تصویربردار: دهلی دولت اعداد نشان می دهد بهبود در مبارزه با Covid…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

دهلی آمار دولت نظارت بر الگوی Covid-19 در سرمایه های ملی ادعا می کند وجود دارد نشانه هایی از بیماری “تغییر” آن دوره پس از نشان دادن یک روند رو به افزایش از ماه مه 10. این آمار بر اساس اطلاعات ثبت شده تا 21 ژوئن نشان می دهد که رای مثبت (نسبت به نتایج مثبت از مجموع تست های انجام شده) و جدید اشغال تخت پایین آمد در حالی که بهبود نرخ coronavirus بیماران رفته تا همراه با تست و رایگان-تخت ظرفیت این شهرستان است.

با توجه به آمار ارائه شده در این گزارش از افزایش موارد در پایتخت تبدیل شده پایدار در حالی که میزان مرگ و میر به دلیل این بیماری تبدیل شده است ،

با توجه به آمار و ارقام ارائه شده در این گزارش برای اولین بار کلاچ از موارد مثبت بودند کشف شده در آزمون بین آوریل 6 و 12 در این سال با مثبت خواندن 0.06 برای رسیدن 0.31 طول هفته آغاز ژوئن 8 قبل از آن شروع به کاهش شدت برای رسیدن 0.23 در 21 ژوئن.

در مقابل فعال موارد آمار نشان می دهد که در حالی که افزایش موارد مثبت در این شهرستان شده است تیز در چند هفته گذشته تعداد موارد فعال شروع به صاف کردن پس از رسیدن به 24,032 موارد در این هفته آغاز ژوئن 8 بود و تنها افزایش یافته است حاشیه به 24,558 ژوئن 21. سند حمل داده ادعا می کند که این نشان می دهد “قوی تر بهبودی” که به نوبه خود ناشی از یک “پایدار زیرساخت های بهداشت و درمان”.

“نرخ های بالاتر از بهبود باید منجر به ثبات موارد فعال نگه می دارد که فشار بيمارستان. اکثر بیماران دوره نقاهت در خانه انزوا” در این سند ادعا می کند.

در مقابل بهبود دو هفته گذشته آغاز ژوئن 8 و 15 ژوئن نشان داده اند دراماتیک پرش با 4,824 و 17,190 بهبود در این سند ادعا می کند.

برای Coronavirus به روز رسانی های زنده

مجموع موارد بهبود در غیر این صورت معلق در هوا بین 2000 و 2500 در چهار هفته گذشته بین 11 مه و ژوئن 1 ، بهبود به ارمغان آورده است دهلی نو در تاریخ همتراز با میانگین ملی در شرایط بهبود با 55 ٪ رکورد در ژوئن 21, آن را می گوید.

در مقابل اشغال تخت جدید ثبت نام هر هفته داده می گوید که جدید مشاغل حال پایین آمدن از بالا از 1,664 ثبت شده در آغاز این هفته شروع ژوئن 1 به 1,194 و 735 برای هفته پایان ژوئن 14 و 21 ژوئن بود.

“کمتر از بیماران بستری شدن به بیمارستان و پس از هفته اول ماه ژوئن تعداد بیماران بستری به بیمارستانها کاهش یافته و به نصف” در این سند می گوید.

آن را اضافه می کند که این تعداد به طور متوسط روزانه جدید اشغال تخت کاهش یافته است از 215 و 171 در دو هفته اول ماه ژوئن به 105 در هفته 15-21 ژوئن. تعداد کل رایگان تخت افزایش یافته 2,913 در هفته گذشته است. 51 درصد از تخت باقی می ماند خالی در دهلی نو در حال حاضر.

با توجه به اطلاعات کمتر Covid 19 بيمار در حال مرگ هستند به عنوان گواه در 515 مرگ و میر ثبت شده بین ماه های ژوئن 8 و 14 ماه ژوئن کاهش یافته است که به 505 در موفقیت هفته شروع ژوئن 15.

در تست این سند ادعا می کند که تعداد تست های انجام شده افزایش یافته و به طور مداوم با یک تیز 51 درصد افزایش ثبت نام در این هفته پایان ژوئن 21, هنگامی که در مجموع 79,422 آزمايشات انجام شده روزانه در مقایسه با 38,947 آزمون در طول هفته گذشته است.

در دسترس بودن رایگان تخت نیز افزایش یافته است در پایتخت با تعداد موجود تخت افزایش به 12,637 در برابر اشغال 6179 ژوئن 21, داده ادعا می کند.

آن مبالغ بالا و گفت که تمام معیارهای در حال با اشاره به “ثبات” در حال حاضر پس از یک افزایش شدید دیده می شود پس ممکن است 10. این اعداد بخصوص در هفته گذشته پایان ژوئن 21 داده است “دلایلی برای خوشبینی محتاطانه” در جنگ علیه coronavirus آن را ادعا می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>