می F1 جوان اسلحه خلع پادشاه لوئیس?

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

سال گذشته جایزه بزرگ اتریش ممکن است به ما یک نگاه اجمالی به فرمول یک آینده. چارلز لکلرک و حداکثر Verstappen آغاز شده و در ردیف جلو—جوانترین در F1 تاریخ است. آنها شتافت wheel-to-wheel قبل از Verstappen پیشی گرفت و لکلرک در اخر مسابقه.

لکلرک احساس Verstappen شده اند باید تنبیه کنید برای هل دادن او را کردن آهنگ است. Verstappen احساس او فقط مسابقه است. آن را پایه ای برای یک جدید F1 رقابت, یکی, که تنفس هوای تازه به این ورزش یکی که هر کس به دنبال به جلو به در استرالیا جایزه بزرگ اما فصل نمی تواند شروع به Covid-19 بیماری همه گیر.

فصل گذشته Verstappen سوم به پایان رسید با 278 نقطه با سه برد و هشت تریبون. با تعداد مساوی از تریبون لکلرک چهارم بود با 264 امتیاز و دو برنده.

تجدید نظر 2020 فرمول یک فصل آغاز خواهد شد در اتریش در روز شنبه. لوئیس همیلتون دوباره شروع به عنوان مورد علاقه به دنبال چهارم خود را پی در پی با عنوان مرسدس بنز و هفتم به طور کلی. اما جدید گارد—Verstappen در ردبول و لکلرک در فراری—آیا به اندازه کافی برای به چالش کشیدن بریتن و مرسدس بنز’ تسلط.

لکلرک و Verstappen هستند 22. مانند بسیاری از F1 رقابت های ایشان آغاز شد و در سال 2011 در K3 Karting جام, یکی از وقایع بالا در اروپا است. در راه برای برنده شدن لکلرک barged به Verstappen و او را مجبور کردن. چهار سال بعد, Red Bull داد Verstappen یک صندلی در خود فیدر تیم Torro روسو (در حال حاضر AlphaTauri). در 17 سال و 166 روز او جوانترین راننده همیشه برای شروع یک F1 مسابقه.

تجاوز مکس سبک

در حالی که Verstappen شد انتقاد تهاجمی رانندگی در اوایل زندگی حرفه ای او یکی از داغترین خواص در F1. در سال 2016 چهار نژاد به فصل او ضربه به ردبول و در 18 جوانترین F1 مسابقه برنده. در حال حاضر وجود دارد یک احساس در paddocks که Verstappen در حالی که هنوز تهاجمی است بالغ به اندازه کافی برای به چالش کشیدن برای بالا.

“مکس داغ جدید پسر” همیلتون گفت: ‘De Telegraaf’. “بزرگ وجود دارد اعتیاد به مواد مخدره در اطراف او اما بهترین راه برای پایان دادن به آن است که به نگه داشتن ضرب و شتم او.” فصل گذشته در نظر گرفته شد به عنوان آینده از سن Verstappen چرا که او بهبود یافته در هر آخر هفته.

تیم اصلی کریستین هورنر می گوید 2018 جایزه بزرگ موناکو تغییر Verstaoppen. او وجود دارد به آسیب اتومبیل خود را در عمل و نمی تواند شرکت در مرحله مقدماتی. “این احتمالا کمترین تعطیلات آخر هفته خود را حرفه ای” گفت: هورنر. “است که بسیار دشوار را برای او و من فکر می کنم او رفت از آن مسابقه و او منعکس شده در آن است.”

ستایش از Vettel

لکلرک بود که با حمایت فراری پس از سنتی راه به F1. او شتافت در فیدر قهرمانی برنده GP 2 و فرمول 2 عنوان در سال 2016 و 2017 و انجام تست وظایف هاس و Sauber.

در سال 2018 شد برداشت توسط Sauber و مانند Verstappen به دست آورده فوری ستایش است. “اگر هیچ اعتیاد به مواد مخدره در اطراف او سپس من را درک نمی کنند که باید به کرات به دلیل هنگامی که شما راه رفتن را از طریق تمام مسابقه های مختلف دسته بندی می خواهم که پس از آن شما تعلق دارند در F1. او را به ثمر رساند نقاط در یک ماشین است که تعلق در نقاط” گفت: Vettel از لکلرک که تا به حال امتیاز به ثمر رساند و در 10 مسابقه با Sauber.

حتی Vettel نمی توانست تصور کرده اند که دو فصل بعد لکلرک خواهد بود که منجر مرد فراری هل دادن او را به آستانه خروج ورزش.

در حالی که Verstappen در نظر گرفته شده است به سریعترین در مدار لکلرک تر است اندازه گیری و روشمند. اما این دوئل اسپیلبرگ در سال 2019 تغییر راه لکلرک شتافت. او بي پروا از عواقب و تصمیم گرفت تا در Verstappen Hamilton و هم تیمی Vettel.

“سال گذشته من از دست رفته به حداکثر در اتریش, اما بلافاصله پس از آن من تغییر سبک رانندگی و شدم تهاجمی تر در Silverstone” لکلرک به نقل از به نقل از مجله فرانسوی ‘l’Automobile’ در ماه آوریل است.

سه مسابقه بعد در سال 2019 بلژیک جایزه بزرگ لکلرک ضرب و شتم همیلتون اولین برنده شوید. “این آسان نیست برای هر راننده به پرش به یک تیم اجازه دهید به تنهایی فراری… و سپس به طور مداوم از مسابقه یکی, از, انجام, خارج واجد شرایط و رانندگی چهار بار قهرمان جهان آسان نیست. بنابراین وجود دارد خیلی بیشتر به عظمت از او آمده و من به دنبال به جلو به دیدن رشد و مسابقه در کنار او گفت:” همیلتون.

لکلرک هر چند بازی کردن شانس خود را. “ما هنوز این علامت سوال و ما هنوز هم نیاز به صبر برای مقدماتی تا مطمئن شوید که از آنچه که ما می گویند حتی اگر ما 99 درصد مطمئن ما خواهد بود با تلاش بیشتر نسبت به سال گذشته” او گفت:. لکلرک با اشاره به فراری ناتوانی ارتقاء در دو مسابقه در اتریش.

همیلتون هر چند انتظار یک مبارزه نزدیک. “این کاملا نزدیک بین سه تیم برتر در تست—من فکر می کنم ردبول به خصوص که نزدیک به ما. و حداکثر این است که پیشرفت در سال در سال, بنابراین من پیش بینی آنها در حال رفتن به رقبای قوی گفت:” 35 ساله.

Verstappen است مشتاق برای رفتن نیز هست. “من آن را دوست دارم بیشتر دعوا در مسیر بهتر است. لحظاتی وجود دارد که در آن سخت خواهد بود اما من می خواهم که لوئیس دوست دارد که به عنوان خوب,” او گفت: به نقل توسط نگهبان.

همیلتون و Vettel موفق به کسب 10 عنوان بین آنها از سال 2010 وجود دارد اما احساس است که تغییر از گارد در اطراف گوشه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>