در مارس 14, هند, مربی تیم هاکی زنان Sjoerd Marijne راه اندازی شد برای رفتن به خانه به هلند به برخی از صرف زمان با خانواده اش. اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث محدودیت های مسافرتی در سراسر جهان Marijne تصمیم به ماندن در ورزش اقتدار هند مرکز در بنگلور با تیم خود را. یک زن و شوهر از هفته بعد نارندرا نخست وزیر تحمیلی در سراسر کشور مستند در هند با Marijne همراه با تیم خود را هنوز هم در SAI مرکز در بنگلور.

که در این اردوگاه نزدیک به نه ماه در حال حاضر Marijne می گوید که او مشتاقانه در انتظار این مستند بلند به طوری که او و بازیکنان می توانند با مراجعه خانواده خود را. در یک منحصر به فرد گپ و گفتگو با هندوستان تایمز هلندی باز می شود تا چگونه این تیم نگه داشتن خود را مثبت و به دور از خانواده در میان مستند:

HT ویژه – برترین ورزشکاران بحث در مورد زندگی در مستند

در اینجا گزیده ای:

چگونه آیا شما شده است به نگه داشتن در بنگلور در میان سراسر کشور مستند?

ما شده اند انجام می دهند به خوبی در اینجا در ورزش مقام مرکز در بنگلور. این بدیهی است که یک مدت زمان طولانی است که ما در اینجا بوده است, بنابراین هر کس فقط منتظر مستند به بیش از, بنابراین ما می توانیم همه رفتن به خانه به خوبی سزاوار شکستن.

شما در راه خود را به هلند قبل از lockdown اما شما تغییر ذهن خود را. چه اتفاقی افتاده است ؟

ما تا به حال بسیار خوب ملی کمپ بین ماه های فوریه و مارس و من واقعا به دنبال به جلو به دیدن خانواده من پس از چهار هفته است. اما پس از آن من تصمیم به رفتن نیست به دلیل محدودیت های مسافرتی که در حال حاضر در محل با توجه به گسترش coronavirus. حتی اگر من دوست داشتم به صرف کرده اند که هفته ای من خوشحالم که من نمی تواند در غیر این صورت من می خواهم که گیر کرده در هلند به دور از این تیم برای بسیاری از هفته با توجه به ممنوعیت سفر.

در این زمان نامشخص – چگونه به چالش کشیدن آن را به ماندن و جدا از خانواده خود را – برای شما و برای آنها ؟

به خوبی به عنوان شما می توانید تصور کنید که آن را بسیار دشوار است برای من و برای همه بازیکنان و همچنین دور ماندن از خانواده برای یک مدت زمان طولانی طول این تلاش شرایطی. اما ما همچنین درک می کنیم که هر کس خود را از مشکلات در این زمان و این بهترین راه حل برای ما در حال حاضر – که ما در اینجا بماند.

البته من ماندن در تماس با خانواده من هر روز ما با استفاده از FaceTime. آنها استفاده می شود برای من که دور از آنجا که در کار من من به صرف مدت های طولانی دور از خانه. اما صحبت کردن بیش از تماس های ویدئویی کمک می کند تا ما را به ماندن در تماس با. آنها همه به خوبی انجام می دهند و به آرامی مستند است برداشته در هلند به طوری که آنها را می دهد حواس پرتی نیز هست و چیزی مثبت به نگاه به جلو به.

چگونه شما صرف زمان خود را – شنیده ام شما نوشتن یک کتاب است ؟

ما در حال حاضر درگیر در هاکی هند مربیان جلسه توسعه که در آن ما در حال دادن دوره های آموزشی برای مربیان آنلاین. ما نیز باید فردی جلسات حضور ذهن جلسات با بازیکنان ما و پس از آن وجود دارد این است که دولت کار (برنامه ریزی برای سال جاری و سال آینده).

جدای از آن من شده اند در واقع نوشتن یک کتاب در مورد تجربیات من در اینجا در هند در سه سال و نیم. آن را شامل صحبت کردن در مورد آنچه که من راه کار این است که با تیم من کار کرده اند با; که شانس ما ساخته شده است; چه چیزی بودند مبارزات; و چگونه برای ایجاد یک عملکرد تیم است. به اعتقاد من بسیاری از چیزهایی که ما انجام می دهند را می توان در کسب و کار و زندگی و بزرگ بوده است. من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن من راه کار – در مورد رهبری, به عنوان مثال. من فکر می کنم هر دو جهان می توانند یاد بگیرند که بسیاری از یکدیگر و از این رو نوشتن این کتاب.

چه توصیه شما به بازیکنان – پس از آنها نیز زندگی دور از خانواده در میان نامشخص ،

این بخش که در آن ما با استفاده از حواس و سعی کنید به ماندن در لحظه. ما سعی می کنیم به دختران آموزش نحوه تنها بود و مشغول فکر کردن و انجام آنچه شما می توانید کنترل و بقیه شما باید مشغول به دلیل آن را به ارمغان می آورد انرژی منفی است. ما نمی توانیم کنترل زمانی که ما قادر خواهد بود برای رفتن به خانه پس ما نباید سعی مشغول آن است. این به این معنا نیست آن را همیشه آسان و شما ممکن است احساس بدبختی اما ما می توانید سعی کنید بهترین های ما همیشه به داشتن طرز فکر مثبت.

چگونه شما خودتان نگه دارید و دختران با انگیزه ؟

در این لحظه بازیکنان و کارکنان پشتیبانی واقعا با انگیزه های crowdfunding فعالیت است که آغاز شده توسط تیم. این شامل crowdfunding برای خانواده های فقیر که اصلا مواد غذایی در حال حاضر. آن را می سازد شما آگاه باشید که برخی از افراد در مراتب بدتر محیط زیست از ما و همچنین باعث می شود شما متوجه آنچه که شما و آنچه شما نمی باید.

تناسب اندام شده است یک دلیل بسیار مهم برای افزایش این تیم است. چگونه شما هنوز هم کار بر روی آن در میان محدود پروتکل ؟

خوب تناسب اندام بدیهی است که یکی از مهم ترین جنبه های مدرن روز بازی و ما اطمینان حاصل کرد که بازیکنان در حال کار بر روی برنامه های فردی. ما مشاور علمی Wayne Lombard باعث هفتگی رقابتی برنامه برای بازیکنان به نگه داشتن آنها را درگیر و با انگیزه و به این ترتیب آنها می توانند خود را حفظ سطوح تناسب اندام.

با توکیو المپیک به تعویق افتاد – شده است وجود دارد تغییر در برنامه های خود را?

البته همه چیز تغییر کرده است در حال حاضر به دلیل به تعویق افتادن. اما در حال حاضر به عنوان ما صحبت می کنند هیچ کس نمی داند چه خواهد شد در آینده اتفاق می افتد, بنابراین ما فقط طرفدار فعال و آماده سازی خود را در بهترین راه ما می توانیم برای تمام حالات ممکن است.

چه برنامه هایی برای انجام پس از مستند?

اولین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که به عقب بر گردیم خانه. ما تمام شده است در ملی کمپ برای نه هفته در حال حاضر, بنابراین همه ما نیاز به شکستن. من نیز بسیار خوشحال است که دختران انجام می دهند تا به خوبی, اما من هم احساس می کنید که آنها نیاز به دیدن خانواده خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de