مرکز اجازه می دهد تا بین دولت و جنبش رشته از جمله کارگران مهاجر اما در اتوبوس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 29 سال 2020 6:49:13 pm

india lockdown, lockdown news, india lockdown updates, coronavirus lockdown, coronavirus covid-19, migrant labourers, indian express با توجه به مستند مهاجر کارگران مشغول در بخش های مختلف نقل مکان کرد از مکان های مربوطه خود را از کار قرار دارد و در امداد و پناهگاه اردوگاه های در حال اجرا توسط دولت. (Express photo by Vishal Srivastav)

Coronavirus (Covid-19): وزارت امور (MHA) جمعه اجازه داد که بین دولت و جنبش رشته مردم از جمله کارگران مهاجر حتی به عنوان دولت به بررسی روش به صورت تسهیلات در پایان 40 روز مستند.

در آن تجدید نظر دستورالعمل های MHA گفت: همه کشورها/اتحادیه سرزمین باید تعیین گرهای مقامات و توسعه پروتکل های استاندارد برای دریافت و ارسال چنین رشته افراد—کارگران مهاجر زائران و گردشگران و دانشجویان و دیگر افراد. آن گفت: گره مقامات نیز باید ثبت نام رشته مردم در کشورهای خود را/UTs.

با توجه به کروناویروس ناشی از مستند مهاجر کارگران مشغول در بخش های مختلف نقل مکان کرد از مکان های مربوطه خود را از کار قرار دارد و در امداد و پناهگاه اردوگاه های در حال اجرا توسط دولت.

“در مورد یک گروه از رشته افراد مایل به حرکت بین یک دولت/UT و دولت دیگر/UT ارسال و دریافت متحده ممکن است مشورت یکدیگر و متقابلا موافقت این جنبش با جاده” به MHA دستورالعمل گفت.

حرکت فرد خواهد بود به نمایش در آمد و کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به ادامه این گفت و اضافه کرد که اتوبوس باید استفاده شود برای حمل و نقل از گروهی از افراد. “اتوبوس خواهد بود sanitised و باید به دنبال امن اجتماعی فاصله هنجارها در صندلی ،

coronavirus, coronavirus news, corona latest news, covid-19, coronavirus cases in delhi, covid 19 india, covid 19 tracker india state wise, covid 19 tracker india city wise, corona india, coronavirus india, coronavirus india news,coronavirus in india, coronavirus in india latest news, coronavirus latest news in india, coronavirus cases, coronavirus cases in india, coronavirus india cases state wise, coronavirus cases in india state wise, coronavirus cases in tamil nadu گروه از مهاجران در حال راه رفتن صدها کیلومتر به سمت روستاهای خود را ناچیز وسایل. (اکسپرس عکس توسط Prashant Nadkar)

ایالات متحده/UTs افتادن در مسیر حمل و نقل خواهد شد و اجازه عبور از این افراد برای دریافت, دولت/UT. “در بدو ورود در مقصد خود چنین فرد(ع) خواهد بود ارزیابی های محلی, مقامات بهداشت و درمان و نگهداری در قرنطینه مگر اینکه ارزیابی نیاز به نگه داشتن فرد(ع) در نهادی شده است. آنها را نگه داشته با دوره ای سلامت بررسی یو پی اس. برای این منظور چنین افرادی ممکن است تشویق به استفاده از Aarogya Setu برنامه که از طریق آن وضعیت سلامت خود را می توان تحت نظارت و ردیابی” آن گفت:.

این مستند مجموعه به ادامه در مناطق و دیگر مناطق از نگرانی فراتر از مارس 3, منابع گفته بود هند اکسپرس دوشنبه زیر ویدئو کنفرانس بین نارندرا نخست وزیر و وزرای ارشد. محدودیت هایی خواهد بود سختگیرانه تر در کشورهای بزرگ سنبله در موارد.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>