کانادا گزارش پرچم ISI با استفاده از نرم افزار-Khalistan عناصر برای عمل ترور در هند

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک مورد مربوط به دو کانادا سیک ها که قرار داده شده در یک لیست پرواز ممنوع در این کشور در حال حاضر مربوط به یک اتهام پاکستان مبتنی بر طرح برای استفاده از نرم افزار-Khalistan عناصر برای انجام اقدامات تروریستی در هند با توجه به یک گزارش جدید.

جزئیات ظهور به عنوان دو مردان — Bhagat Singh Brar و کسب و کار خود شریک Parvkar سینگ Dulai — به چالش کشیده مسدود شده از سفر توسط هوا. بر اساس این گزارش از استوارت بل در کانادا خروجی جهانی, اخبار Brar شد “ترویج افراط گرایی از جمله افراط گرایی از جوانان با هدف دستیابی به Khalistan استقلال; و حمله برنامه ریزی و تسهیل از جمله سلاح های تدارکات برای انجام حملات در هند” را به عنوان در هر مورد حمایت اسناد و مدارک ثبت شده توسط سازمان های امنیتی در کانادا از جمله امنیت عمومی کانادا, Royal Canadian Mounted Police and Canadian Security Intelligence Service این کشور جاسوسی آژانس.

Dulai شد به عنوان “تسهیل کننده های تروریستی مرتبط با فعالیت ها و نشان داده است مداوم الگوی مشارکت در Khalistani افراطی milieu”.

در این گزارش گفت که Brar بازدید پاکستان در سال 2015 و با همکاری یکی Gurjeet سینگ چیمه برای برنامه ریزی یک حمله در هند. این اسناد ادعا شده که Brar جمع آوری کمک های مالی برای gurdwaras و “مشکوک شده اند به انحراف بخش عمده ای از این بودجه برای فعالیت های ضد هند”. او همچنین مرتبط با سرویس اطلاعاتی پاکستان ISI. Dulai شده است به عنوان یک توصیف بسیار آوازی حامی Khalistan.

Brar دوباره به پاکستان سفر کرده در سال 2018 به دیدار پدر خود را که اتفاق می افتد به Lakhbir سینگ سوار برادرزاده Jarnail سینگ Bhindranwale و بنیانگذار ممنوع بین المللی سیک جوانان فدراسیون.

به روشنی در هیچ یک از این اتهامات ثابت شده است در هر دادگاه و یا Brar یا Dulai به اتهام تروریسم است. هر دو نیز رد اتهامات موجود در کانادا امنیت اسناد در براده های ساخته شده توسط خود وکلا در این مورد.

Shuvaloy Majumdar, یک عضو ارشد با اتاوا مبتنی بر مک دونالد-Laurier, موسسه گفت که بل انفجاری در معرض مقاله “عمق” چگونه اطلاعات پاکستان عملیات و موقعیت خود را به عنوان جامعه کارگزاران. “این است که امنیت ملی داستان تأثیر نه یکی بلکه دو دموکراسی و به طور جدی به عنوان هر کشور دیگر حمایت از تروریسم است.”

مقامات در هند کمیسیون عالی در اتاوا حاضر به اظهار نظر در این آیات. اما مقامات هندی گفت: دهلی نو معتقد است این مثال buttresses خود را باور است که پاکستان پیچیده درگیر در نرم افزار-Khalistan فعالیت در کانادا از جمله اقدام تروریستی در هند است.

Bhagat Singh Brar و Parvkar سینگ Dulai در لیست پرواز ممنوع کانادا برای تسهیل ترور سابق پسر Lakhbir سینگ سوار برادرزاده مقتول مبارز واعظ Jarnail سینگ Bhindranwale

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>