دیوان عالی کشور در روز دوشنبه را تایید کرد مرجع به نیمکت بزرگتر از سوالات حقوقی اطراف ورود زنان به Sabarimala معبد.

نه قاضی نیمکت به ریاست رئیس دادگستری هند SA Bobde برگزار شد که دیوان عالی کشور در حالی که ورزش قدرت آن را تحت بررسی صلاحیت قدرتمند برای قاب سوالات حقوقی و مراجعه به یک نیمکت بزرگتر.

دادگاه همچنین reframed سوالات به شنیده های نیمکت.

جلسه قبل از نه قاضی نیمکت آغاز خواهد شد در فوریه 17. یک وکیل از هر طرف را پیشرو استدلال و یک روز کامل را به استدلال می کنند. دادگاه نیز به مدت دو ساعت در هر به وکلا برای ایجاد تکمیلی استدلال.

در تاریخ 14 نوامبر سال 2019 از پنج نفر قاضی نیمکت که شنیده Sabarimala نقد و بررسی دادخواست به حال قاب هفت پرسش پاسخ داده شود با بزرگتر نیمکت. این شامل سوالات در فعل و انفعال بین آزادی مذهب تحت مواد 25 و 26 قانون اساسی و دیگر حقوق اساسی به خصوص حق برابری در ماده 14 دامنه عبارت ‘اخلاق’ یا ‘قانون اساسی اخلاق و حدی که به دادگاه می توانید پرس و جو به این که آیا یک عمل خاص است که بخشی جدایی ناپذیر از دین یا فرقه مذهبی.

دادگاه در این حکم تا به حال مشاهده شده است که این شیوه متضمن محدودیت در ورود زنان در اماکن عبادت بود و نه محدود به Sabarimala مورد, اما همچنین به وجود آمد و در رابطه با سه نفر دیگر مورد انتظار قبل از دیوان عالی کشور – یکی بود در ورود زنان مسلمان در dargah/مسجد و یکی دیگر در پارسی زنان ازدواج به غیر پارسی را به آتش مقدس جای یک Agyari. مورد سوم دادگاه ذکر شد مورد عمل ختنه زنان در میان Dawoodi Bohra جامعه است.

دادگاه گفته بود که بررسی دادخواست را می توان تنها پس از تصمیم سوالات حقوقی مربوط به حقوق زنان vis-a-vis مذهبی مستقر هستند توسط یک نیمکت بزرگتر از کمتر از هفت قضات است.

نه قاضی نیمکت آمد تشکیل می شود به موجب این حکم از تاریخ 14 نوامبر سال 2019.

اما مختلف دادخواهان و کرالا دولت تا به حال به مخالفت با ارجاع این استدلال که صلاحیت واگذار شده با دیوان عالی کشور در حالی که ورزش قدرت نقد بسیار محدود است. بررسی مشخصه آن استدلال تنها می تواند به تصحیح اشتباهات در قضاوت است که در حال بررسی و آن را نمی قاب مسائل حقوقی و ارجاع آن به یک نیمکت بزرگتر.

نه قاضی نیمکت بود و سپس مونتاژ به حل و فصل این موضوع قبل از اقدام با شنیدن. آن را تا به حال شنیده ام این موضوع در فوریه 6 قبل از رزرو خود را سفارش دهید.

این Sabarimala معبد مکان از خداوند Ayyappa یکی از شلوغ ترین سایت های زیارتی در جنوب هند است. Ayyappa جانبازان بر این باورند که خدای عهد کرده است تجرد آنچه به آنها تماس بگیرید “naishtika brahmacharya” است که پایه و اساس برای جلوگیری از ورود زنان قاعدگی به معبد.

دادگاه بالا در آن 2018 قضاوت کرده بود زده قاعده 3(ب) از کرالا هندو مکان های عبادت عمومی (مجوز ورود) قوانین 1965 بود که پایه و اساس قانونی برای جلوگیری از ورود زنان بین سنین 10 و 50 سال به Sabarimala.

پس از آن حداقل 60 نقد و بررسی دادخواست واصل شد در دادگاه عالی به چالش کشیدن سپتامبر 2018 حکم که شنیده شد توسط پنج قاضی نیمکت در دادگاه باز قبل از آن تحویل داده شده است حکم خود را در تاریخ 14 نوامبر سال گذشته فریم هفت سوال در نظر گرفته شود توسط یک نیمکت بزرگتر.

بررسی دادخواست خواهد بود و تصمیم گرفت پس از نه قاضی نیمکت پاسخ سوالات حقوقی مراجعه کننده به آن است.

هفت پرسش که نیمکت بزرگتر از انگلستان را در نظر بگیرید:

1. چه دامنه و ambit از حق آزادی مذهب در ماده 25 از قانون اساسی هند ؟

2. چه اینتر-بازی بین حقوق افراد تحت ماده 25 قانون اساسی از هند و حقوق مذهبی و فرقه تحت ماده 26 قانون اساسی از هند ؟

3. آیا حقوق یک فرقه مذهبی در ماده 26 از قانون اساسی از هند به موضوع دیگر مفاد قسمت سوم قانون اساسی از هند جدا از نظم عمومی اخلاق و سلامت ؟

4. چه دامنه و وسعت کلمه ‘اخلاق’ تحت مواد 25 و 26 قانون اساسی از هند و آیا به معنای این است که عبارتند از قانون اساسی آورد ؟

5. چه دامنه و وسعت نظر قضایی با توجه به یک عمل مذهبی به عنوان مذكور در ماده 25 قانون اساسی هند ؟

6. عبارت است از بیان “بخش اصلی” اتفاق می افتد در ماده 25 (2) (ب) قانون اساسی از هند ؟

7. که آیا یک فرد است و نه متعلق به یک فرقه مذهبی یا گروه مذهبی سوال می یک عمل که مذهبی فرقه یا گروه مذهبی با پر کردن یک پیل?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im