CBI فایل مورد در تا EPF کلاهبرداری

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | دهلی نو | انتشار: 7 مارس سال 2020 12:47:09 am

EPF scam, EPF scam UP, Uttar Pradesh EPF scam, India news, Indian Express در مجموع Rs 4,122.70 کرور سرمایه گذاری در DHFL که Rs 2,267 دفاع کند گرفته شد.90 کرور برجسته است. (عکس)

ابتکارات ثبت شده یک مورد در ارتباط با اتهام تومان 2,267 دفاع کرد گرفته شد-کرور کارکنان صندوق اندیش (EPF) کلاهبرداری در اوتار پرادش.

این مورد پس انداز که در آن از قدرت کارکنان بخش بوده است, سرمایه گذاری در محاصره دیوان مسکن امور مالی شرکت (DHFL) شده بود برای اولین بار ثبت شده توسط پلیس. بعدها با اشاره به CBI توسط دولت.

Pravin کومار گوپتا وزیر سابق از قدرت دولتی کارکنان بخش’ اعتماد و Sudhanshu Dwivedi, مدیر سابق, سرمایه گذاری, از, Uttar Pradesh قدرت شرکت محدود (UPPCL) شده است به عنوان متهم کیفری برای نقض اعتماد و تقلب و جعل. هر دو دستگیر شدند توسط Hazratganj پلیس در ماه نوامبر گذشته CBI منابع گفت.

DHFL آمد و در چشم طوفان پس از یک گزارش که نشان می دهد که شرکت از طریق پیچ و خم از پوسته شرکت کرده بود siphoned خاموش 31,000 تومان کرور روپیه از کل وام های بانکی از 97,000 تومان کرور.

بودجه اندیش از UPPCL کارکنان که سرمایه گذاری در FDs از بانک های ملی و تا اکتبر 2016. در یک پیشنهاد توسط Gupta و سابق UPPCL مدیر عامل یک P میشرا سرمایه گذاری از منابع مالی آغاز شده و در PNB مسکن پس از ماه دسامبر سال 2016 با توجه به مقامات.

از ماه مارس سال 2017 به دسامبر 2018 گوپتا و پس از گرفتن تایید از Dwivedi, تجاوز دولت مرکزی دستورالعمل ها و سرمایه گذاری بیش از 50 درصد از بودجه در DHFL به شاه اعلام کرد.

در مجموع Rs 4,122.70 کرور سرمایه گذاری در DHFL که Rs 2,267 دفاع کند گرفته شد.90 کرور برجسته است.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>