کانادا تعلیق استرداد با هنگ کنگ بیش از چین قانون تامین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کانادا روز جمعه خود را به حالت تعلیق معاهده استرداد با هنگ کنگ در اعتراض به تدابیر جدید امنیت ملی قانون چین به تصویب در مالی توپی.

کانادا نیز توقف صادرات حساس نظامی دنده به هنگ کنگ و به روز رسانی آن مشاوره سفر برای شهرستان پس از کانادایی ها می دانید که چگونه قانون ممکن است آنها را تحت تاثیر قرار وزارت امور خارجه گفت:.

“کانادا یک شرکت مؤمن در ” یک کشور و دو سیستم’ چارچوب” نخست وزیر جاستین ترودو گفت: با اشاره به نیمه مستقل مدل به تصویب رسید و پس از انگلیس بازگشت هنگ کنگ به چین در سال 1997.

“ما بسیار نگران وضعیت در هنگ کنگ گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی.

ترودو گفت: “یک کشور و دو نظام” اصل مهم بود نه فقط برای شهر 7.5 میلیون نفر اما برای 300,000 کانادایی که زندگی می کنند وجود دارد.

“همین دلیل است که ما در حال رفتن به ادامه نگاهی به گام های ما را می توانید برای اطمینان از ایمنی شهروندان خود را,” او گفت:, ذکر امکان جدید “مهاجرت” اقدامات بدون هر جزئیات.

چینی ها قانون تصویب این هفته outlaws اعمال براندازی تجزیه طلبی و تروریسم و تبانی با نیروهای خارجی.

پکن مواجه شده است و ناگهانی از انتقاد و عمدتا از کشورهای غربی بیش از این قانون که اساسا افزایش چین کنترل بیش از هنگ کنگ.

رهبران چین می گویند مجموعه ای از قدرت خواهد بازگرداندن ثبات پس از یک سال از گاهی خشونت آمیز تظاهرات و نمی خواهد سرکوب آزادی.

اما پلیس در حال حاضر شروع به دستگیری افراد برای داشتن اعتراض پرچم ها و آگهی ها و دولت در هنگ کنگ ساخته شده است که حذف برخی از دیدگاه های سیاسی به خصوص خواستار استقلال هستند و در حال حاضر ممنوع است.

قانون تصویب رسید در یک مرموز روند بدون حضور در هنگ کنگ قوه مقننه, قضائیه و یا افرادی که در نقض تعهدات بین المللی گفت: کانادا وزیر امور خارجه فرانسوا-Philippe شامپاین.

“این روند نشان از بی توجهی به هنگ کنگ قانون اساسی و درجه بالایی از استقلال وعده داده شده برای هنگ کنگ تحت “یک کشور و دو سیستم’ چارچوب” وزیر گفت.

“هنگ کنگ نقش به عنوان یک جهانی hub ساخته شده بود که پایه و اساس. بدون آن, کانادا مجبور به ارزیابی مجدد موجود ترتیبات.”

روابط بین کانادا و چین بوده است چرا که زمان استرداد رسیدگی در راه در برابر اجرایی, چینی, غول مخابراتی Huawei که می خواستم در آمریکا به اتهام نقض تحریم ها علیه ایران است.

ترودو به تازگی رد تماس برای او به مداخله و تجارت است که اجرایی Meng Wanzhou برای دو کانادایی برگزار شد در چین در جاسوسی اتهامات عنوان شده علیه.

Meng دستگیر شد, در کانادا در ماه دسامبر سال 2018 در درخواست از مقامات ایالات متحده.

دو کانادایی — دیپلمات سابق مایکل Kovrig و مایکل Spavor یک مشاور و تاجر — دستگیر شدند در چین تنها چند روز بعد.

بازداشت آنها در نظر گرفته شده است در غرب به عنوان اقدامی تلافی جویانه برای Meng بازداشت — ادعای پکن بارها رد شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>