اسپانیایی Carlos Sainz را یک رویا حرکت به فراری سال آینده با استرالیا Daniel Ricciardo جای او را در مک لارن فرمول یک راننده چرخ فلک در زمان یکی دیگر از خصوصیات روز پنج شنبه با 2020 فصل هنوز برای شروع.

فراری گفت: 25 سال Sainz که جایگزین چهار بار قهرمان جهان Sebastian Vettel در کنار جوان Monegasque چارلز لکلرک در این ورزش پر زرق و برق ترین تیم امضا کرده بود برای 2021 و 2022. Vettel خروج در پایان یک فصل تا کنون متوقف شده توسط COVID-19 همه گیر اعلام شد در روز سه شنبه به حرکت بعدی نامشخص است.

“با پنج فصل به فصل در حال حاضر پشت سر او, کارلوس ثابت شده است که بسیار با استعداد و نشان داده است که او دارای توانایی های فنی و راست صفات او را ایده آل و مناسب با خانواده ما” گفت: فراری اصل Mattia Binotto.

این حرکت نیز به پایان می رسد گمانه زنی ها در مورد لوئیس همیلتون آینده با 35 ساله بریتانیایی در حال حاضر مطمئن شوید که برای ماندن در مرسدس بنز به عنوان او تعقیب یک هفتم عنوان به مساوی مایکل شوماخر رکورد. Ricciardo را ترک رنو پس از امید بستن برای مک لارن سابق قهرمان جهان او را رد کرد و در سال 2018 هنگام خروج ردبول.

“امضای دانیل گام دیگری رو به جلو در ما برنامه بلند مدت و به ارمغان خواهد آورد هیجان انگیز ابعاد جدید به این تیم کنار Lando” گفت: مک لارن, مسابقه مدیر عامل Zak قهوه ای, اعلام چند سال تنظیم شده است.

استرالیا هفت بار برنده مسابقه با ردبول خواهد بود که مرد با تجربه در کنار 20 ساله بریتانیایی Lando Norris با مک لارن نیز تعویض از رنو به مرسدس موتورهای 2021.

“Adios amigo! آن را تنها یک سال, اما آن است که یک لذت” نوریس گفت Sainz در توییتر ارسال. “ما تا به حال برخی از خنده خوب و چند خاطرات. آن را به همه شما و همسر و اجازه بدهید این سال این ارسال کردن آن را سزاوار است.”

فراری خواهد بود Sainz چهارم کارفرمایان پس از 2015 اولین بازی با ایتالیا-بر اساس تورو روسو به دنبال نانامی به بازی در رنو و مک لارن. قابل ملاحظه ای او را به اولین انتخاب برای هر سه تیم تا فرود یکی از پرطرفدار ترین صندلی در شبکه است. او در حال حاضر به دنبال در قدم به قدم از بچگی قهرمان, دوست, دوست هموطن و دو قهرمان جهان فرناندو آلونسو که او نیز رفت و از Minardi (تورو روسو را پیشینیان) به رنو مک لارن و فراری.

38 ساله اسپانیایی که در سمت چپ فرمول یک در پایان سال 2018 در حال حاضر مرتبط در رسانه ها گمانه زنی ها برای بازگشت به رنو. رنو گفت: آنها در هیچ عجله به نام جایگزینی پس از صدور مختصر و مفید بیانیه ای تایید Ricciardo خروج با تیم اصلی سیریل Abiteboul نارضایتی خود را نشان می دهد.

“در ورزش ما و به خصوص در زمان فوق العاده ای وضعیت متقابلا اعتماد به نفس و وحدت و تعهد هستند بیش از هر زمان دیگری ارزش های حیاتی برای یک کار تیمی,” او گفت:. “من مطمئن هستم که سال 2020 فصل به ما اجازه خواهد داد به انجام حتی بیشتر با هم.”

لکلرک برنده دو مسابقه در فراری اولین فصل سال گذشته و نقش پیشرو اما جفت شدن خواهد بود جوانترین در نیم قرن برای این ورزش قدیمی ترین و موفق ترین تیم است. Sainz فقط یک حرفه ای پایان تریبون یک مقام سوم در برزیل در فصل گذشته بود که مک لارن را برای اولین بار پس از سال 2014 و به آنها کمک کرد تا پایان سال چهارم به طور کلی.

“ما سوار بر یک چرخه جدید با هدف بازگشت به بالا در فرمول یک” گفت: Binotto که تیم خواهد بود موضوع به یک درپوش بودجه در سال 2021. “این خواهد بود یک سفر طولانی بدون آن مشکلات به خصوص با توجه به وضعیت مالی و نظارتی است که دستخوش یک تغییر ناگهانی و نیاز به این چالش پنجه در راه های مختلف به گذشته بوده است.

“ما باور داریم که یک راننده جفت شدن با استعداد و شخصیت چارلز و کارلوس جوانترین در 50 سال گذشته از Scuderia خواهد بود که بهترین ترکیب ممکن را برای کمک به ما در رسیدن به اهداف ما در مجموعه خودمان است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im