کانادا وعده نقد از $6.8 میلیون ارزش امنیت تجهیزات خریداری شده از چینی…

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کانادا وزیر امور خارجه فرانسوا-Phillipe شامپاین وعده داده است به نظر $6.8 میلیون ارزش امنیت تجهیزات خریداری شده از پکن بر اساس شرکت با تکنولوژی بالا است که یافت شده است که اتصالات با بالاترین سطوح حزب کمونیست چین.

به عنوان در هر جهانی, گزارش های خبری, کانادا در این هفته ارسال شده جزئیات است که پکن بر اساس Nuctech یک شرکت متعلق به دولت چین و تاسیس شده توسط پسر سابق دبیر کل حزب کمونیست چین, هو جینتائو اعطا شده است یک معامله توسط امور جهانی کانادا (GAC) برای نصب X-ری اسکن تجهیزات و سیستم های نرم افزاری برای تامین امنیت 170 کانادا سفارتخانه ها کنسولگری ها و کمیسیون های بالا در سراسر جهان.

در پاسخ به پرسش رسانه ها و وزیر امور خارجه روز جمعه قول داد در بیانیه ای به نقد و بررسی “هر موضوع ممکن است نسبت به امنیت یا امنیت … تمام اقدامات مناسب (خواهد بود) گرفته شده برای اطمینان از ایمنی از ماموریت ما در سراسر جهان است.”

“ما در حال حاضر به دنبال این پیشنهاد را با Nuctech شرکت به ارائه برخی از امنیت و غربالگری تجهیزات ما در ماموریت های خارج از کشور” شامپاین در بیانیه ای گفت. “امور جهانی است خریداری هر گونه تجهیزات از Nuctech در این زمان است.”

“در ضمن من امروز به کارگردانی GAC مقامات ما به بررسی شیوه های خرید هنگامی که آن را به امنیت می آید و تجهیزات برای ادامه بررسی امنیت از ماموریت ما در سراسر جهان” در این بیانیه جزئیات بیشتر.

این قرارداد امضا شده است با وجود نصب نگرانی در میان برخی از ملی کارشناسان امنیتی در مورد Nuctech رو به رشد دسترسی به امکانات حساس در سراسر جهان است.

Nuctech متهم شده است در گذشته از درگیر شدن در بحث از شیوه های کسب و کار در آسیا و آفریقا و اروپا از جمله ارائه وام های نرم و غیر قانونی میکنند.

نیویورک تایمز بارها گزارش اتهام فساد مورد در نامیبیا مربوط Nuctech. با توجه به نامیبیا دادستان در ماه مه سال 2008 سه مظنون به اتهام دریافت $12.8 میلیون دلار رشوه برای کمک به Nuctech امن $55 میلیون X-ray scanner قرارداد تایمز گزارش داد.

منتقدان از شرکت های دولتی گفته است که دولت چین subsidises آن شرکت اجازه می دهد تا آنها را برای پیشنهاد در قیمت های پایین تر از رقبای غربی.

در ضمن در اروپا و برخی از تحلیلگران شکایت که Nuctech در حال ساخت سریع تاخت و تاز ارائه خدمات به امنیت مرزی امکانات با توجه به دولت چین-پشتیبان گیری شیوه های ناعادلانه و به طور بالقوه پکن نفوذ بیش از برخی از سیاستمداران اروپایی است.

دانشگاه کارلتون پروفسور استفانی کاروین سابق Canadian Security Intelligence Service گفت: Nuctech قرارداد برای کانادا سفارتخانه ارائه نگرانی های امنیتی اما او معتقد است که چین را “geo-اقتصادی” استراتژی نگرانی بزرگتر.

“این است که Huawei. من نه به عنوان نگران به عنوان من می تواند با ارتباطات از راه دور” کاروین گفت.

“مسئله این است که این واقعیت شرکت هایی مانند Nuctech ذاتا ضد رقابتی آنها ممکن است در برخی از موارد بهره مند از فن آوری های به سرقت رفته و آنها می خواهند اساسا به سر می برد و تضعیف western technologies” کاروین اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>