به عنوان ردیف بیش بازدید از یک kabbadi, تیم, نقطه عمدتا از پنجاب پاکستان برای شرکت در مسابقات بدون رضایت دولت هند حاضر به مرگ پایین سوال مطرح شده که چگونه یک 60-عضو مشروط اجازه داده شد برای شرکت در این مسابقات است. هند المپیک انجمن (IOA) در سمت چپ بود shell-شوکه پس از یک کبدی تیم از هند فرود آمد در پاکستان از طریق Wagah مرز برای شرکت در به اصطلاح ‘مسابقات قهرمانی جهان’.

IOA رئیس Narinder Batra گفت که سرپرستان این تیم که رسیده لاهور در روز شنبه بود نه رسمی تیم ملی از کشور و از این رو آنها نمی توانند با استفاده از کلمه “هند” زیر پرچم خود را به عنوان آنها را نه تایید شده توسط تازه کار, Kabbadi فدراسیون هند (AKFI).

حتی جهان فدراسیون کبدی گفت: “قهرمانی جهان” در پاکستان بود “غیر مجاز” و “هیچ نهاد رسمی را تشخیص گواهی” صادر شده توسط آن است. چگونه این تیم سپس زمین در پاکستان در زمانی که روابط بین دو کشور همسایه هستند و در پایین ترین سطح در سال های اخیر ،

برخی از کارشناسان احساس می کنید که بسیاری از بازیکنان می تواند برای آن دسته از کشورهایی که مبدا هند بازیکنان در اکثریت. این مربی از kabbadi تیم را روشن کرده است که بازیکنان رفته اند برای شرکت در این دیدار در ظرفیت فردی خود را و آنها را به چیزی برای انجام با پنجاب کبدی انجمن (PKA).

“دوازده بازیکنان مورد نیاز برای تشکیل یک تیم کبدی. پس چگونه می تواند 60-عضو مشروط به دست آوردن اجازه سفر به پاکستان و شرکت در مسابقات” خواسته سابق PKA بارگیری درخواست ناشناس ماندن.

با توجه به PKA بارگیری آن است که پول جایزه از مسابقات — 10 میلیون تومان برای برندگان و Rs 7.5 میلیون دلار برای نایب — است که اغوا هند بازیکنان.

حتی اتحادیه های وزیر ورزش Kiren Rijiju را روشن کرده است که هند هیچ بازیکن اجازه داده بود برای سفر به پاکستان برای شرکت در این رویداد.

مربی Harpreet سینگ بابا, که همراه این تیم گفت: این تیم رو دعوت به شرکت در این مسابقات در سطح فردی است.

“مثل اوایل موارد ما به اینجا آمد و این بار برای شرکت در این مسابقات است. از آنجا که همه ما در اینجا در یک فرد ظرفیت موافقت وزارت امور خارجی یا هندی المپیک انجمن بود لازم نیست,” بابا گفت: سرپرستان بیش از تلفن.

او گفت که هر بازیکن برای اعمال کرده بود ویزا به صورت جداگانه و تهیه آن است.

“ما از تمام شهروندان هند و تهیه ویزا بر اساس در نظر گرفتن بخشی در جام جهانی است را ببینید مشارکت 10 کشور جهان است. و این اولین بار نیست که ما به اینجا آمد. در واقع ما اغلب سفر به بریتانیا و کانادا در ظرفیت فردی برای شرکت در مسابقات مختلف گفت:” یک بازیکن نمی خواهید به توان شناسایی.

“اگر ما از تردید تمامیت هند مقامات اداره مهاجرت نمی خواهد که به ما اجازه. ما به آنها گفت که ما در حال رفتن برای شرکت در جام جهانی,” او اضافه شده است.

پرسید که چگونه می تواند از آنها استفاده کشباف با کلمه هند محاط در آن بابا گفت که پس از آن جام جهانی برگزارکنندگان نام تیم هند است.

چنین ادعا می کند به نظر نمی رسد برای نگه داشتن مقدار زمین از جهان کبدی بدن قاطعانه اعلام کرد که مسابقات گفت: — یک ‘جام جهانی’ — غیر مجاز بود.

“همچنین اگر وجود دارد هر گونه اعتراض را از وزارت امور خارجی و یا وزارت ورزش آنها باید محروم ما از آمدن به اینجا” بابا اضافه شده است.

در بخشی PKA معاون رئیس جمهور Tejinder سینگ Middukhera گفت که پاکستان فدراسیون کبدی برگزار این مسابقات به مناسبت 550th سالگرد تولد گورو Nanak Dev.

“پاکستان فدراسیون کبدی دعوت کرده بود بازیکنان به صورت جداگانه برای مشارکت. ما صادر نشده هر نامه ای رسمی به هر بازیکن. پس همه آنها رفت و در آنجا در ظرفیت فردی و نه به نمایندگی از کشور این سوال به دنبال مجوز نیست بوجود می آیند” Middukhera گفت.

او گفت: به هر دانش خود میزبان فدراسیون به رسمیت شناخته شده توسط دولت پاکستان.

اما به نظر می رسد بیشتر از پاسخ به سوالات بیش هند مشروط به پاکستان سفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im