید درمان شود طبق پروتکل و منفی آزمون باید دوباره تایید کرد با استفاده از RT-PCR و آزمون.

“این مهم است که به حفظ دقیق شب زنده داری و همچنان به تمام تلاش خود را برای به حداقل رساندن آسیب است که می تواند ناشی از این بیماری همه گیر. با شروع از باز کردن 2 کانون ادامه خواهد داد تا در صرفه جویی در زندگی و همچنین حفاظت از امرار معاش به عنوان بیشتر و بیشتر فعالیت های اقتصادی انتظار می رود را انتخاب کنید تا به تدریج. پس آزمون-پیگیری-درمان کلید استراتژی برای تشخیص زودهنگام و مهار این بیماری همه گیر از آن مهم است برای تقویت تست برای Sars-Cov-2 در تمام نقاط کشور. این تنها راه برای تشخیص عفونت اولیه و جلوگیری از گسترش آن” خواندن این نامه به متحده است.

“…ICMR نیز توصیه می شود استفاده از سریع نقطه از مراقبت های آنتی ژن کیت تست برای تشخیص و بیشتر از این کیت در حال اعتبار برای افزایش گزینه های در دسترس به شهروندان” به آن اضافه شده است.

مانند RT-PCR و آزمون آنتی ژن بر اساس آزمون نیز نیاز به ناسو-نمونه سواب دهانی اما نیازی پیشرفته آزمایشگاهی برای تجزیه و تحلیل. نتایج می تواند بین 15 دقیقه و 30 دقيقه آن را ایده آل برای مقیاس انبوه, تست, و تست از راه دور, مناطق غیر قابل دسترس که در آن تست های پیشرفته آزمایشگاه وجود ندارد.

بیمارستان و هر دو دولتی و خصوصی یا شروع به تست با استفاده از آنتی ژن کیت و یا در حال شروع است.

“بله, ما شروع به آنتی ژن بر اساس Covid-تست در بیمارستان ما گفت:” دکتر Randeep Guleria, مدیر, همه, هند موسسه علوم پزشکی دهلی نو است.

بسیاری از بیمارستان های خصوصی یا شروع تست و یا در حال تهیه کیت. هزینه تست آنتی ژن بین ₹900-1000 در خصوصی ترین آزمایشگاه در انجام آزمون.

دهلی بزرگ شرکت ها بیمارستان ها از جمله بیمارستان آپولو حداکثر بهداشت و درمان و Ganga رم بیمارستان آغاز کرده اند تست تایید سخنگویان هر سه بیمارستان. این یک نسخه معتبر از ثبت نام پزشک مورد نیاز است برای آزمایش.

ICMR ساخته شده آن را آسان تر برای آزمایشگاه های خصوصی به خصوص آزمایشگاه برای انجام Covid-19 تست ارائه شده دولت دستورالعمل ها بموقع دنبال کرد.

“ICMR به شدت توصیه می کند که آزمایشگاه باید در آزمون هر فرد بر اساس ICMR دستورالعمل ها و مقامات دولتی نباید محدود کردن فرد از گرفتن آزمایش به آزمایش اولیه کمک خواهد کرد که در حاوی ویروس و صرفه جویی در زندگی” گفت: این نامه به متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>