کانادا PM قدردانی برای دست زدن به Covid-19 بحران مقبولیت افزایش

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

کانادا نخست وزیر جاستین ترودو با مشخصات بالا روزانه رسانه ها جلسات در پاسخ این کشور به Covid-19 pandemic به او کمک کرده لذت بردن از یک تجدید حیات در محبوبیت است.

یک نظرسنجی جدید اعلام کرد که “ترودو اداره Covid-19 بحران آسانسور تایید خود را به بالاترین سطح پس از 2017.” در واقع عملکرد خود را تایید شده است و 54 درصد از کانادایی ها بر اساس یک نظرسنجی جدید از غیر انتفاعی ناظر انتخابات آنگوس رید موسسه یا ARI. افزایش حمایت در میان coronavirus بحران روشن است پس ترودو محبوبیت شروع به پریدن کرد 21 درصد از فوریه این سال است.

به عنوان پژوهشگاه اشاره کرد: “…بیش از یک ماه به یک سابقه ملی shutdown با توجه به COVID-19 شیوع نخست وزیر را در جلو و مرکز حضور در جلسات روزانه باعث شده است که محبوبیت خود را رتبه بندی به انجام چیزی است که آنها انجام داده اند در نزدیک به دو سال: کرک اکثریت خوانده شده را علامت.”

در حالی که ترودو است که منجر به یک دولت اقلیت وی بعید است به استفاده از جدید پیدا خروش در حمایت از اعلام برگزاری انتخابات داده شده نه تنها محدودیتی که باقی می ماند به عنوان کشور به نبرد Covid-19 بلکه به عنوان شخصی خود تایید اعتبار نیست ترجمه به یک شکوفایی در اقبال از حزب لیبرال و آن باقی مانده است در یک آماری کراوات با این اصل مخالفت با حزب محافظه کار.

ترودو نیز اعلام کرد: بیشتر اقدامات برای کاهش تاثیر Covid-19 روز متوسطه دانش آموزان در کشور یک حرکت است که سود حدود 200000 دانش آموزان از هند بسیاری از آنها رشته در کانادا.ترودو اعلام کرد یک بسته برای حمایت از دانشجویان دانشگاه و همچنین فارغ التحصیلان اخیر. این حمایت هزینه خواهد شد CA $ 9 میلیارد و شامل CA $ 1250 به دانش آموزان در هر ماه تحت یک جدید کانادا اضطراری دانشجویی بهره مند شوند. ترودو گفت: در حالی که اعلام “آینده اقتصاد ما و کشور ما متکی به فرصت و حمایت از ما به کانادا, دانش آموزان امروز..”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>