CBI در مقابل CBI: وجود عقد شواهد علیه Rakesh Asthana سابق بررسی افسر

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | دهلی نو | منتشر شده در تاریخ: 28 فوریه سال 2020 1:31:06 pm

cbi row, cbi rakesh asthana case, cbi rakesh asthana probe, rakesh asthana سابق CBI ویژه مدیر Rakesh Asthana.

دهلی دادگاه روز شنبه گفت که “عقد شواهد” در برابر سابق CBI ویژه مدیر Rakesh Asthana در مورد رشوه خواری که در آن او را به یک دخترک پاک.

ویژه CBI قاضی Sanjeev Aggarwal گفته شد توسط Ajay Kumar Bassi سابق افسر تحقیق در این مورد که زمان IO, Satish Dagar در تلاش بود تا “صرفه جویی” Asthana و دیگر خدمتگزاران مردم.

دادگاه تا به حال در 12 فوریه ابراز نارضایتی بیش از مرکزی دفتر تحقیقات تحقیق در مورد و آن را به حال پرسیده شد که چرا متهم با بزرگتر نقش بودند رومینگ رایگان در حالی که این کاوشگر آژانس دستگیر شده بود خود را معاون سرپرست پلیس.

Asthana و DSP Devender کومار دستگیر شد و در سال 2018 کردم و بعد به قید وثیقه آزاد شد به نام در ستون 12 اتهام ورق در این مورد از نبود شواهد کافی به آنها را متهم کرد.

بانک مرکزی در حال ثبت پرونده Asthana بر اساس شکایت از حیدرآباد بر اساس تاجر Satish سانا رو پروب در سال 2017 مورد مربوط به صادر کننده گوشت معین قریشی.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>