خواستار اعتراض مارس در هنگ کنگ به چین هل امنیتی جدید قوانین

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هنگ کنگ فعالان روز جمعه به صورت آنلاین تماس برای یک راهپیمایی در برابر برنامه های چین برای اعمال امنیت ملی قانون در نیمه مستقل شهرستان است که بسیاری از ترس می تواند تضعیف آن آزادی ها و جایگاه های بین المللی به عنوان یک امور مالی جهانی hub.

در حالی که معلوم بود که آیا غیر مجاز مارس, پیشنهاد برای شروع در ظهر در نزدیکی مرکزی منطقه مالی و در نهایت در چین دفتر ارتباطی خواهد شد و تحقق آن را نشانه آن است که هنگ کنگ به زودی می تواند به شیرجه رفتن به تمدید کردند.

قبلی تلاش برای اتخاذ قانون مشابه در سال 2003 بود ملاقات با اعتراض به خود جلب کرد که حدود نیم میلیون نفر به خیابان آمدند و در نهایت کنار گذاشته.

چین به عمل می آید پس از مقیاس بزرگ و اغلب خشونت آمیز دموکراسی تظاهرات در 2019 بزرگترین بحران این مستعمره سابق بریتانیا مواجه شده است و پس از آن بازگشت به قانون در سال 1997.

طرفدار دموکراسی فعالان و سیاستمداران باید برای سال مخالف این ایده از قوانین امنیت ملی استدلال آنها می تواند به تضعیف این شهر درجه بالایی از استقلال تضمین شده در زیر “یک کشور دو سیستم” تحویل توافقنامه که چین می گوید آن است که تضعیف داعش است.

محلی طرفدار دموکراسی قانونگذاران را محکوم کرد قصد دارد در روز پنج شنبه شب به عنوان “پایان هنگ کنگ”.

مقدمه ای از هنگ کنگ قوانین امنیت در دستور کار پارلمان چین آغاز می شود که سالانه خود در جلسه روز جمعه پس از ماهها تاخیر با توجه به coronavirus به خود جلب کرد یک هشدار از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که واشنگتن واکنش نشان می دهند “به شدت”.

وزارت امور خارجه ایالات متحده نیز هشدار داد چین گفت: بالا درجه ای از استقلال و احترام به حقوق بشر شد کلید برای حفظ قلمرو ویژه وضعیت در آمریکا قانون کمک کرده است که در آن حفظ موقعیت خود به عنوان یک مرکز مالی جهان.

سرمقاله در دولت مورد حمایت چین روزنامه اواخر روز پنج شنبه گفت: این قانون پیشنهادی را “بهتر حفاظت هنگ کنگ توسعه”.

“واکنش افراطی از کسانی که تظاهر کنندگان و حامیان خارجی خود را که دیدن چنین قانون به عنوان یک خار در سمت خود تنها شهادت به pertinence از تصمیم و نیاز فوری به چنین قوانین” آن را گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>