پول نقد بیش از زنان صف به رسم 500 تومان از Jan Dhan حساب

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

نوشته شده توسط Ravik باتاچاریا , Santanu Chowdhury | انتشار: 9 آوریل سال 2020 3:17:40 am

west bengal, jan dhan scheme, west bengal rs 500 aid, coronavirus bengal cases در Gaighata شمالی با 24 Parganas در غرب بنگال چهارشنبه. (اکسپرس عکس Partha پل)

در ساعت 4 صبح Saswati Das, 22, چپ در شوهرش هم رفته (e-ریکشا) با مادرش-در-قانون Parul, 40 و 12 ساله و پسر را به پیوستن به صف خارج بانک دولتی هند خدمات مشتری نقطه در Chandpara در غرب بنگال شمالی با 24 Parganas منطقه.

در حدود ظهر هم زنان هنوز هم برخی از راه دور برای رفتن به رسیدن به مقابله با پول نقد. Saswati و کودک بودند در انتظار آنها را در هم رفته است. “دولت قرار است 500 روپیه در حساب های ما. ما نیاز به پول است. شوهر من همواره این هم رفته و او تا به حال هیچ کار” Saswati گفت:, و اضافه کرد که او استفاده می شود برای به دست آوردن حدود 400 تومان یک روز قبل از این مستند.

برای کمک به خانواده های جزر و مد بیش از مشکلات به ارمغان 21-day مستند دولت اعلام کرده بود که 500 تومان در هر ماه خواهد بود سپرده در حساب از زنان Jan Dhan Yojana ذینفع به مدت سه ماه. قسط اول بود که سپرده شروع آوریل 3.

برای طی روزهای اخیر صف های طولانی زنان — همراه با فرزندان و یا دیگر اعضای خانواده — دیده شده است در خارج از بانک ها در مناطق در سراسر غرب بنگال. بسیاری از آنها دیده شده است راه رفتن با کودکان خود و یا دوچرخه سواری به این مراکز.

اکثر بانک ها شده اند توزیع پول نقد از طریق خدمات مشتری نقاط بیشتر اتاق تک تنظیم یو پی اس در مناطق روستایی است.

“من دیروز اینجا بیش از حد, اما قبل از من می تواند به مقابله با آنها بسته است. دیروز من در خانه بود و او پس از من فرزند و انجام پخت و پز. اما امروز هر دوی ما تصمیم به آمده است. اگر هر دو از ما دریافت 500 تومان هر یک از ما حداقل می تواند اطمینان حاصل شود مواد غذایی برای چند روز بیشتر” گفت: Saswati. “زمانی که مستند اعلام شد, ما با عجله به خرید مواد غذایی با هر نقدی ما بود. در حال حاضر مردم شده است گفت: این مستند ادامه خواهد داد. ما هیچ پول نقد باقی مانده است.”

با مستند ورود روز 15 و درآمد اعضای بدون کار خانواده در مناطق روستایی بنگال دیده نقدی خود را تخلیه سریع می باشد.

حدود 10 متر دورتر از جایی که Saswati و Parul ایستاده بود در نزدیکی اتوبوس ایستاده هیچ 44 در Bongaon همچنین در شمال با 24 Parganas منطقه Bithika Mondol, 35, ایستاده در یکی دیگر از snaking صف — او گفت که او تا به حال شده است در انتظار پس از 3 هستم. شوهرش Nitai که سوار ون شده بدون کار از مارس 22.

“ما تصمیم گرفت در برابر آینده در دو روز اول چون ما می دانستیم که وجود دارد خواهد بود جمعیت. اما من هنوز مطمئن شوید که اگر من قادر خواهد بود برای دریافت پول امروز” Bithika ساکن Puraton (قدیمی) Bongaon گفت.

همچنین در این صف بود Lakshmirani Biswas که گفت: این وضعیت به خصوص بد است چون فروشنده محلی را متوقف کرده اند و به آنها غذا و موارد دیگر اعتباری.

“در حال حاضر که ما بدون شغل و ما حتی نمی دانیم چگونه این کار را ادامه خواهد داد و بقال و نمی خواهید به ما چیزهایی در اعتبار” گفت: Biswas.

در اینجا سریع Coronavirus راهنمای از بیان توضیح داده شده برای نگه داشتن شما به روز شده: چه چیزی می تواند باعث COVID-19 بیمار به عود پس از بهبود ؟ | COVID-19 مستند به تمیز کردن هوا, اما ممکن است این خبر خوب. اینجا چرا | می تواند جایگزین طب کار در برابر coronavirus? | پنج دقیقه تست برای COVID-19 شده است آماده و هند و ممکن است دریافت آن بیش از حد | چگونه هند در حال ساخت تا دفاع در طول مستند | چرا تنها کسری از کسانی که با کروناویروس بشدت رنج می برند | چگونه بهداشت و درمان کارگران محافظت از خود را از آلوده شدن? | چه آن را به راه اندازی جداسازی بخش?

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>