کانادا اولین: نوجوان INCEL که به کشته شدن یک زن به اتهام تروریسم

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کانادا اجرای قانون است وارد تروریسم اتهامات عنوان شده علیه یک نوجوان که متعلق به رشد INCEL یا غیر ارادی مجرد جنبش و گفته بود که در قتل یک زن در تورنتو این فوریه.

این یک سنت در تنظیم عمل و اولین بار است که یک قتل یا خشونت مرتبط با INCELs شده است به طور رسمی به عنوان تروریسم است. کارشناسان بر این باورند که این اقدام را کمک به گسترش استفاده از تروریسم اتهامات در نمونه های دیگر که در حال motived توسط ایدئولوژی.

17 ساله متهم به تروریسم شده است به نام پس از او جزئی است. در داد و بیداد در فوریه 24, جوانان گفته به قتل 24 ساله, اشلی, Noell Arzaga در تاج آبگرم در شهر, در حالی که همچنین مجروح شدن دو نفر دیگر. اتهامات گذاشته و در برابر او در حال حاضر به عنوان تعریف قتل درجه اول – فعالیت های تروریستی و اقدام به قتل است.

“تروریسم در اشکال مختلف می آید و این مهم است به یاد داشته باشید که آن را محدود به خاص هر گروه دین و یا ایدئولوژی” پلیس سوار سلطنتی کانادا و پلیس تورنتو گفت: در یک بیانیه مشترک. آنها اضافه شده است که این حمله “الهام با انگیزه ایدئولوژیک خشونت افراطی (IMVE) جنبش معمولا شناخته شده به عنوان INCEL”.

ملی کانادا CBC پخش توصیف INCELs به عنوان یک “misogynistic آنلاین جنبش” که در آن شرکت کنندگان “به طور معمول بیان سرخوردگی نسبت به زنان بیش از خود عدم جنسی موفقیت و گاهی تهدید و خشونت علیه آنها”.

خشونت مرتبط با INCELs افزایش یافته است و در سال های اخیر است. در سال 2018 الکس Minassian نیز با الهام از INCEL استفاده از ون خود را به اجرا و کشتن 10 نفر است. شانزده نفر دیگر زخمی شدند در این حادثه.

Minassian, 25, اعلام خود را به عنوان یک سرباز در “INCEL” شورش. او به اتهام 10 فقره قتل درجه اول و 13 فقره اقدام به قتل است.

مقامات کانادا گفته بود که اکثر قربانیان زنان در محدوده سنی خود را در اواسط 20s به اوایل 80s.

خروجی اخبار جهانی اشاره کرد که چنین حملات رخ داده در فلوریدا در ماه نوامبر 2018 و تگزاس در ماه ژوئن سال گذشته است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>