‘مرکز AAP دولت قطع تماشاگران: سونیا گاندی رئیس جمهور بیش از دهلی vio…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنگره رئیس جمهور سونیا گاندی در روز پنج شنبه شدت انتقاد کرد در دهلی دولت و مرکز آنها را متهم بودن “قطع تماشاگران” به عنوان خشونت ادامه دارد در شمال شرقی دهلی نو است. او یک بار در مقابل خواستار اخراج اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah.

گاندی رهبری یک هیئت بلندپایه کنگره رهبران و ملاقات رئیس جمهور رام نات Kovind به دنبال عادی و صلح در خشونت-آمار دهلی نو است.

“به جای در نظر گرفتن مراحل فعال برای درمان و یا منتشر وضعیت دولت مرکزی نیز به تازگی انتخاب دهلی دولت باقی مانده اند قطع تماشاگران به طور کامل بی فکر, خشم, طراحی و خشونت سازمان یافته غارت اموال ادامه دارد,” گاندی به خبرنگاران گفت: پس از ملاقات با رئیس جمهور.

سازمان دیده بان | مرکز AAP شد ‘قطع تماشاگران’ در دهلی نو گفت: کنگره

 

این هیئت متشکل از رهبر مخالفان در Rajya سبها غلام نبی آزاد اسلامی واحد نخست وزیر سابق دکتر مانموهان سینگ رهبران حزب احمد پاتل و Randeep Surjewala.

“ما خواسته رئیس جمهور را نشان می دهد به او آنچه که اتفاق افتاده در گذشته چهار روز در دهلی است که یک ماده از نگرانی های بزرگ و مهم از شرم ملی است که در آن حداقل 34 نفر کشته و 200 نفر مجروح شده. آن است که بازتابی در مجموع شکست دولت مرکزی” گفت: دکتر سینگ.

سونیا گاندی گفت که رئیس جمهور مطمئن هیئت به دنبال نگرانی های خود را.

تعداد مرگ و میر در شرق دهلی خشونت بیش از اصلاح قانون تابعیت در حال حاضر 34 به گفته مقامات ارشد.

حزب بالاترین تصمیم کنگره مشغول به کار کمیته (CWC) ملاقات روز چهارشنبه و به تصویب یک قطعنامه در محکومیت خشونت در دهلی نو. پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی پس از CWC جلسه سونیا گاندی بود خواستار استعفای Amit Shah.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>