کانادا PM جاستین ترودو عذرخواهی نمی recusing خود را از قرارداد مذاکرات…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو به عذر خواهی کرد خود را “اشتباه” در نه recusing خود را از تصمیم دولت برای اعطای نزدیک به یک میلیارد دلار پروژه برای دولت به یک موسسه خیریه که پرداخت خود را, همسر, مادر و برادر هزینه به صحبت می کنند و در آن حوادث است. بحث های مربوط به قرارداد داده شده به ما موسسه خیریه بعد از سقط, در حال حاضر منجر به اعلام یک سری از سوالات. مخالف است و در عین حال به دنبال تحقیقات پلیس در مورد این موضوع.

این نیز منجر به ترودو تصویر شخصی در نظر گرفتن ضرب و شتم به عنوان یک نظرسنجی جدید نشان داد که محبوبیت خود را اعداد بوده است نهفته پس از رسید به لطف درک از اداره موثر از Covid-19 همه گیر در کانادا.

در طول این دوره از یک رسانه تعامل ترودو گفت: “من ساخته شده یک اشتباه در نمی recusing خودم. من متاسفم.” به گزارش باشگاه خبرنگاران از اعطای قرارداد به ما در سازمان آغاز شده و پس از آن در ماه ژوئن اعلام شد. ترودو شناخته شده بود درگیر شده اند با این موسسه خیریه اما هرگز پرداخت خود را. اما بعدا روشن شد که آن را پرداخت کرده بود همسرش سوفی Gregoire ترودو CA $1,400 در سال 2012 هنگامی که آن را به نام رایگان کودکان است. گزارش در کانادا رسانه های بعد نشان داد مادرش مارگارت دریافت کرده بود CA $3,12,000 در صحبت کردن هزینه ها از سود بازوی سازمان با برادرش الکساندر حسابداری CA $40,000.

ترودو خطاب این آیات به عنوان او گفت: “من عمیقا متاسفم که من به ارمغان آورده اند مادر من به این وضعیت است. آن را ناعادلانه و من باید با ملاحظه به اندازه کافی به recuse خودم از این وضعیت است.”

ترودو بود که نه تنها وزیر کابینه به لینک به موسسه خیریه. وزیر دارایی لایحه Morneau نیز عذر خواهی کرد نه recusing خود را از کابینه بحث های مربوط به صدور قرارداد پس از او یکی از دختران خود را کار کرده بود با ما سازمان و دیگر برجسته به عنوان سخنران. این موسسه خیریه نیز در زمان از صفحه کامل آگهی در دو ملی مالزی به عنوان شیوه ای از عذرخواهی و به “مجموعه ای از رکورد مستقیم.”

کانادا اخلاق کمیسیون در حال حاضر به دنبال این موضوع به عنوان دو کمیته پارلمان. مخالفان نیز به دنبال یک جلسه اضطراری مجلس عوام’ کمیته اخلاق برای یک پروب به این موضوع است. ترودو شده است تحت حمله مداوم پس از جنجال اولین شکست با رهبر بلوک کبکی ایو-فرانسوا Blanchet رد عذرخواهی خود را. خروجی CBC News به نقل از او به عنوان واکنش “می آید زمانی که ما اعتماد نمی کنه و وقتی که با عرض پوزش چیزی است که شما در باور کنه.”

در ضمن یک نظرسنجی از آنگوس رید موسسه یا ARI نشان می دهد که این موضوع در حال حاضر مصرف سیاسی تلفات در ترودو. در تازه منتشر شده از بررسی آن گفت: ترودو “تصویب کاهش یافته است و پنج امتیاز در اولین خواندن افکار عمومی پس از سوال به وجود آمد در مورد دولت و خانواده – روابط ما با گروهی از سازمان.” که تصویب امتیاز کاهش یافته است و از 55 درصد در ماه مه به 50 درصد است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>