‘نمی تواند مستند از مردم اقتصاد’: Kapil Sibal

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

این مرکز باید یک تجدید نظر در آن مستند تصمیم گیری و آمد تا با طرح ملی برای coronavirus تحت مدیریت بحران, قانون گفت: کنگره رهبر Kapil Sibal در روز شنبه.

این مستند در سراسر کشور است که در نیروی آوریل 3 برای توقف گسترش بسیار مسری بیماری کروناویروس.

نخست وزیر نارندرا تنظیم شده است به برگزاری جلسه دیگری با وزرای ارشد در روز دوشنبه به کشور وارد آخرین هفته از مستند.

“شما نمی توانید یک مستند از مردم و تحریم اقتصادی که نه راه به تدوین و فرموله کردن سیاست است. ما در حال نخوری. ما تنها گفت: از آن زمان به تجدید نظر. ما با دولت است. این انتقاد سازنده است” گفت: Kapil Sibal.

کنگره رهبر پرسید که چرا متحده بودند مشورت قبل از مستند تحمیل شد.

“شما هرگز مذاکراتی با دولت قبل از اعلام این مستند فقط مثل شما بود در حالی که اعلام این تصمیم در demonetisation,” Sibal اضافه شده است.

Sibal آورده توجه به وضعیت اسفبار کارگران مهاجر گیر در کشورهای مختلف است. او گفت که وضعیت خود را به یاد او یک هندی آهنگ “jaaye toh jaaye kahan رایگان (که در آن به در حال حاضر)”.

“وجود دارد باید یک طرح ملی. مردم در خیابان ها. اما آنها نشده اند ارائه شده با هر چیزی” گفت: Sibal.

جانباز رهبر است, که او نیز یک وکیل در مورد تصمیم دولت برای توقف dearness کمک هزینه تا 2021.

“این dearness کمک هزینه باید برگزار نمی شود برگشت تا 2021. آن مرد مشترک است. ما باید آن را به مردم بدهیم. در این بحران اقتصادی آنها نیاز به این پول بسیار زیاد” گفت: Sibal.

این مرکز در روز پنج شنبه برگزار می شود یک نسخه از dearness کمک هزینه پرداخت می شود به تمام اتحادیه های کارکنان دولت برای 18 ماه و پیشنهاد های مشابه حرکت می کند توسط دولت به مجموع صرفه جویی در مورد Rs 1.20 لاخ کرور به صندوق مبارزه با Covid-19 بیماری همه گیر.

Dearness کمک هزینه و Dearness امداد ترمیم خواهد شد prospectively پس از 30 ژوئن 2021 اما هیچ بدهی برای این دوره از ژانویه 1 سال 2020 به 30 ژوئن 2021 باید پرداخت شود دولت به منظور گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>