تلفن همراه اپراتورهای سرخ پرچم ‘نظارت’ پس از دولت می خواهد سوابق تماس از تمام کاربران

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط آنیل Sasi | دهلی نو | به روز شده: مارس 18, 2020 4:48:06 am

Indian government call data records, surveillance indian government, call records CAA protest India, Indian Express news این درخواست غیر معمول شده و روت شده به اپراتورهای مخابراتی از طریق واحد محلی وزارت ارتباطات از راه دور (نقطه). (تصویر: C R Sasikumar)

بالا بردن سوال از نظارت و اتهام نقض حریم خصوصی کاربر دستورالعمل لازم الاجرا توسط دیوان عالی کشور دولت شده است به دنبال تماس با پرونده (CDRs) از تمام مشترکان تلفن همراه در سراسر چندین جیب این کشور برای روزهای خاص در طول چند ماه گذشته.

این درخواست غیر معمول شده و روت شده به اپراتورهای مخابراتی از طریق واحد محلی وزارت ارتباطات از راه دور (نقطه). ثبت شده است به دنبال برای مصرف کنندگان در محافل Delhi, آندرا پرادش, Haryana, هیماچال پرادش, جامو و کشمیر, کرالا, اوریسا مادها پرادش و پنجاب.

“این اتفاق می افتد شده است برای چند ماه در حال حاضر اما در طول ماه های ژانویه و فوریه ما شروع به دیدن این درخواست جمعی” گفت: اجرایی ارشد یک اپراتور مخابراتی در شرایط است که او نمی توان نام برد.

در واقع در فوریه 12, اپراتورهای تلفن همراه ارتباط از هند است که نشان دهنده تمامی اپراتورهای مخابراتی قرمز-پرچم این درخواست در یک شکایت به Anshu Prakash, منشی, وزارت ارتباطات از راه دور.

“CDRs پی برای مسیرهای خاص/مناطق ممکن است منجر به اتهامات نظارت به خصوص در دولت مانند دهلی داشتن متعدد VVIP مناطق با داشتن دفاتر و خوابگاه از وزرا و نمایندگان مجلس و قضات و غیره” این COAI گفت: در آن توجه به Prakash.

توضیح داد

نه در خط با قوانین تجدید نظر شده

قوانین برای به دست آوردن سوابق تماس بودند محکم زیر یک ردیف در سال 2013 بیش از دسترسی غیر مجاز به CDRs چند از سیاستمداران است. تحت دستورالعمل جدید تنها یک افسر رتبه SP و فوق مجاز به دنبال اطلاعات از اپراتورهای مخابراتی و اطلاع DM از CDRs به دست آمده در هر ماه است. درخواست فعلی است در خط با این دستورالعمل است.

در دهلی دایره با نزدیک به 53 میلیون مشترک هند اکسپرس یاد گرفته است CDRs از مصرف کنندگان به دنبال نقطه برای فوریه 2, 3 و 4 این سال است. اتفاقا تظاهرات در برابر تابعیت متمم قانون بودند در زمان مبارزات انتخاباتی برای انتخابات دهلی به پایان رسید در فوریه 6 و انتخابات برگزار شد و دو روز بعد.

The Indian Express با ارسال یک ایمیل و SMS پیام به Prakash اما او پاسخ نداد.

در آن شکایت به COAI گفته است که در درخواست های خود را به نقطه واحد ذکر کرده اند نه هدف در نظر گرفته شده برای requisitioning این CDRs و نه هویت از مشترکان است که نقض حریم خصوصی هنجارهای.

تحت بند شماره 39.20 از توافقنامه مجوز است که نقطه اتحاد با اپراتور دوم باید برای حفظ سوابق از جمله CDRs و IP جزئیات پرونده (IPDR) برای حداقل یک سال برای بررسی میدهد (که نقطه) به “دلایل امنیتی” و میدهد “ممکن است موضوع جهت/دستورالعمل از زمان به زمان” با توجه به این سوابق.

این گواهینامه بیماری نیز می رود که به دستور CDRs ارائه شده توسط شرکت های تلفن همراه به اجرای قانون و به دادگاه های مختلف بر درخواست های خاص و یا جهت برای آن وجود دارد گذاشته پایین پروتکل.

در سال 2013 پس از یک گزارش باشگاه خبرنگاران از دسترسی غیر مجاز به CDRs چند از سیاستمداران از جمله رهبر مخالفان در Rajya سبها آرون برآورده شدهاست که دولت UPA در حال نقل مکان کرد به سفت شدن دستورالعمل برای به دست آوردن سوابق تماس.

تحت دستورالعمل جدید صادر همان سال پس از ترخیص از دبیر خانه افسران از مقام سرپرست پلیس (SP) و در بالا به تنهایی بودند مجاز به دنبال چنین اطلاعات از اپراتورهای مخابراتی. بیشتر SPs تا به حال به اعلام اجباری به منطقه بدوی (DMs) در مورد CDRs به دست آمده در هر ماه است.

در حال حاضر درخواست مطابقت ندارد به هر یک از این دستورالعمل ها. هنگامی که تماس سابق رئیس مخابرات سازمان تنظیم مقررات از هند (TRAI) گفت: “این غیر معمول ترین. هنگامی که آنها را به یک پایگاه داده از آنها می توانید پرس و جو شماره های خاص معلوم بود که صحبت می کرد به آنها. باید وجود داشته باشد یک دلیل (با توجه به درخواست CDR جزئیات بیشتر) بدون که این یک اقدام خودسرانه و نقض حق حریم خصوصی است.”

“آنها نه فقط درخواست برای یک فرد خاص داده است. آنها می گویند ما همه اطلاعات در این روز در این منطقه است. است که به وضوح ناقض این روش عملیاتی استاندارد. آنها نیاز به یک علت احتمالی شیر به کسی داده” یک مقام ارشد صنعت مخابرات اجرایی گفت. وقتی پرسیده شد که اگر اپراتورهای شد مطابق با درخواست از دولت اجرایی گفت: “ما یک انتخاب نیست.”

برخی از مدیران صنعت اشاره به این احتمال که این نقطه می تواند درخواست این اطلاعات برای نظارت بر تماس با رها کردن وضعیت اما گفت که CDRs نمی خواهد رنگ یک تصویر روشنی از کیفیت پایین خدمات است که در هر صورت تحت نظارت توسط بخش تنظیم کننده. “اگر که دلیل آنها به دنبال CDR جزئیات آنها باید اطلاع رسانی اپراتور” یک مدیر اجرایی گفت.

در آن توجه داشته باشید به Prakash این COAI گفت که محلی واحد از نقطه خواسته بود برای CDRs به صورت ماهانه تعیین تاریخ: Andhra Pradesh (1 و 5 روز از ماه) دهلی (18 روز) هاریانا (21 روز) هیماچال پرادش و جامو و کشمیر (آخرین روز ماه قبل) کرالا و Odisha (15 روز) و مادها پرادش و پنجاب (آخرین روز از ماه قبل و در اولین روز از ماه جاری).

علاوه بر این واحد محلی از نقطه نیز به دنبال CDR جزئیات بر روی یک ad hoc اساس در مورد دهلی نو, دایره, در فوریه 2, 3 و 4.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>