نمی توانید حذف محاصره NH به کرالا برای ایمنی از Mangaluru مردم: BSY

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس سرویس خبری | بنگلور | به روز شده: مارس 6, 2020 7:37:26 am

Kerala-Karnataka border closed, Yediyurappa on kerala karnataka border shutdown, Gowda on kerala karnataka border shutdown, india lockdown, kerala coronavirus, karnataka coronavirus Deve Gowda رئیس JD(ع) نوشته بود به Yediyurappa در 31 مارس به مردم اجازه می دهد از کسرگد و اماکن نزدیک در کرالا برای استفاده از امکانات بیمارستان در Mangaluru در زمینه های بشردوستانه است.

تصمیم به مسدود کردن بزرگراه بین کارناتاکا و کرالا در حال اجرا از طریق Mangaluru و کسرگد مناطق دو کشور را نمی توان معکوس پس از آن خواهد خطر انداختن زندگی مردم در Mangaluru منطقه کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa اعلام کرده است در نامه ای به نخست وزیر سابق H D Deve Gowda.

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan مطرح است این موضوع را با هر دو نارندرا نخست وزیر و وزیر Amit Shah بیان کرد که بسیاری از مردم در شمال کرالا کسرگد منطقه که نزدیک به Mangaluru از جاهای دیگر در کرالا اند و می خواهند توجه پزشکی از مرز بسته است.

Deve Gowda رئیس JD(ع) نوشته بود به Yediyurappa در 31 مارس به مردم اجازه می دهد از کسرگد و اماکن نزدیک در کرالا برای استفاده از امکانات بیمارستان در Mangaluru در زمینه های بشردوستانه است.

در نامه ای به تاریخ مارس 4, Yediyurappa اظهار داشت: “اگر من تا به حال این تصمیم گرفته نشده است آن را نابود آرامش مردم از دولت است. آن را به مبلغ دعوت مرگ است. نگه داشتن رفاه مردم کارناتاکا در ذهن آن است که از نظر من دولت که جاده محاصره حذف نمی شود. تصمیم به بستن بزرگراه بین کارناتاکا و کرالا بود نه یک طرفه تصمیم گیری است. آن گرفته شد و پس از توجه جدی از خطرات بهداشتی ناشی از coronavirus بیماری همه گیر در مرز منطقه است.”

در کارناتاکا سانتی متر نوشت: “کارناتاکا دولت دریافت اطلاعات از تعداد زیادی از coronavirus موارد در کسرگد منطقه کرالا. هندی انجمن پزشکی [اين] در Mangaluru منتقل وحشتناک اطلاعات در مورد گسترش ویروس در کسرگد. کرالا دولت نیز از این امر آگاه. به عنوان بسیاری از 106 coronavirus موارد گزارش شده در Kasargod به تنهایی و آن را یکی از بدترین مناطق آسیب دیده در کشور است.”

او اظهار داشت که تصمیم به تحمیل یک “کامل انسداد” از بزرگراه گرفته شده بر اساس “ورودی ایما و کارشناسان دیگر”.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>