نمی تواند به یاد داشته باشید خوردن بسیار و کار نمی کند: Sunil Chhetri

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

نه در بهترین حالات پس از ما ISL-6 مبارزات انتخاباتی به پایان رسید و با آن فوتبال ما فصل—در کلکته من تو را دیدم آن را در نرم افزار اخبار من به اشتراک. در زمانی که تعداد مرگ و میر در سراسر جهان در حدود 2,000 من بر روی گوشی من که coronavirus می تواند ادعا میلیون نفر و یا بیشتر. نابود نیست من ایده سرگرم کننده, بنابراین من آن را نادیده گرفته است.

وجود دارد بهتر است در خارج از فصل از برنامه ریزی تعطیلات بنابراین همسر من, Sonam و من مشغول به کار بودند از جزئیات ابتلا به شفق شمالی در فنلاند با یک توقفگاه بین راه در زوریخ. آن را نیز باید جبران برای سفر به کشور کرواسی است که هیچوقت دلیلی در سال گذشته به دلیل Sonam پایین بود با دانگ. آن را تبدیل به دومین تعطیلات ما نمی تواند انجام دهد هر چند خوشبختانه ما باید پول ما برگشت. یک سفر کوتاه ما انجام شد به Kabini جنگل (در کارناتاکا) که در آن در یک روز ما خوش شانس بودند به دیدن ببر دو بار! این که ما می تواند انجام دهد قبل از جنگل قفل شده است.

از آن پس سونام و من با توجه به مرخصی ما کارکنان داخلی و ماند در داخل خانه. ما در انجام کارهای خانگی—میان مسئولیت من انجام شده است غذاهای طبخ چت, تماشای تلویزیون بازی 9 کارت و حتی کریکت در راهرو. و خوردن چیزهای مانند chole پوری, سمبوسه گیاهی وگان و پیتزا و چاق می شوند.

همچنین بخوانید: ‘مربع به یک’: المپیک تاخیر قرار می دهد ژاپن در یک چرخش

من در حال مبارزه با یک همسترینگ موضوع بیش از چند ماه گذشته و تصمیم گرفتند برای پی آر پی (prp) درمان. این بدان معناست که من می توانم حرکت برای یک هفته یا 10 روز است. آن را نیز بدان معنی است که برای گذشته دو هفته و یا تا من تنها شده اند ، نمی تواند به یاد داشته باشید زمانی که گذشته اتفاق افتاد.

هنگامی که پا بهبود می یابد و بسته به مشاوره دکتر من شروع به دوچرخه سواری و یا در حال اجرا است. اما دیگر از ورزش من نه پله. سونام بیش از حد است که کار از خانه هر چند مدیریت هتل در کلکته در راه است که آسان نیست. هنوز هم ممکن است افرادی پیدا کردن هیچ دلیلی به اقدامات احتیاطی با وجود این که چگونه در حال گسترش است اما ما نمی امضا با آنها. آن را تقریبا پذیرفته شده است که اجتماعی فاصله بهترین راه را امتحان کنید و flatline منحنی طوری که ما به مخالف ؟

پدر و مادر من در دهلی نو نیز گفت: برای ماندن housebound و آنها به من اطمینان هستند. خواهر من و شوهرش بیش از حد ماندن در دهلی نو هستند و نه پله. در کلکته من می دانم که من مادر در قانون است ماندن در و دشوار است هر چند از آن است که برای پدر من در قانون Subrata باتاچاریا (سابق هند و Mohun بگن مدافع) او بیش از حد است گفت: او در حال رفتن است.

همانطور که به Dhiman سرکار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>