نوشته شده توسط Arun Janardhanan | Chennai | منتشر شده در تاریخ: فوریه 10 سال 2020 2:52:31 am

Edappadi K Palaniswami, tamil nadu farmers protests, Edappadi K Palaniswami on Cauvery delta, Cauvery delta protests, Cauvery delta protected agricultural zone, Cauvery delta hydrocarbon project Edappadi K Palaniswami. (فایل)

تحت فشار اعتراض کشاورزان و پس از AIADMK را عملکرد ضعیف در دسامبر 2019 کشور, Tamil Nadu وزیر Edappadi K Palaniswami روز یکشنبه اعلام کرد Cauvery دلتا منطقه به عنوان یک محافظت کشاورزی منطقه و اعلام کرد که دولت خود را رضایت برای هیدروکربن پروژه ها در این منطقه است.

در این بیانیه از ‘محافظت کشاورزی منطقه’ را در اثر جلوگیری از غیر کشاورزی پروژه در منطقه است.

کشاورزان در Cauvery دلتا منطقه شده اند در اعتراض به دو سال گذشته در برابر یک پیشنهاد هیدروکربن پروژه از مرکز بود که به اعدام ودانتا محدود و نفت و گاز شرکت (ONGC) محدود است.

در سخنرانی خود در یک تابع برای افتتاح کار بر روی یکپارچه دام پژوهش پارک در سالم Palaniswami گفت: “مردم در منطقه دلتای شده اند ابراز نگرانی های خود را برای برخی از زمان. گرفتن توجه داشته باشید از این نگرانی ها اجازه دهید من اطلاع شما که منظور اعلام Cauvery دلتا منطقه حفاظت شده کشاورزی منطقه اعلام شده است در حال حاضر. من ممکن است به سانتی متر, اما من یک کشاورز بیش از حد. این تصمیم به پایان دادن به مصیبت و درد مواجه با کشاورزان,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت به زودی خواهد آمد تا با یک عمل در منطقه حفاظت شده است.

تماس با Cauvery دلتا “تامیل نادو برنج کاسه” و اعلام مناطق تانجاوور, Tiruvaur, نگپتینم, Pudukottai, Cuddalore, Ariyalur, کرور و Trichy به عنوان بخشی از منطقه حفاظت شده CM Palaniswami همچنین گفت: “به من اجازه دولت است که دولت هرگز به رضایت برای پروژه های مانند هیدروکربن در این مناطق است. من یک کشاورز من نمی خواهد اجازه دهید هر پروژه ای است که لطمه می زند و معیشت کشاورزان است.”

دولت اعلام این مرکز را بلند پروازانه هیدروکربن پروژه — تصور در طول دولت UPA و پیش بینی به عنوان یک راه حل برای افزایش اتکا به نفت و محصولات — شرکت چهره های آینده.

توضیح داد

نشانه ای از جنگ سرد بین TN, مرکز

به عنوان بخشی از پروژه ودانتا بود به تمرین حدود 116 حلقه چاه در تامیل نادو و ویللوپورم و 158 حلقه چاه در نگپتینم و Karaikkal در هزینه حدود 13,000 تومان کرور. ONGC بود برای حفاری 40 حلقه چاه در کوددلر و نگپتینم و 27 در کوددلر و Tiruvarur با هزینه ای در حدود 5,000 تومان کرور.

ایجاد یک منطقه حفاظت شده بوده است تقاضای اعتراض کشاورزان در Cauvery دلتا منطقه برای بیش از یک دهه. DMK رئیس و رهبر مخالفان M K استالین بیش از حد افزایش تقاضا در ماه گذشته و سازماندهی گسترده کتاب در تمام Cauvery دلتا مناطق در ژانویه 28. تظاهرات در برابر هیدروکربن پروژه های آغاز شده در اوایل سال 2017 با Neduvasal در Pudukottai منطقه در حال ظهور به عنوان یکی از epicentres.

در اخیر محلی بدن سنجی AIADMK دچار شکست در تانجاوور و نگپتینم مناطق در Cauvery منطقه دلتای با DMK برنده بیش از 50 درصد آرا در این بخش است.

آنچه احیا جنجال های اطراف هیدروکربن پروژه های اخیر اصلاح محیط زیست ارزیابی اثرات اطلاع رسانی 2006 که اظهار داشت که به دست آوردن محیطی ترخیص و برگزاری مشاوره ای عمومی و اجباری نیست برای “حفاری در احترام به خارج از ساحل و در ساحل نفت و گاز اکتشاف توسعه و تولید پروژه”.

در حالی که DMK محکوم اصلاح و به نام برای تظاهرات سانتی متر Palaniswami بیش از حد گرفته بود قوی ایستاده در مورد این مسئله با نوشتن به نارندرا نخست وزیر و اتحادیه وزیر محیط زیست Prakash Javadekar ترغیب آنها برای بازگرداندن وضع موجود.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de