‘می تواند به صرفه جویی در کسانی که می خواهند به مرگ’: یوگی Adityanath را از سخن گفتن در کا خشونت جرقه…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath ایجاد یک جنجال روز چهارشنبه در اوتار پرادش مجلس گفت که بسیار می تواند انجام شود برای نجات کسی که قصد مرگ.

نظرات خود را در چارچوب احزاب مخالف بالا بردن این موضوع از 24 نفر در حال مرگ در ضد شهروندی اصلاح قانون تظاهرات در این کشور در ماه دسامبر.

“آگار کوی marne ke liye aa raha hai به woh zinda kahan رایگان se ho jayega [اگر کسی در حال آمدن است با قصد میری, پس چگونه می شود که فرد زنده باقی می ماند],” او گفت:.

او همچنین تکرار یک ادعای اولیه دولت پلیس از راه دور از — که هیچ یک از معترضین از سوی پلیس شلیک.

“هنگامی که کسی می آید و در خیابان با هدف به شلیک به مردم و سپس او می میرد و یا پلیس می میرد” رئیس جمهوری گفت: صحبت کردن در حرکت با تشکر از فرماندار Anandiben پاتل مشترک آدرس به مجلس قانونگذاری و شورای قانونگذاری.

رهبر Samajwadi حزب مقننه حزب Ram Govind چودری گفت: تحت دموکراسی مردم باید حقوق برای سازماندهی اعتراض و تظاهرات در مسائل عمومی. این Samajwadi حزب مطرح پلیس جنایات در, معترضان در کف مجمع. به جای سفارش تحقیق و اقدام علیه پلیس این وزیر است که آنها را تحریک به سرکوب اضطراب, او گفت:.

رهبر Bahujan Samaj, پارتی, Lalji Verma گفت: وزیر یوگی Adityanath بیانیه علیه ضد کا اعتراض در کف مجلس قانونگذاری غیر مسئولانه بود. آن را به وضوح نشان می دهد که دولت عملکرد در شیوه ای استبدادی. به جای برگزاری مذاکرات با معترضان دولت را تهدید به سرکوب آنها. در اللهبد دادگاه عالی صادر شده است اخطار به دولت بیش از پلیس جنایات و همچنین, او گفت:.

وی از سوی مامورین که افراد درگیر در خشونت طول anti-کا اعتراض لذت بردم سیاسی حفاظت او گفت: فرزند ارشد رهبر مخالفان نیز در این اراذل و اوباش که مطرح شده ضد هند شعار. مرجع خود را به Samajwadi حزب رئیس Akilesh Yadav دختر حضور در یک ضد کا تجمع در لکنو.

“Azaadi’ (آزادی) شعارهای مطرح شد توسط معترضان. مردم می دانند که چه azaadi’ آنها می خواهند. معترضان خواست تا به تحقق بخشیدن به رویای جناح در حالی که ما باید کار را به تحقق رویاهای گاندی,” او گفت:.

ضربه در مخالفت با او در دو ساعته سخنرانی Adityanath گفت: دولت و حکومت در برابر تظاهرات به عنوان طولانی به عنوان آنها صلح آمیز است. او ادعا ضد کا تظاهرات در دولت برنامه ریزی شده بود.

تصریح می کند که دولت شاهد خشونت پس از بی جی پی به قدرت رسید در سال 2017, او گفت:, “اگر کسی تلاش می کند به خراب کردن جو, پس از آن ما خواهد شد و پاسخ آنها را به زبان خود [واه jis bhasa mein samjhega آمریکا bhasha اصلی samjhayenge].”

جبهه از هند (PFI) یک آواتار از ممنوع سیمی (دانشجويان جنبش اسلامی هند) بود, بودجه, اعتراض, او گفت:, و اضافه کرد که احزاب مخالف باید همدردی ضد ملی ،

Adityanath گفت که او موفق به درک کنند که چرا وجود دارد تظاهرات در برابر کا.

“چه چیزی اشتباه است با عمل ؟ BJP است پیش نویس CAA اما عمل قاب شده بود در سال 1955 پس از نهرو-Liyaqat پیمان. پارتیشن pained مردم و جمعیت زیادی رنج می برد,” او گفت:.

عمل سریع-آهنگ هندی تابعیت غیر مسلمان اقلیت از اکثریت مسلمان کشورهای بنگلادش و پاکستان و افغانستان. این باعث تظاهرات در سراسر کشور و نیز از نظر قانونی به چالش کشیده است. در شمال شرق این تظاهرات از ترس است که قانون را مبنای مشروعیت ادعای غیر خودی. در جای دیگر مردم در اعتراض به قانون غیر فراگیر و غیر سکولار طبیعت است. برخی از اعتراضات نیز به دلیل سوء ظن است که دولت را با استفاده از کا در پشت سر هم با یک ملی ثبت نام از شهروندان است. یک NRC در آسام از سمت چپ 1.9 میلیون نفر هندوها و مسلمانان و در این حالت کا دیده می شود به عنوان یک راه برای هندوها سمت چپ از لیست. دولت پس روشن است که وجود دارد هیچ برنامه فوری برای سراسر کشور NRC.

قبل از آن که احزاب مخالف خواستار قضایی پروب با نشستن قاضی دادگاه عالی یا دادگاه عالی به خشونت در ضد کا و اتهام پلیس جنایات در تظاهرات.

رهبر مخالفان Ram Govind چودری (Samajwadi پارتی) گفت: 24 نفر از مردم بی گناه کشته در شلیک پلیس در مناطق مختلف.

ضد عناصر اجتماعی پیوست معترضان و زیاده روی در خشونت, او گفت:, و اضافه کرد که تحصن در اعتراض کرده اند ادامه داد: برای بیش از یک ماه اما هیچ یک از دولت مذاکرات با معترضان.

منافع عمومی دادخواهی دادخواست که گفته پلیس جنایات در طول anti – کا تظاهرات گرفته خواهد شد تا در اللهبد دادگاه عالی در مارس 18.

در یک جلسه در تاریخ 17 فوریه دولت گفت: دادگاه عالی که 22 نفر در طول anti-کا خشونت در دولت است. دپو شد و تسلیم در برابر 883 نفر به اتهام آتش سوزی و از بین بردن اموال عمومی.

دولت ارائه آمار و ارقام به دادگاه نیمکت متشکل از رئیس دادگستری Govind ماتور و عدالت سیذارتا Varma شنیدن یک دسته از دادخواست علیه اقدام پلیس در طول anti-کا تظاهرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>