کانادا به دم CA$ 19 میلیارد دلار به استان برای تولید اقتصادی

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

دولت فدرال کانادا را پمپ CA 19 میلیارد دلار به این کشور در استان ها و مناطق به عنوان بخشی از امن راه اندازی مجدد توافق نامه با هدف بهبود اقتصادی با احتیاط بودن اعمال به دیگری جلوگیری از شیوع Covid-19.

بسیاری از استان های سراسر کشور باید تسریع بازگشایی بخش های مختلف اقتصاد اما ترودو گفت که تا زمان واکسن موثر علیه coronavirus در دسترس بود “روزانه تهدید COVID-19 نمی خواهد ناپدید می شوند.”

“امن راه اندازی مجدد” برنامه تمرکز بر اقدامات پیشگیرانه از جمله افزایش ظرفیت برای, تست, تماس, ردیابی و مدیریت داده ها و اطلاعات به اشتراک گذاری به کاهش شیوع آینده سرمایه گذاری در بهداشت و درمان برای پاسخگویی به همه گیر پشتیبانی برای آن در نظر گرفته آسیب پذیر مانند ساکنان طولانی مدت مراقبت از امکانات و بودجه برای ایمن سازی یک منبع قابل اعتماد از تجهیزات حفاظت شخصی. همچنین اعلام شد و موقت سراسر کشور مرخصی استعلاجی برنامه پوشش 10 روز برای کسانی که به آن دسترسی دارند.

“همانطور که ما همچنان به مقابله با اثرات ویروس ها ما متعهد به همکاری با استان ها و مناطق برای ارائه حمایت آنها نیاز به کمک به کانادایی ها آن را از طریق این بحران است. با هم اولویت ما این است که به نگه داشتن کانادایی امن و سالم در حالی که ساختمان قوی تر و بیشتر انعطاف پذیر کانادا برای همه” ترودو گفت: در بیانیه صادر شده توسط دفتر او. او از اعلام در رسانه ها تعامل در پارلمان هیل در اتاوا. او پیوست توسط معاون نخست وزیر Chrystia Freeland که اعلام کرد که این سرمایه گذاری را “کمک به اطمینان از امن راه اندازی مجدد” از “اقتصاد بیش از شش به هشت ماه” اشاره وجود نداشت با استفاده از تظاهر است که هر کسی می تواند پیش بینی آنچه این سناریو را در آن دوره زمانی است. هفت اولویت مناطق مشخص شده است و تحت قرارداد.

ترودو گفت: این بیماری همه گیر به حال منجر به نه فقط در یک بحران بهداشتی بلکه یک بحران اقتصادی است. “هنگامی که ما بحث در مورد فاز بهبود آن را نه فقط در مورد ساخت مطمئن شوید که ما می توانیم تشخیص و کنترل و جلوگیری از شیوع آینده. آن را نیز در مورد کمک به مردم و کسب و کار و جوامع تنظیم جدید ما عادی” او به خبرنگاران گفت: با توجه به خروجی CBC.

کانادا ثبت کرده است 8827 مرگ و میر و تا کنون بیش از 109,000 موارد تایید شده.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>