ماشین با چهار آتش در بیکانر دو زخمی

توسط: اکسپرس سرویس خبری | جیپور | انتشار: 9 مارس سال 2020 2:01:29 am

Rajasthan, Bikaner car fire, Rajasthan car fire, Rajasthan crime به گفته پلیس این حادثه اتفاق افتاده در نخاع در بیکانر منطقه در بعد از ظهر یکشنبه.

دو نفر به شدت مجروح شدند پس از ماشین که در آن آنها در حال سفر بودند با دو نفر دیگر بود فرو برد و با بنزین و آتش در روز یکشنبه در راجستان بیکانر منطقه.

به گفته پلیس این حادثه اتفاق افتاده در نخاع در بیکانر منطقه در بعد از ظهر یکشنبه.

“چهار نفر بودند که سفر در یک ماشین بودند ره میدوی 8-10 مردم است. هر دو طرف تا به حال شخصی دشمنی میان خود. از طرف دیگر ریخته ماشین با بنزین و آتش زدن برای آن است. دو نفر بودند که سفر در ماشین Ajeet سینگ و Shanti لعل متحمل آسیب های جدی شده اند و با اشاره به بیکانر. خود را در وضعیت بحرانی است” گفت: نخاع دایره افسر Nem سینگ.

او اضافه کرد که یک سوم شخص در این خودرو نیز آسیب های پایدار.

“حزب که انجام این حمله باید 8-10 قبلی پرونده های جنایی در برابر آنها از ماهیت حمله و جنایات دیگر. چهار مردان بودند که حمله نیز پرونده های جنایی در برابر آنها وجود دارد و به نظر می رسد شخصی دشمنی بین دو طرف گفت:” سینگ. او افزود که یک شاه ثبت شده است در برابر Suresh Bishnoi Govind دن Charan, Rehmat Singh, Rahul Sevak و چندین نفر دیگر در بخش از قانون مجازات اسلامی از جمله تلاش برای قتل است.

“همه متهم هستند absconding و تیم فرستاده شده به آنها را ردیابی” گفت: سینگ.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر