تلویزیون مدار بسته دوربین نصب شده در دفاتر سازمان هایی که دریافت کمک های مالی از عدالت اجتماعی و توانمندسازی وزارت در دولت و تلاش برای فشار بیشتر شفافیت و پاسخگویی در رفاه برنامه های هدف در برنامه ریزی طبقات دیگر عقب کلاس ها و دیگر بخش های محروم.

وزارت در نظر دارد برای نظارت بر غذا از حداقل 5% از جمله سازمان به صورت سالانه به اطمینان حاصل شود که وجوه پرداخت شده توسط مرکز قرار داده برای استفاده مناسب. عدالت اجتماعی و توانمندسازی وزارت اجرا می شود کشت از برنامه ها از جمله طرح های برای کمک به سازمان های داوطلبانه در حمایت از برنامه ریزی طبقات و OBCs. این برنامه شامل رایگان آموزشی مربیگری برای بخش های محروم و طرح برای حمایت از شهروندان ارشد و جلوگیری از اعتیاد به الکل.

برای اجرای بسیاری از این طرح های دولت متکی غیر دولتی سازمانهای (Ngo) در آن پشت با کمک های مالی. “با این حال همیشه وجود دارد نیاز به نظارت بر نحوه و بودجه صرف شده اند و اطمینان از پاسخگویی در مورد شکایت. به عنوان دولت مشتاق است در بهبود موقعیت ضعیف تر بخش عمده گام در دستیابی به این هدف این است که به اطمینان حاصل شود که طرح های موثر هستند. و تنها می تواند اتفاق می افتد اگر وجود نظارت مناسب و پاسخگویی. این وزارتخانه تصمیم گرفته است به استفاده از آخرین فن آوری به سفت کردن پیچ هرگونه نشتی” یک مقام آشنا با برنامه پایش گفت.

وزارت صادر سفارش در ژانویه 27 که آن را فرستاده است را به همه دولت های ایالتی و همچنین جزئیات فرایند است که سازمان های غیر دولتی که دریافت مرکزی بودجه را باید به دنبال. عدالت اجتماعی وزیر R Subrahmanyam زمانی که تماس تایید کرد که منظور حصول اطمینان از مسئولیت پذیری بیشتری در عملکرد سازمان های غیر دولتی که دریافت کمک های مالی از وزارت صادر شده بود.

با توجه به سفارش سازمان راه اندازی مرکزی کمکهای باید فعالانه افشای عملکرد خود را در وب سایت خود و همچنین در دولت e-Anudaan پورتال. نیز وجود خواهد داشت یک پورتال است که نظارت بر کار انجام شده توسط آنها.

“پورتال باید اجازه می دهد به روز رسانی از اطلاعات در تمام با توجه به معیارهای عملکرد در فواصل منظم از هم جدا از این در هر موسسه باید وجود مدار بسته دوربین از جایی که زندگی می کنند خوراک باید در دسترس بر روی وب سایت خود را. حق برای مشاهده این می تواند محدود در موارد خاص” وزارت سفارش قابل دسترسی توسط HT می گوید. یک تیم بازرسی خواهد شد و بازدید از دفاتر سازمان است که در صورت شکایت. بر اساس سفارش آن یک تصمیم می تواند گرفته شده برای ادامه و یا در غیر این صورت مرکزی کمک های مالی به منظور گفت.

“اگر دولت در ارائه پول آن است که به طور طبیعی تحت عنوان ارزیابی از نحوه اعطای مورد استفاده است. وجود دارد که سازمان های برگزاری کلاس های مربیگری و برای این دریافت حمایت از دولت است. نظارت بر بخش مهمی از برنامه های دولت. این سازمان در بخش های اجتماعی نیز باید اطمینان حاصل شود که کار خود را کاملا شفاف است…” گفت: سابق دبیر اتحادیه Uday کومار Varma.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im