سی دی Bipin Rawat به بررسی آمادگی عملیاتی در Ladakh امروز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

رئیس دفاعی ستاد کل Bipin Rawat است در شرق لاداخ بخش امروز به بررسی tri-خدمات آمادگی در برابر افراد مهاجم را ارتش آزادی بخش (PLA) و همچنین درک پیشنهادی de-تشدید و متارکه روند در چهار ایستادگی کردن نقاط. به عنوان یک فرمانده ارتش, General Rawat ایستاده بود تا به PLA در Doklam فلات در هند-بوتان-چین tri-اتصال به 73 سال در سال 2017.

در حالی که وزیر دفاع Rajnath Singh است که انتظار می رود برای رفتن به بخش غربی بعد Gen Rawat خواهد بود جریان توسط چهاردهم فرمانده سپاه Lt General Harinder سینگ و توجه داشته باشید از الزامات در زمین است. به عنوان اولین سی دی از هند Gen Rawat دارای یک پیوند قوی با نیروهای نظامی به عنوان او غیر نافذ است و به نقطه است.

اگر چه وزارت امور خارجی سخنگوی در روز پنج شنبه به نام برای سریع dis-نامزدی از مرز ده-تشدید روند زمان را با PLA نه در خلق و خوی به راه رفتن صحبت بین دو دولت بر روی زمین. با وجود صحبت کردن در مورد صلح و قطع تعامل PLA خروج نیروهای نظامی از Galwan, Gogra, چشمه های آب گرم و Pangong Tso را به یک مقدار زیادی از زمان و جدی اجبار.

به گفته فرماندهان نظامی این PLA در ادامه به اختصاص قلمرو خود را در تمام ایستادگی کردن نقاط فیزیکی استقرار در حالی که تعهد سطحی نازک شدن در عقب خروج چند وسایل نقلیه و تعداد کمی از مردان است. PLA می ایستد انباشته در Galwan دره رودخانه و تثبیت در Pangong Tso با زیرساخت های ارتقا دهید.

در مواجهه با یک سرکش دشمن هندی ارتش و نیروی هوایی به طور کامل مستقر برای جلوگیری از هر گونه تجاوز از PLA. روحیه نیروهای به نظر می رسد می شود بسیار بالا به خصوص پس از 15 ژوئن flare-up در Galwan. “ما هیچ نیت از شروع هر گونه زد و خورد اما هر گونه تجاوز از طرف دیگر خواهد بود به طور کامل دفع” گفت: یک فرمانده نظامی ارشد.

با درجه حرارت در شرق لاداخ و تبت بیش از 20 درجه سانتیگراد و سرعت بالا بادها, فراگیر, منطقه, عملیات های هوایی در منطقه در حال چالش با وزن محدود بودن اعمال را در طول آف به خصوص در مبدا سیستم عامل است. در حالی که نیروی هوایی اسرائیل را با استفاده از پایگاه هوایی در دشت در بدترین سناریو مورد PLA نیروی هوایی را جدی مشکل در عامل از فلات تبت. روزهای آینده نیز خواهد شد یک آزمایش از اثبات نشده, چینی, هوا, سیستم عامل, موشک های زمین و سیستم های خود را به عنوان نبرد شایستگی هرگز به چالش کشیده شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>