‘نمی توانید تصور کنید که خانواده اش در حال رفتن از طریق’ وینس مک ماهون سنگ ارسال آرزوها…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

اخبار سابق WWE superstar Shad Gaspard رفتن گم شده در نزدیکی ونیز ساحل افسرده برای بسیاری از کشتی حرفه ای طرفداران. گزارش شده است که Gaspard شد تلاش برای نجات پسرش از قوی rip زمان در ساحل که در نهایت منجر به رفتن او از دست رفته است. 39-سال-قدیمی شاد, آموزش نجات غریق برای اولین بار از نجات 10 ساله در طول جزر و مد و آنها موفق به نجات او اما در تلاش دوم Gaspard بود هیچ جا یافت می شود.

گزارش شده است که Gaspard بود ضربه با موج دیگری به عنوان نجات دهنده خود را نجات داد و او ممکن است غرق شدند.

پس از خبر شکست شده است وجود دارد یک outpour تسلیت و آرزوها از WWE Universe.

وینس مک ماهون سنگ گلدبرگ, Kevin Owens, کریس جریکو, MVP میک فولی باید تمام ارسال خواسته های خود را برای Shad نجات در موج.

“افکار هر کس در WWE با Shad Gaspard خانواده در طول این زمان دشوار” وینس نوشت.

WWE نیز با صدور بیانیه ای در توییتر

“WWE افکار هستند با خانواده Shad Gaspard. لطفا ادامه به نگه داشتن آنها را در افکار خود را در طول این زمان دشوار است.”

“نماز من و امید برای Shad Gaspard همسر و خانواده تان در طول این زمان غیر قابل تصور. این یک دشوار است. واقعا سخت خواهد بود. پسر بزرگ گفت: Dwayne ‘The Rock’ Johnson در توییتر.

“Shad Gaspard تا به حال یک قلب بزرگ. او مانند یک مزاحم برادر کوچک در زمان. ما اغلب به یکدیگر یک زمان سخت اما همیشه با عشق! او همیشه یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود را و آماده برای به اشتراک گذاشتن یک خنده!” گفت: MVP.

این بود که کوین اونز واکنش- “من فقط به عنوان خوانده شده افتضاح اخبار در مورد Shad Gaspard. من نمی توانم تصور آنچه خانواده او در حال رفتن را از طریق. افکار من از رفتن به آنها را.”

Shad عرضه در WWE به عنوان بخشی از “Cryme Tyme’ تگ تیم با JTG. او درگیر شد در چندین خیمه مسابقات اما موفق به گرفتن یک قهرمانی در حرفه خود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>