سلتیکز مارکوس هوشمند است coronavirus هشدار جوان به آن را به طور جدی

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

بوستون سلتیکز ستاره مارکوس هوشمند گفت: او جدید کروناویروس و خواست افراد جوان را تهدید جدی و عمل اجتماعی فاصله. هوشمند آزمایش مثبت پنج شنبه اما گفت که او با نشان دادن هر یک از این علائم است.

“من احساس می کنم بزرگ است. من احساس می کنم خوب است. من احساس می کنم مثل من می تواند به یک بازی در حال حاضر” 26 ساله از تگزاس با سی ان ان گفت جمعه.

اما او تا به حال یک هشدار برای جوان آمریکایی مانند آن نشان داده شده است مهمانی در سواحل فلوریدا مصمم با تهدید COVID-19.

“من توصیه من نسل من 26 به آن را به طور جدی” هوشمند گفت.”هشدار باشد. اقدامات احتیاطی. با حفاظت از شما محافظت از دیگران است.

“این است که کلید. مردم هستند نه نشان دادن علائم پس از آن سخت است برای هر کسی که به می دانم که آنها باید این ویروس. اما اینکه در اطراف یک گروه از مردم و دوستان و خانواده و نه جدا خود شما یک حامل است. شما می توانید گسترش این ویروس در اطراف بدون دانستن.”در توییتر او همچنین تاکید کرد که نسل جوان باید خود فاصله.

“این یک شوخی نیست. عدم انجام به طوری خودخواه است. ما با هم می توانید ضرب و شتم این, اما ما باید آن را ضرب و شتم با هم بودن از هم جدا برای مدتی کوتاه. خیلی دوست دارم!!,” او در توئیتر خود نوشت.

حداقل 14 NBA اعضای تیم که تا کنون آزمایش مثبت برای COVID-19 از جمله بروکلین نتز کوین دورنت و یوتا جاز را رودی Gobert و داناون میچل.

روز شنبه, کمیسر آدم نقره گفت: بازیکنان NBA باید در نظر گرفته شود “سوپر پخش” این بیماری است.

نقره را به دلیل انتقاد که ورزشکاران ثروتمند شدن بودند آزمایش ویروس جلوتر از بیماران بدحال در US hospitals.

هوشمند گفت: او تست شده در روز شنبه و نتایج پنج روز بعد.

“من شب گذشته” او گفت:. “من مانند Oh wow! آن را می سازد شما هشدار به آنچه در جریان است.”هوشمند با سی ان ان گفت او نگران بود نه در مورد علائم خود را بدتر.

“من صحبت کرد به من پزشکان و آنها فقط به من گفت که من تجربه کرده اند هنوز علائم بنابراین من باید در آخرین منحنی توپ.

“من فقط آماده برای دریافت این پشت و حرکت می کند.”در 53 بازی در 2019-20 هوشمند است که به طور متوسط 4.8 کمک و 3.8 ریباند در هر مسابقه.

هوشمند است که در دور اول انتخاب سلتیکز در 2014 NBA draft.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>