نمی توانید بیابید شورای امنیت سازمان ملل ذکر شده تروریست ها در پاکستان عمران خان دولت می گوید شورای امنیت سازمان ملل پنل

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تصمیم نخست وزیر پاکستان عمران خان دولت به حذف تقریبا 4000 نام از آن ترور سازمان دیده بان لیست بخشی از یک تلاش هماهنگ برای اسکراب آن ترور رکورد پاک نه تنها در خانه بلکه در شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) مردم آشنا با تحولات گفت Hindustan Times.

اسلام آباد گفته است که بازدید از یک تیم از یک UNSC نظارت کمیته که آن را به حال شده است قادر به عمل در برابر افراد متعدد ذکر شده در آن لیست به دلیل تحریم سازمان ملل متحد پنل داده بود “اطلاعات کافی”.

این 1267 شورای امنیت سازمان ملل تحریم های, لیست 130 نام از پاکستان است.

اسلام آباد اما اذعان حضور تنها 19 از آنها از جمله Lashkar-e-Taiba بنیانگذار حافظ سعید. آن را در حال حاضر نقل مکان کرد و در پاسخ به delist 6 تروریست از جمله Matiur الرحمان شرح داده شده در سازمان ملل متحد پرونده سال 2013 به عنوان مدیر ارشد عملیاتی فرمانده گروه تروریستی لشکر من-طرح ریزی می شوند, یک مقام ارشد در شمال بلوک که خانه های هند داخلی ایجاد امنیت گفت.

سازمان ملل متحد پشتیبانی تحلیلی و نظارت بر تحریم تیم بود که در پنج روز سفر به پاکستان در ماه مارس گفته بود که تحریم های سازمان ملل لیست نیست باید تاریخ دقیق تولد و ملیت و شناسه ملی شماره گذرنامه و شماره یا آدرس خاص از مردان تحریم خود را برای ترور لینک کلیک کنید.

پاکستان تا به حال قرار دادن یک مجموعه مشابه از توضیحات که در آن خواسته شده بود در مورد حذف 3,800 نام از آن داخلی ترور سازمان دیده بان لیست.

در اکتبر 2018 اسلام آباد نشان داد این لیست به counterterror تامین مالی ناظر مالی اقدام نیروی کار نشان می دهد که آن را به شدت پایین بر تروریست. این ترور سازمان دیده بان لیست با توجه به بخشی از سوابق و سپس به حال 7,600 نام از تروریست ها.

هندی counterterror مقامات نشان می دهد که تلاش برای هرس پاکستان ترور سازمان دیده بان در لیست اخیر توسعه است.

این حذف شدند برای اولین بار کشف توسط Castellum AI نیویورک-دفتر مرکزی شرکت فناوری است که آهنگ لیست سازمان دیده بان در سطح جهانی. در بیانیه ای در ماه آوریل این شرکت فناوری آغاز شده توسط سابق وزارت خزانه داری آمریکا گفت: بسیاری از اسامی حذف شدند مدتی پس از اکتبر سال 2018 است. اما وجود دارد در مورد 1,069 نام در لیست سازمان دیده بان که حذف شد بین مارس 9-27. یکی دیگر از 800 نام برداشته شد و پس از 27 ماه مارس است.

“این به این معنی مراحل به حذف نام آغاز شده و روز به شورای امنیت سازمان ملل نظارت بر تیم فرود آمد در پاکستان” یک counterterror عمل گفت Hindustan Times. به شورای امنیت سازمان ملل نظارت بر تیم در پاکستان از ماه مارس 9-13.

هندی, مقامات گفت که آنها به حال شده است قادر به دسترسی به اطلاعات از شورای امنیت سازمان ملل پنل را ببینید اما آموخته بود که شورای امنیت سازمان ملل پانل آیا انتقال در 18 مارس که پاکستان می تواند فایل درخواست برای delisting “نامناسب” نامهای از شورای امنیت سازمان ملل تحریم های لیست.

پاکستان امیدوار به دریافت پشتیبانی از چینی ها در این تلاش با توجه به نحوه پکن مسدود شده بود یک تلاش بینالمللی برای تعیین جیش-e-محمد رئیس مسعود ازهر به عنوان یک تروریست در سطح جهانی برای سال. پکن در نهایت مجبور به در سال گذشته آغاز شده اما پشتوانه اسلام آباد تلاش برای شامل هند کار حرفه ای در افغانستان در شورای امنیت سازمان ملل 1267 لیست.

همچنین بخوانید : “مختصر رئیس’: backstory از مسعود ازهر جهانی ترور برچسب

این ورزش به نام تروریست حذف یک منبع در ایجاد امنیت گفت: به نظر می رسد رانده ناامیدی به اقامت در خارج از FATF را در لیست سیاه. پاکستان شده است در ترور تامین مالی ناظر خاکستری لیست از ژوئن 2018 و چهره خطر قرار می گیرد و در لیست سیاه را نشان می دهد که آن را واقعا اقدام علیه تروریست ها است.

“با خلاص شدن از نیمی از ممنوعه نهادهای پاکستان مقامات اقدام به کاهش تعهد خود برای مسدود کردن دارایی های چنین اشخاص” این منبع گفت.

FATF بود که با توجه به بررسی وضعیت اقدامات انجام شده توسط پاکستان تحت فشار قرار دادند در این جلسه چهار ماه در نظر Covid-19 بیماری همه گیر.

در هر صورت گفته مقامات پاکستان تا به حال همیشه از برجسته ترین تروریست ها است که آن را پشتیبانی از لیست سازمان دیده بان.

بالا رهبران تروریستی که تعیین شده بود توسط شورای امنیت سازمان ملل مانند Lashkar-e-Taiba ارشد عملیات فرمانده و 26/11 متفکر حملات بمبئی زکی تو Rehmani Lakhvi همیشه در آنجا ماند و از پاکستان ترور. بنابراین به داود ابراهیم و دیگران مانند محمد یحیی مجاهد رئیس بیایید رسانه ای بخش (تحریم در سال 2009) و اجازه دهید بنیانگذاران و حافظ سعید معاون Hafiz Abdul Salam Bhuttavi.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>