CAS تایید منچستر سیتی درخواست تجدید نظر در برابر اروپا ممنوعیت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

دادگاه داوری ورزش (CAS) تایید کرد روز دوشنبه در لیگ قهرمانان اروپا منچستر سیتی را به دادگاه تجدید نظر در برابر یک دو سال محرومیت از فوتبال اروپا.

CAS, ورزشی, بالاترین دادگاه گفته است: “ثبت درخواست” توسط شهرستان در برابر تصمیم های گرفته شده توسط باشگاه و کنترل مالی هیئت فوتبال اروپا حاکم بدن UEFA.

شهر ممنوع شد توسط یوفا در فوریه. 14 و جریمه 30 میلیون یورو ($32.60 میلیون) برای “نقض جدی” خود را شکستن و حتی قوانین و مقررات شناخته شده به عنوان بازی جوانمردانه مالی (FFP).

حاکم اگر تایید به معنی شهر نمی خواهد بود قادر به رقابت در 2020-21 لیگ قهرمانان باید دوباره آنها را واجد شرایط برای اروپا رقابت های باشگاه. آنها همچنین می تواند در ممنوع از رقابت های اروپایی در 2021-22 فصل است.

یوفا گفت: باشگاه تا به حال بیش از حد آن حمایت درآمد در حساب های خود را مشاهده کنید بین 2012 و 2016 و تا به حال موفق به همکاری با تحقیقات خود را. باشگاه تخلف را رد کرده است و انتقاد از این تصمیم. [nL8N2AE6YH]

Abu Dhabi, United گروه خودرو سرمایه گذاری متعلق به شیخ منصور بن زاید آل نهیان است که اکثر صاحب فوتبال شهرستان با سهمی در حدود 77 درصد.

CAS گفت که “ممکن است نشان می دهد در این زمان هنگامی که جایزه نهایی در این زمینه صادر خواهد شد.”

آن گفت: آن را برای اولین بار دعوت کتبی از دو طرف در حالی که یک پنل از داوران برگزار شد. خواهد بود که پس از این جلسه که برگزار شد در خصوصی مگر اینکه طرفین به یک توافق عمومی یک.

این FFP مقررات معرفی شدند در سال 2011 برای جلوگیری از باشگاه های در حال اجرا تا ضرر و زیان بزرگ خرید بازیکن و برای اطمینان از حمایت های مالی واقعی هستند, تجاری, معاملات بر اساس ارزش بازار واقعی و نه راه برای صاحبان پمپ نقدی به باشگاه ها برای دور زدن قوانین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>