نوبت به پرونده GVK گروه اجرا می شود که در فرودگاه بمبئی بیش از اتهام 705 تومان کرور روپیه s…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

مرکزی دفتر تحقیقات (CBI) اقدام بر منبع اطلاعات ثبت شده یک مورد در برابر GVK گروه – شرکت اجرا می شود که فرودگاه بمبئی آن رئیس Dr G V K ردی پسرش G V سانجی ردی و چندین شرکت دیگر نیز به عنوان ناشناخته خدمتگزاران به اتهام بی نظمی به ارزش بیش از 705 تومان کرور روپیه در توسعه فرودگاه بمبئی مقامات آشنا با این تحولات گفت.

آژانس به نام 13 نفر از جمله G V K ردی پسرش G V سانجی ردی که مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مشترک – MIAL (بمبئی فرودگاه بین المللی محدود) ثبت شده در ژوئن 27 جنایی توطئه برای فریب دادن و جلوگیری از فساد عمل می کنند.

مقامات آشنا با توسعه گفت: CBI حتی انجام جستجوهای پس از ثبت صنوبر.

MIAL است PPP (public private partnership) بین AAI (فرودگاه اقتدار هند) GVK و نهادهای خارجی به نام MIAL که تحت آن GVK یک سهام از 50.5%, AAI با 26 درصد و مانده سهام با شرکت های خارجی است.

این AAI وارد OMDA (عملیات مدیریت و توسعه توافق) در آوریل سال 2006 برای نوسازی و ارتقای بهره برداری و نگهداری از فرودگاه بمبئی به عنوان بخشی از سرمایه گذاری مشترک به نام –MIAL. طبق توافق تصمیم بر آن شد که MIAL را به اشتراک بگذارید 38.7 درصد از درآمد خود را به عنوان هزینه سالانه با AAI و اقتدار دولت خواهد شد که برای اولین بار در سمت راست درآمد. “اصل توافق بود برای ایجاد یک کلاس جهانی تسهیلات و در همان زمان حفاظت از منافع دولت هند مروج و مسافران” CBI شاه متحده است.

“با وجود روشنی درک در OMDA های مروج GVK در MIAL در چشم پوشی با مدیران و ناشناخته مقامات AAI متوسل به انحراف مسیر از منابع مالی متقلبانه های مختلف اتخاذ روش کار,” CBI می گوید.

برای این پروژه حدود 200 هکتار از توسعه نیافته بسته از زمین داده شد به MIAL در اطراف فرودگاه به طوری که آن را می تواند به توسعه منطقه و ایجاد درآمد است.

“این MIAL وارد جعلی کار قرارداد در طول 2017-18 با حداقل نه شرکت ها به بهانه توسعه املاک و مستغلات. MIAL انتقال وجوه به آنها اما این پروژه هرگز اعدام شده اند بر روی زمین و معاملات فقط در مقالات. با استفاده از این طرز عمل تومان 310 کرور روپیه بوده است متقلبانه siphoned کردن که منجر به قتل غیر عمدی از دست دادن به AAI و مربوط به افزایش به خود گفت:” نوبت به شاه.

این نه شرکت های CBI می افزاید: همچنین availed جعلی اعتباری ورودی اعتبار مالیاتی (ITC) و بیشتر باعث از دست دادن درآمد به خزانه دولت بر اساس این جعلی فاکتورها.

“منبع اطلاعات همچنین نشان داده است که وجود دارد بسیاری از چنین جعلی قرارداد که MIAL است متقلبانه وارد با غیر موجود/غیر کاربردی اشخاص و اختلاس وجوه از MIAL,” CBI می افزاید.

در یکی دیگر از طرز عمل از سال 2012 به بعد GVK استفاده مازاد از MIAL به لحن 395 تومان کرور روپیه برای تامین مالی خود را از دیگر شرکت های گروه. “آنها متقلبانه ایجاد شده جعلی جلسه هیئت مدیره قطعنامه از MIAL اجازه برای حفظ ذخیره/مازاد بودجه از MIAL به عنوان FDRs با بخش دولتی بانک ها در حیدرآباد” CBI می گوید.

جالب CBI می گوید: MIAL یک بمبئی شرکت بر اساس, اما آنها تصمیم به سپرده FDRs در حیدرآباد شعبه بانک Baroda.

“GVK گروه مطرح وام/امکانات اضافه برداشت در برابر این FDRs و با استفاده از این وجوه به نفع خود حیدرآباد بر اساس شرکت در هزینه MIAL” آن می افزاید.

آن گفت که مازاد بودجه بوده است سپرده در بانک های دیگر شاخه ها نیز در حیدرآباد.

مروج GVK CBI می افزاید: همچنین اختلاس وجوه با توسل به تورم هزینه MIAL. برای مثال CBI می گوید: – “آنها منتقل کارکنان دفتر مرکزی خود را در حیدرآباد و کارکنان خود را به شرکت های گروه در بخش MIAL. پس در خلاف توافقنامه کارکنان که بخشی از MIAL بودند که برای پرداخت این همه سال”.

پس از آن نوبت به شاه مدعی است که این GVK گروه connived با اعضای خانواده و بستگان و کارکنان آنها داده شده حق بیمه خرده فروشی مناطق از فرودگاه بمبئی به اعضای خانواده خود را در exorbitantly نرخ پایین در نتیجه کاهش درآمد حاصل از MIAL در حساب اجاره و خرید و فروش.

این GVK گروه حتی با استفاده از وجوه از MIAL با ورود به توافق با یک شرکت متعلق به اعضای خانواده و بستگان کارکنان به کتاب قطار مسافرت هوایی بلیط و رزرو هتل به صورت شخصی و همچنین گروه کارکنان GVK که متصل به MIAL آن می افزاید.

CBI می افزاید که AAI مقامات دانست و در مورد همه بی نظمی اما چشم و اجازه دهید این شیوه از انحراف مسیر انحراف و سوء استفاده از وجوه از MIAL به ادامه.

در حال حاضر این سازمان تخمین زده است که دست دادن به اطراف 705 تومان کرور روپیه اما مقامات که نمی خواهید نام برد و گفت: این ممکن است به بیش از چند صد کرور.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>