هر کسی می تواند به ارمغان بیاورد مارک مارکز عصر به پایان رسید در سال 2020?

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

از سرگیری MotoGP فقط چند روز دور و فصل آینده وعده داده می شود به عنوان هیجان انگیز به عنوان همیشه. هنگامی که شما نگاه کنید در اعداد مارک مارکز (رپسول هوندا تیم) دوباره بزرگ مورد علاقه مبارزات MotoGP™ تاج. پس 2013, کاتالان تنها از دست رفته یک عنوان با تشکر از 56 پیروزی و 95 تریبون. در سال 2019 او به ثمر رساند که بیشترین امتیاز را در لیگ برتر کلاس تاریخ به پایان رسید و در خارج از این دو برتر فقط یک بار در آستین.

اما 2020 به خوبی می تواند بازی را تغییر داده و تا حدودی شرایط خاص که در آن برگزار خواهد شد. با چنین چگال تقویم یک اشتباه می تواند به اثبات محوری به معنی رقیب اصلی برای مارکز تاج و تخت را علاقه داشتن به شانس خود را.

برای اولین بار وجود دارد فابیو Quartararo (پتروناس Yamaha SRT). هیچ کس انتظار می رود فرانسوی به تاثیر او بر MotoGP™ در اولین سال; و اگر آنها می گویند آنها در حال دروغ گفتن است. نام top مستقل سوار و تازه کار از سال 21 ساله نشان داد کلاس های خود با شش قطب مواضع و هفت سکو پس از اتمام. او در زمان مبارزه برای مارک مارکز که مهمترین آنها در میسنو و بوری رام اما اسپانیولی همیشه شماره خود را.

اما در سال 2019 او در جنگ با Yamaha M1 که هر یک از زنگ ها و سوت که رسی و وینلس در هیولا انرژی Yamaha MotoGP گاراژ بود; نمی کنه. با کامل کارخانه و ماشین آلات در اختیار خود در سال جاری El Diablo ممکن است به اندازه کافی برای دریافت بهتر از مارکز و در نهایت که خیلی در پی MotoGP™ برنده شوید.

یکی دیگر از سوار مصمم به ایجاد مارک مارکز موفق است فوق MaverickViñales. پس از دو سال در افسردگی هر دو وینلس و به ویژه یاماها به نظر می رسد برای پیدا کردن مسیر درست به جلو در 2019. اثبات این دو پیروزی و هفت تریبون برنده اسپانیایی. بیشتر افزایش انرژی آمد و در طول زمستان تست برای سال 2020 زمانی که وینلس به نظر می رسد به آن همه تحت پوشش: مسابقه سرعت یک دامان سرعت رقابتی بسته بندی و کیسه های از اعتماد به نفس.

در میان مارکز را رقبای اصلی در این سال خواهد بود البته بود Andrea Dovizioso (Ducati تیم). مسلما ایتالیایی خواهد رسید در جرز کنون از 100% پس از شکستن ترقوه چپ خود را فقط دو هفته پیش. او منتقل شده است مناسب اما زمان را تنها بگویید چگونه متناسب Dovi واقعا است. مانند وینلس های کاربری برنده دو بار در سال 2019 کمک به او را به یک مجموع از نه بالا-سه پس از اتمام. اما 34 سال است که هیچ بهار و مرغ پس از سه سال متوالی بودن ساقدوش عروس به مارکز به علاوه با نسل جدید شروع به ظهور کرده است بهترین شانس خود را از بودن تاج MotoGP™ قهرمان جهان شده و رفته ؟

نوشتن Dovizioso در خطر خود را هر چند; درست مثل والنتینو رسی. بله دکتر ممکن است یک زمان سخت تر مبارزه با بیش از یک فصل تمام اما اگر 2020 است برای ارائه به عنوان سال از شگفتی و سپس شاید فقط شاید او می تواند در نهایت پرچ که گریزان دهم عنوان شده است. اجازه دهید فراموش نکنید که این سال می تواند مارک مارکز نهم مسابقات قهرمانی جهان و شما می توانید تضمین شده است که ایتالیایی خواهد بود و تلاش خود را در بهترین سطح برای جلوگیری از شدید رقیب از پیوستن به ‘9 باشگاه’.

مارک مارکز نیز باید با احتیاط از الکس Rins (تیم سوزوکی Ecstar) دیگر با موفقیت به نام خود را از 2019. هنگامی که صحبت کردن در motogp.com’s A نشستن با اسپانیولی اشاره کرد که ارتباط خود را با مارکز تغییر کرده بود و یک رقابت بود شروع به رشد می کنند.

در گرفتن پاپ کورن آماده است. مارک مارکز ممکن است راه می رفت به عنوان سال گذشته اما وجود دارد تعداد بی شماری از مسابقه کلاسیک پراکنده در سراسر سال است. این واقعیت است که به عنوان 2020, رپسول هوندا و مارک مارکز به خوبی و واقعا در پشت پا پس از یک فاجعه پیش فصل مبارزات انتخاباتی به معنی ما می تواند برای یک تغییر از گارد. هر کسی می تواند نوشتن نام خود را به MotoGP™ کتاب های تاریخ خواهد شد و یا مارکز عصر ادامه به سلطنت در برتر کلاس ؟

(عمل آغاز خواهد شد در 18 ژوئیه سال 2020 شنبه از 4:00 PM(IST) با مقدماتی مسابقه و پس از مسابقه اصلی روز یکشنبه 19 ژوئیه سال 2020 از 2:30 ساعت (IST) زنده بر روی کارتهای جدید و Eurosport HD.)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>