مرکز اجازه می دهد تا حرکت مهاجر کارگران در دولت, مسائل دستورالعمل

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

منتشر شده 19 آوریل سال 2020 4:34:28 pm

coronavirus, coronavirus news, corona latest news, covid-19, coronavirus cases india, covid 19 india, migrant workers, stranded migrants, daily wage workers, farmers, india lockdown, express opinion, indian express کارگران مهاجر در یک پناهگاه در پونا. صفحه اصلی وزارت اما روشن ساخته است که هیچ دولت درون جنبش اجازه داده می شود در طول مستند

با برخی از تولید و واحدهای صنعتی به شروع عملیات از روز شنبه این مرکز در روز یکشنبه مجاز جنبش رشته کارگران مهاجر در محدوده یک دولت است.

صدور مفصل روش عملیاتی استاندارد, این وزارت خانه همچنین اجازه حرکت کارگران در اتوبوس پس از حصول اطمینان از مناسب اجتماعی فاصله هنجارها و خواسته مقامات محلی به ترتیب برای مواد غذایی خود را.

صفحه اصلی وزارت اما روشن ساخته است که هیچ دولت درون جنبش اجازه داده می شود در طول coronavirus مستند است که در جای خود ممکن است تا 3.

“در صورتی که یک گروه از مهاجران مایل به بازگشت به مکان خود را از کار در دولت که در آن آنها در حال حاضر واقع آنها خواهد بود به نمایش در آمد و کسانی که بدون علامت خواهد بود و حمل و نقل به مکان های مربوطه خود را از کار…در طول سفر با اتوبوس آن خواهد بود که تضمین امن اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به دنبال دارد و این اتوبوس ها استفاده می شود برای حمل و نقل هستند sanitised به عنوان در هر دستورالعمل از مقامات بهداشت و درمان” به MHA دستورالعمل گفت.

Coronavirus cases, migrant workers, India lockdown, Maharashtra news, indian express news با هم اوتار پرادش Madhya Pradesh و Jharkhand حساب برای بیش از 2 میلیون نفر از کارگران مهاجر در سراسر هند است. (اکسپرس عکس)

اما برای بازگشت به کار مربوطه خود مکان MHA سفارش اعلام کرد که کارگران مهاجر باید با ثبت نام نگران محلی قدرت و مهارت نقشه برداری باید انجام شود برای پیدا کردن از مناسب بودن آنها برای انواع مختلف کار می کند.

“این ممکن است به ذکر است که باید وجود داشته باشد هیچ جنبش کارگری در خارج از دولت/UT از جایی که آنها در حال حاضر واقع شده است….ملی دستورات برای COVlD-19 مدیریت صادر شده تحت تثبیت تجدید نظر در دستورالعمل مورخ 15 آوریل باید به شدت به دنبال” این MHA SOP گفت.

با توجه به مستند مهاجر کارگران مشغول در بخش های مختلف نقل مکان کرد از مکان های مربوطه خود را از کار قرار دارد و در امداد و پناهگاه اردوگاه های در حال اجرا توسط دولت.

با اذعان به نیاز به اجازه حرکت از کارگران این MHA منظور گفت: “پس از فعالیت های اضافی در خارج از مهار مناطق مجاز شده است در تثبیت اصلاح دستورالعمل ها با اثر از 20 آوریل این کارگران می تواند درگیر در تولید و ساخت و ساز و کشاورزی و MNREGA کار می کند.”

مقامات محلی نیز باید برای ارائه مواد غذایی و آب و غیره برای مدت زمان سفر خود را SOP گفت. توسعه است که در خط با نارندرا نخست وزیر اعلام کرد که انتخاب فعالیت باز خواهد شد تا از تاریخ 20 آوریل در شناسایی مناطق.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>