CBI فایل های جدید در برابر Videocon را Venugopal Dhoot و ناشناخته مقامات بانک

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) در روز سه شنبه ثبت یک مورد جدید در برابر Videocon گروه رئیس و مدیر عامل Venugiopal Dhoot و ناشناخته مقامات کنسرسیومی از بانک ها که شامل بانک دولتی هند, ICICI بانک و IDBI بانک به اتهام بی نظمی در وام های ارائه شده به شرکت گروه برای آن نفت و گاز به دارایی های در موزامبیک اندونزی و برزیل, مقامات گفت.

بانک مرکزی در حال حاضر در حال بررسی Dhoot همراه با مدیر عامل سابق و MD از ICICI بانک – Chanda Kochhar برای دو سال گذشته به اتهام کلاهبرداری وام تومان 1,875 کرور. Kochhar نبوده است به نام هوای تازه مورد اما “ناشناخته” مقامات سه کنسرسیوم بانک ها تحت اسکنر.

آژانس شاه در روز سه شنبه به نام Venugopal Dhoot ناشناخته مقامات کنسرسیوم بانک های رهبری SBI و دیگر افراد ناشناس تحت پیشگیری از فساد عمل خیانت و توطئه جنایی.

این سازمان در حال انجام مقدماتی پرس و جو (PE) در ماده اول در برابر ناشناخته مقامات وزارت نفت و گاز ONGC Videsh نفت هند محدود بهارات پترو منابع با مسئولیت محدود (یک شرکت تابعه از بهارات نفت شرکت با مسئولیت محدود) و کنسرسیوم از بانک ها از جمله SBI, IDBI و ICICI بانک به رهبری SBI کلاه ظن است که آنها تبانی با مدیران Videocon موزامبیک Rovuma 1 با مسئولیت محدود (VMRL) یک شرکت تابعه از Videocon هیدروکربن برگزاری با مسئولیت محدود (VHHL) یک شرکت ثبت شده در جزایر کیمن با قصد به علت شدت افزایش نقدی به Videocon صنایع با مسئولیت محدود (VIL).

Venugopal Dhoot گفت: HT “من نمی دانم در مورد این مورد. من را بررسی خواهد کرد و به شما آمده است.” SBI و ICICI پاسخ نیست تا پر کردن گزارش.

این VHHL تا به حال به دست آورد و 10 درصد شرکت بهره نفت و گاز بلوک در Rovuma منطقه 1 بلوک موزامبیک از ما مبتنی بر نفت شرکت Anadarko در سال 2008 و آن را به نفت و گاز و دارایی در اندونزی و برزیل.

در مارس 2012 کنسرسیوم بانک های led توسط بانک دولتی هند از تحریم آماده به کار نامه های اعتباری (SBLC) تسهیلات $2773.60 میلیون به Videocon هیدروکربن برگزاری با مسئولیت محدود (VHHL) برای ارزیابی و توسعه در خارج از کشور, نفت و گاز, دارایی برزیل و اندونزی و دیگر بودجه مورد نیاز در رابطه با گفت: نفت و گاز و دارایی برای refinancing امکانات موجود با توجه به نوبت به شاه.

این SBLC تسهیلات $1103 میلیون بود refinanced که شامل مقدار برجسته ای از 400 میلیون دلار از بانک استاندارد چارترد (SCB), London. اولین شارژ در VIL نفت و گاز و دارایی بخشی از SCB امنیتی.

این VIL در فوریه 2013 به اطلاع کنسرسیوم بانک های که وام SCB افزایش یافته بود از 400 میلیون دلار به $530 میلیون درخواست بانک ها برای پرداخت وام و گرفتن شارژ از نفت و گاز به دارایی های پس از پرداخت همان.

“SBI رهبری کنسرسیوم بدون تایید/تحقیق تایید شده و پرداخت وام از $530 میلیون به SCB لندن. پس از پرداخت برجسته به SCB اتهام در VIL نفت و گاز به دارایی های مورد نیاز بود به بود گرفته توسط کنسرسیوم هندی به رهبری SBI. بیشتر وام حساب SCB لازم بود به بسته VHHL. اما SBI کنسرسیوم در چشم پوشی با VIL ایجاد نمی کند مسئول در نفت و گاز به دارایی های نادرست قصد تسهیل VHHL که در ادامه به سود این تسهیلات از SCB لندن حمایت موزامبیک نفت و گاز و دارایی” بانک مرکزی صنوبر نوشته شده توسط HT گفت.

“Videocon نمی اطلاع رسانی در مورد ادامه اندازهایی از تسهیلات از SCB به آن وام دهندگان نه وام دهندگان خواسته برای ارسال بسته/هیچ اعتراضی گواهی (NOC) به VIL. SBI رهبری کنسرسیوم هرگز در زمان شارژ از موزامبیک دارایی و مسئول اندونزی و برزیل دارایی های گرفته شده توسط آن در نوامبر 2013 از SCB,” شاه می افزاید.

نوبت به پرس و جو های بیشتر نشان داد که ONGC Videsh محدود و نفت هند محدود است که تا به حال به دست آورد موزامبیک دارایی برای $2519 میلیون در ماه ژانویه 2014 مورد نیاز کمیته ملی المپیک از کنسرسیوم بانک VIL قبل از ساخت پرداخت دارایی. این VIL خواسته کنسرسیوم به پرداخت $ 650 میلیون دلار به SCB از درآمد حاصل از فروش اما بانک ها پرداخت می شود $ 705 میلیون و آنها حتی افزایش اعتراض که برجسته از SCB در حال حاضر پاک شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>